Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie co to za cisza?

My obejrzeliśmy film, uwielbiam STenkę i Frycza.
Staśko wrócił z przedszkola z tesciówka, kobita oczywiście hałasu narobiła, efektem czego zołzy spały 20 minut i były strasznie marudne do wieczora.
Później przyszła moja siostra, przyjechała siostra K.-ta druga, no i Staś juz dziś pojechał do Poznania. Przed chwila dzwoniłam, jeszcze gra z ciotkami w Rummikuba:)

Anielinko
oby nocka była spokojna i bez gorączki. Ja z reguły daje dziewczynom nurofen.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry bardzo!!! :36_1_21:

Dzisiaj u nas piękna pogoda się zapowiada! A ja w pracy... Młody z babcią szaleje a od poniedziałku wraca do żłobka. Złapał jakąś infekcję i siedział długo w domu... Na szczęście nie choruje za często... Może ze trzy razy miał katar (jeszcze przed żłobkiem), raz gorączkę i teraz coś mu na gardle siedziało i wszyscy się z tym męczyliśmy. Na szczęście jest już dobrze, mamy pierwszy antybiotyk za sobą.

Kurcze, Waszym maluszkom znowu ząbki zaczynają doskwierać, a mój Filip ma 8 ząbków i cisza... Wiem, że nie ma reguły, kiedy wychodzą ale już się martwię na zapas. Mam nadzieję, że lekko to zniesie;)

Co do zakupów, to ja też należę do mamuś, które kupują dzieciaczkom, zamiast sobie... Zawsze jak wychodzę z zamiarem kupienia sobie czegoś to wracam z kilkoma rzeczami dla Filipa :lup:

Proszę bardzo zdjęcia Filipka :36_1_21: Na pierwszym widać rozbity nos! Pierwszy poważniejszy upadek i oby takich jak najmniej!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

witam i ja z rana :)) znaczy juz po 11 ale dopiero mam chwile spokoju ... my znów akcja rehabilitacja .. noramlnie jak flak sie czuje , a w domu tyyyyyyyyyyyyle do zrobienia ... i wogóle to jestem zła ze nie idziemy na te urodziny , bo kuzwa chciałabym choć raz na te 13 miesiecy sie troche zluzowac i nie matrwić o Julkę , a tak doopa wielka ... no dobra najęczałam sie juz , wcale lepiej mi nie jest ale co tam , kokodzambo i do przodu ... Mam talent i piwo muszą mi wystarczyć :D
hejo Mei :) witaj bardzo :) ale masz fajnego i " dorosłego " synia , tez tak powaznie wyglada jak Cafe- owy Oluś , superrrrrrrrrrrrrrrrrrr , zagladaj i pisz jak najwiecej :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Witaj Mei! Super, że do nas dołączyłaś.....Filipek cudowny!
Gosiamm na pewno kolejnym razem się uda!
Andzia twoje dziewczynki jak zawsze słodziutkie!!!
Magda udanej imprezy!!
Anouk zgadąłś u mnie szal mopowo-garowy!!!:sofunny:
Ja wczoraj wróciłam ledwo-żywa. Pod wieczór zrobiliśmy z małym zakuy na cały tydzień i skoczyłam do kumpeli na torta!! Poszłam spać już o 21:Padnięty:
Dzisiaj o 5 pobudka, mARCEL się przyzwyczaił do rannego wstawanie i nie ma zmiłuj się! O godz 8 miałam już wysprzątany dom. Teraz młody śpi a ja wstawiłam obiad. Nie muszę pisać jak daleko jestem ze sprawami domowymi.
Mei, Marcel czasem odstawia szopki i histerie...zwłaszcza ostatnio jak mnie nie widz...szczerze to jak wrócę o 12 do domu to tez nie mam dla niego czasu...kładę go spać o 13, później robię obiad, sprzątam i zaraz wieczór...czekam, aż zaśnie i zabieram się za materiały do szkoły..zaczynam mieć trochę wyrzuty...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj nie mialam sily zajrzec, a dzis od rana jak nie sprzatanie to spacer. Dopeiro usiadlam. Mlody ciagle przed drzemka, wiec sam nie wie czego chce. P. na meczu, moi rodzice podjada po15 i zostana do jutra :)
Wczoraj nic sobie nie kupilam, we wszystkim wygladam jak kiszka pasztetowa, dzisiaj podjade sama jeszcez polazic po sklepach.
Aaaa, wylazl kolejny zebol, czekamy na ostatnia dwojke!

