Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
my dzis cały dzień u moich rodziców, było jeszcze pare gości, obżarliśmy się jak świnie i teraz zdychamy. A dzieciaki dopiero przed chwilą zasnęly, nie wiem co im sie poprzestawiało:Zakręcony:

Vercia no zapieprz niezły, ale jak się robi co się lubi to i zapieprz nie straszny. Dużo sił dzielna kobieto!!!
Magda no to niezła demolke Wam Milan zafundował:Niewiniątko:
Współczuje zębów, moje zołzy dały dziś popis super-grzeczności, ani razu nie zamarudziły, wszyscy nie mogli sie ich nachwalić.
Cafe oby Olkowy katar szybko minął
Gosia dzięki:) Za jakiś czas poprosze o głosiki:)
Anielinka u nas tez cały dzień padało, mielismy pójść na parade, ale dooopa
Justynka fajny grzejniczek.
Znalazłam kilka tych stolików, które pokazywałaś używanych i licytuje:)

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny

cafe ale macie z ta niania, mieliscie dzieisj cos waznego do zalatwiania??? ale z drugiej strony dobrze ze nie przyszła jak sie rozchorowała bo by ci olka zarazila i bardziej byś sie denerwowała....
a uczyc wczoraj sie nie uczylam robilam wszytsko zeby nie zajrzec do materiałów, dzisiaj zreszta tez juz tak robie:lup::lup:

andzia mikolajek superowy....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Hej boboki,
ale miałam noc, koszmar, nie spałam dłużej niż 40 minut ciągiem, jak nie jedna to druga, w międzyczasie Stachu sie obudził. Po 2-giej w nocy to już nerwy nie wytrzymały, zaczęłam się drzeć, a dzieci razem za mną:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:estem wykończona, ja nie weim co sie z nimi porobiło!!!

Cafe
ale Olek superowy w tym łóżku, nie spadł jeszcze? Moje zołzy to się tak rzucaja w nocy, że na bank by z niego wyfrunęły.
A niania rzeczywiście pojechana:Histeria::Histeria::Histeria:
Przynajmnije posiedzisz tu troche z nami:)

Mai
witaj i rozgość sie u nas:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...