Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za przyjęcie:) Szkoda, że nie jestem w stanie przeczytać wszystkich Waszych postów, ale jakoś się wciągnę;)

Andzia, Twoje dziewczynki to cudeńka! Ja zawsze chciałam mieć bliźnięta:D

Trochę o nas...

Mieszkam z Filipem u moich rodziców. Mam nieocenioną pomoc w mamie... Z P. (ojciec Filipka) rozstałam się jak maluch miał jakieś 2 miesiące. Niestety teraz P. stwarza dużo problemów... Filipek chodzi do żłobka od września tego roku i jestem z tego bardzo zadowolona. Bałam się, ale wyszło dobrze.

Pisałyście o przenosinach do "dorosłego" łóżeczka... My jesteśmy po przeprowadzce! :) Młody co prawda wędruje i mógłby spaść, ale zabezpieczyłam poduchami i jest ok... Wolę to niż obtłukiwanie głowy o szczebelki...

W ogóle to Filip zrobił się ostatnio strasznie agresywny... Wasze maluchy też tak? Już sama nie wiem jak reagować... Jak jestem obojętna (trudne) nic sobie z tego nie robi, jak odsuwam i mówię spokojnie i stanowczo "nie wolno" to histeria gotowa. Czasem z bezsilności potrafię nakrzyczeć ale i to nie pomaga... Macie jakieś złote środki? ;) Idę spać... Jestem po nocce i najgorsze jest to, że cały dzień chce mi się spać a teraz już mi się odechciało:/

Dobranoc:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Andzia super butki kupilas dla dziewczyn. Wlasnie w takim stylu chcialabym miec dla Michała. Wiem, ze po snigu nie bedzie latal, ale na pewno troche pochodzi i nie chcialabym, zeby mu przemakaly.

Mei super, ze do nas dolaczylas! Koniecznie wrzuc jakies Wasze zdjecia. Filipek juz chodzi? Fajnie, ze zadowolona jestes ze zlobka. Mlody nie choruje?
Co do agresji to moj Michał tez ma takie akcje. Ze zlosci bije nas, a jak mu nie pozwalam to histeria. Chyba dzieciaczki nie radza sobie ze swoimi emocjami. JA lapie Michała za reke i spokojnie, ale stanowczo mowie "nie wolno".

Odnośnik do komentarza

SIemano:)
U nas nocka ok, Zosia co prawda budziła się kilka arzy, ale olewałam ją, popiszczała, pomędziła i zasypiała dalej. Oby już tak zostało!!!

Mei ja też koniecznie poproszę o fotkę Filipka. I nie martwa się, na pewno szybko się wkręcisz w rozmowy.
U mnie taką histeryczką jest Maryśka, wystarczy, że czegoś nie dostanie, albo Zosia zabierze coś, co ona niby chciała, to histeria jak ta lala. Biorę ją wtedy pod pachy i mówię prosto w oczy, że nie wolno tak robić, po czym zostawiam i nie reaguj na jej krzyki.
Przykro z tatą filipka:Całus:

Magda ło ludu, współczuje nocki:Całus:
I nie martw sie sobotą, idziesz się bawić i na pewno bedzie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka w sumie ok, bo tylko jedna pobudka o 3 na mleko, ale za to Amelka obudziała się z ...gorączką 38,4 :Kiepsko: mleko wypiła bez problemu, dałam czopek i poszła odrazu spać bez marudzenia (całe szczęście) wstała jakoś po 7, temp. już spadła do 37,5...mleko też wypiła bez problemu, humorek dopisuje, zrobiła mega żadką kupe w pampersa, bo na kibelek już by nie zdążyła...no i rano zrobiłąm przegląd ząbków, no i widze że dwie górne dwójki się przebiły:) więc myśle że to ząbki, a nie jakaś infekcja...spać poszła już o 9, bo tak się przytulała że ja uspałam w 2 minuty:)
pogoda u nas ładna, słonko świeci, nie pada, nie ma wiatru, no a my w domu dziś będziemy siedzieć:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda współczuje nocki, a o sobote się nie martw pewnie Misiek pokaże dziadkom jak to on ładnie przessypia nocko :Oczko:
Mei napewno szybko się wkręcisz w naszą rozmowe, tylko uważaj bo my uzależniamy :Śmiech: :Oczko:
przykra sprawa z tatą Filipka, pewnie rodzice Ci pomagają, co? ja też bym chętnie zobaczyła zdjęcie małego:)
moja Amelka nie urządza mi takich histeri, ale ona wogóle bezkonfliktowa dziewczyna:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Musialam zrobic sobie przerwe, bo jesli zaksieguje jeszcze jeden wyciag bankowy to zwariuje :lup:
Jeszcze 1,5 h i weekend! Ten tydzien tak szybko zlecial. Chyba dzisiaj skocze do sklepu cos sobie kupic na jutro. Na koncie minus, ale skoro i tak mam debet to jest mi juz bez roznicy.

Andzia zołzy pospały? W jakich sa humorach?

Anielinka jak Amelka??? Sen to najlepsze lekarstwo!

Ciekawe jak tam Gosia!

Odnośnik do komentarza

i ja jestem ciekawa jak tam Gosia, już się nie moge doczekać kiedy się odezwie:)
Magda zaszalej kochana i kup sobie coś, co tam debet hihi :Oczko:
Andzia dziewczynom humorek dopisywał na spacerze:) widze że macie czapki z H&M, ja je też oglądałam ale one bez troczków są więc u mnie odpada, ja zawsze musze mieć uszy opatulone, bo cholernie się boje jakiegoś zapalenia ucha:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...