Musialam przerwac pisanie, zeby uspic gada, bo juz tak byl zmeczony, ze huknal glowa o podloge. Teraz spi, a ja mam mnostwo rzeczy do zrobienia. Ale co tam, zrobie sobie kawke i posiedze chwilke przed lapkiem :)

Mei Filip zdecydowanie wyglada na starszego niz jest w rzeczywistosci. Niezly z niego przystojniak :))) Suuuper!
Co do zebow to mi lekarka mowila i czytalam, ze po dwojkach zazwyczaj jest dluzsza przerwa zanim zaczna wychodzic kolejne.

Anielinka jak noc? Jak Amelka?

Anouk ale kichaz tymi urodzinami! Nic sie nie da zrobic??

Odnośnik do komentarza

ANielinka jak Amelka dzisiaj?

Mei śliczny ten Twój Filipek i potwierdzam, co mówiły dziewczyny, bardzo dorośle wygląda!!!

Anouk szkoda z tymi urodzinami, nie masz nikogo, komu mogłabys podrzucic Julke?

Magda miłej imprezki, wybaw sie za wszystkie czasy kiszko pasztetowa:lol:

Vercia nie szalej tyle na tym mopie, jak raz nie posprzatasz, albo nie zrobisz obiadu to nic sie nie stanie:Całus:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Widzę, że Magda przekazała wiadomość o egzaminie:/ więcej czekania miałam niż jeżdżenia autem:/ ale jak rano byłam poćwiczyć na placu to tak coś czułam, że obleje na łuku:/ masakra:///// bo on mi przeważnie wychodzi... no ale co zrobić... jakoś nie miałam dnia... może następny,m razem... tylko na razie nie mam nowego terminu, bo okazało się, że egzaminy z Poznania sumują się z tymi z Leszna i żeby umówić termin muszę mieć teraz zaświadczenie o tym, że odbyłam jazdy doszkalające...ehhhh:/ znów kasa:/
Wczoraj wieczorem już mi się nie chciało do was zaglądać... nie miałam sił... nogi mnie bolały...śmiałam się, że mi stres nogami wychodzi;) a denerwowałam się wczoraj bardziej niż za pierwszym razem....:/

Andzia ja też mam dzisiaj humor do d...:/ wszystko mnie wkurza...i ryczeć mi się chce:/ a do tego jeszcze głowa mnie zaczyna boleć:/ Ale tobie kobietko sił życzę i poprawy humoru :Całus:

Magda a to dzisiaj imprezka???? Suuuuuuper... ale ja bym chciała gdzieś sobie wyjść... ehhh chyba nie w tym wcieleniu:(

Mei śliczny ten Twój syncio:)))

Vercia salona kobieto!!! O ósmej mieć już dom wysprzątany???? Podziwiam!!! Ja mam lenia:/

Anielinka jak Amelka się czuje??? Mam nadzieję, że lepiej...

Anouk szkoda, że nie idziecie na te urdziny:/ rozumiem doskonale to co czujesz :Całus:

My byliśmy od rana na spacerku:) Kuba na szczęście miał dobry humor i przez połowę trasy naśladował osiołka:))) A pogoda dzisiaj wiosenna:) oby tak jak najdłużej było...

Odnośnik do komentarza

To widzę, że nie tylko ja mam nastrój do d...

