Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Za nami miłę popołudnie, tzn. normalne, ale bez zadnych akcji, fochów, histerii, wiec od razu humor lepszy.
Musze pomyć podłogi, a nie chce mi sie jak nie wiem:Kiepsko:

Cafe a ja CI zazdroszcze takiego samotnego wieczoru. Potrzebowałabym sprzedać komuś dziewczyny na kilka godzin, żeby posprzatac na błysk ich pokój, a tak to nawet nie mam kiedy, bo z nim ciężko. Nie wspomnę o oknie, aż wstyd przyznac kiedy ostatnio było myte:Nieśmiały:

Magda
ale macie fajnie z tym Streetcomem, mi tam nic nie przesyłają::(:

Anielinka wspołczuje braku pradu, znam ten ból, bo na mojej prowincji po kazdej burzy jestesmy bez::(:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
My po szczepieniu... Kuba waży 11800 od września przybrał tylko 100 g... Kuba trochę bręczał jak mu doktorek w gardło zaglądał... ale przy szczepieniu ani nie miauknął:uff:
Bajzel w tej naszej przychodni mają niezły... prawie wszystkie dzieci na 16 były zapisane:/

Dzisiaj okazało się, że nasze plan sylwestrowe diabli wzięli... Trzeci rok z rzędu będziemy w domu siedzieć-rewelacja!

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Cafe i Magda takie marzenia miały;) a ja to może wtedy też chciałam tak szybko być w ciąży... a teraz to tak myślę, że może jak mały pójdzie do przedszkola.........

Oj ciotka, ciotka, ja już bym chciała jakieś nowe suwaczki na wrześnióweczkach.
Od jutra bede Wam codziennie opisywać jaką sielankę mam w domu, moze wtedy sie zmobilizujecie:)

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
Cafe i Magda takie marzenia miały;) a ja to może wtedy też chciałam tak szybko być w ciąży... a teraz to tak myślę, że może jak mały pójdzie do przedszkola.........

Oj ciotka, ciotka, ja już bym chciała jakieś nowe suwaczki na wrześnióweczkach.
Od jutra bede Wam codziennie opisywać jaką sielankę mam w domu, moze wtedy sie zmobilizujecie:)

:hahaha: jeżeli myślisz, że tym nas zmotywujesz to pisz :hahaha:

Ide spać! Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
cafe i magda takie marzenia miały;) a ja to może wtedy też chciałam tak szybko być w ciąży... A teraz to tak myślę, że może jak mały pójdzie do przedszkola.........

oj ciotka, ciotka, ja już bym chciała jakieś nowe suwaczki na wrześnióweczkach.
Od jutra bede wam codziennie opisywać jaką sielankę mam w domu, moze wtedy sie zmobilizujecie:)

:36_1_21::36_1_21:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Nie potrzebniemyłam te podłogi, przeczież zołzy na pewno by to rano zrobiły. Mówie wam jak ja mam z nimi dobrze, tyle mi pomagają:lol:

:sofunny: no to sie zdecyduje:sofunny: przekonalas mnie:sofunny:

a powaznie .... mialam wam nie mowic ale starania rozpoczete
Cafe no to trzymam kciuki aby się szybciutko udało!!! będzie nowy suwaczek jupiiii:)

Ja już od 7 na nogach i jestem mega wku.....a. Mówie Wam nerwy mnie tak czepią że hej! Moja mama miała dzis wylecieć do Stanów i właśnei zazdwoniła że nei poleciała i siedzi na lotnicku w Warszawie...nosz ku...ma...!!! Długa historia do opowiadania ale mówie Wam jak mi jej szkoda!!!!!!! az mi sie ryczeć chce. Miała jechac do mojej siostry na chrzciny wnuka i dosc ze ich nie zobaczy to jeszcze tyle kasy straci za ten cholerny bilet:(((
Posmęciłam Wam trochę:(

Odnośnik do komentarza

Witam,
spałam dziś z dziewczynami do 8-mej:lol:
Chłopaki sami się wyszykowali, laski wstały, poszły po ciepłe bułeczki i zrobiły mi śniadanie do łóżka:lol:

NA dworze 11 st., ale wieje dość mocno.

Cafe gratuluje decyzji, czyli jest szansa, że w sylwestra będziesz popijać Picolo?
Tynia ojej, strasznie współczuje:Całus:
Co się stało, że nie poleciała?

Odnośnik do komentarza

Tynia ale pech z mama! Co sie stalo?

Cafe starania rozpoczete??? Trzymam kciuki i .... troszke zazdroszcze :)) Ale nie moge sie doczekac kiedy zobaczymy u Ciebie nowy suwaczek :)

Gosia brawa dla dzielnego Kubulka!!! Dobrze, ze wiecej nie przytyl. Michał w ciagu m-ca 600g i to jest za duzo. Mam nadzieje, ze przystopuje.
Ale szkoda z tym Sylwkiem :((( A tak sie cieszylas, ze wyjdziecie. Moze cos sie jeszcze wykluje ...
My tez raczej w domu :(

Andzia alez kochana Ty nas codziennie zachecasz do staran o fasolki :))) Tak nas zachecasz, ze wszystkie tylko przekladaja to na kiedy indziej :hahaha:

Odnośnik do komentarza

A dziewczyny duzo by tu opowiadać, wwielkim skrócie Gość z obsłygi lotniska skierował ja do złej bramki( nie na jej lot tylko na lot następny). Jak chciała się odprawic to jej powiedział że jeszcze nie odprawiaja bo jest czas i kazał czekać. Poczym usłyszała że ja wywołuja przez mikrofon wieć wróciła do niego i mu powiedziała co i jak to jej kazał iśc na bagaże. Tam się okazało że to nie oni ja wzywali i kazali wrócic do bramki spowrtotem i jak tam dotarła to sie okazało że juz zapozno. mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodziło:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...