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa! Ja tego nie widzę, że on na większego wygląda :Szok: Ale coś w tym jest:love:

gosiammm nie jestem w temacie, ale który to już raz? Ja stanęłam na 4 i tymczasowo dałam sobie na luz... Miałam już dość. Może w nowym roku spróbuję. Kiedyś i dla nas zaświeci słonko i zdamy :Histeria:

Ja jak nie posprzątam, to co prawda świat mi się nie wali na głowę, ale źle się z tym czuję... Z Filipka to też ranny ptaszek (pobudka ok 6), a jak on nie śpi to nie za wiele mogę zrobić:Rozgniewany: Ma na szczęście jedną dłuższą drzemkę w ciągu dnia i wtedy szaleję. Chyba, że jestem w pracy jak teraz to mam czas popisać:sarcastic: veronica ja liczę na to, że chłopakom za jakiś czas się poprzestawia i będą wstawali trochę później:wink:

Miłego popołudnia Wam życzę, może choć niektórym wróci dobry humorek...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj cisza, normalnie nie wierze:Szok:

Ja właśnie się ze wszystkim uwinęłam, zrobiłam 3Bita i Muffinki, pierwszy raz robiłam i wyszła pycha. Posprzatała hacjende na błysk i dopiero co zasiadłam. Kawy bym sie napił, ale nie bede ryzykowac o tej godzinie.
Stasinek miał dzisiaj kryzys wieczorem, dzwonił do mnie z płaczem, ze chce wracać, bo tęsakni itd. Normalnie serce mi się krajało, ale jakoś ciotki go lodami przekupiły. Teraz juz spi, a rano wróci z ciotką pociągiem.

W ogóle to jakiś pech się nas dzisiaj trzyma od rana, najpierw K. popsuł sie samochód, zepsuła sie roleta u dzieciuaków w pokoju, popołudniu byliśmy z dziewczynami w Lidlu i zostawiłam rękawiczki, a teraz jeszcze spadła mi waga kuchenna i się zepsuła::(: Prawo czarnej serii działa!!!

Gosia mam nadzieje, ze humor juz lepszy:Całus:
Musisz wykupic dodatkowe godziny, czy instruktor wypisze Ci zaświadczenie bez tego?

Mei ja tez nie lubie bałaganu, ale odkąd sa dziewczyny, już tak nie szaleje ze szmata:Oczko:
Skąd jestes jesli moge spytac?

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem...
jak tu pusto dziś...a ja dopiero co włączyłam kompa, dzień zleciał nawet nie wiem kiedy...
oczywiście sprzątanie, obiad, zakupy, no i ze spraw przyjemnych to byłam dziś u fryzjera, bo odrosty mialam na kilometr, a teraz aż miło patrzeć w lustro :36_1_21:

nocka suuuper, pomimo tego że rano Amelka obudziała się z temp. 38,5 to przespała ciągiem calutką nocke do 7.30...dałam nurofen i po południu temp. całkowicie spadła, ale pod wieczór już było znowu 37...tak więc mam nadzieje że jutro już wogóle zapomnimy o gorączce:) ale za to dziś było mega marudzenie, na sekunde nie mogłam jej zostawić samej bo odrazu płacz i na ręce chciała...jak ja się cieszyłam że wychodze dziś do tej koleżanki fryzjerki- miałam 2 godz. spokoju:36_1_21:

na wieczór pokłóciłam się z Ł. więc on wyszedł z pokoju i poszedł spać, a ja nalałam sobie winka i oglądałam Mam talent...

no to tyle dziś u nas....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Andzia...mi też by się serce karajało, jak by mi dziecko zadzwoniło z płaczem że tęski :Histeria: no ale jutro już będzie z Wami i do tego jeszcze jego święto, więc pewnie będzie cały happy:))
no to straszny pechozol u Was .wrr...a jak robiłaś te muffinki, ja robiłam ostatnio, ale takie z paczki Delecty:)ale chciała bym zrobić takie swoje...

Mei z Filipka śliczniutki chłopczyk:) a ten nosek to nieźle rozwalił, bidulek musiał nie źle cierpieć:(

Gosia wytrwałości w zdawaniu, ja zdawałam 6 razy i sobie odpuściłam, no i teraz tego bardzo żałuje...ale Ty się nie poddawaj..WALCZ!!! :Oczko:

Magda mam nadzieje że teraz super się bawisz:) jutro koniecznie zdaj relacje:)

Anouk szkoda że imprezka Was omineła:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...