Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Magda ale suuuper plany z tymi baletami, zazdroszcze ja już zapomniałam jak się tańczy :Śmiech: a to ty idziesz sama czy z P.?
Anouk taki wózeczek dla lalek to już mam, ale może zacznie się nim bardziej bawić jak będzie chodziła sama:)
Andzia i jak głowa? mnie dziś na szczęście nie boli, ale przez ostatnie 2 dni to ćmiła jak cholera.../ fajne farmerki ci rosną:) jak tak na nie patrze to nie moge sobie wyobrazić żebym miała takie 2 Amelki:)
Beata zdrówka!!! i nie strasz nas tu żadną świniną :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Anielinka!
NA balety idziemy razem. Musimy troche popracowac nad "nami", bo teraz kreci sie wszystko wokol Michała i ogolnie domu, stad te wszystkie nieporozumienia :(
Idziemy na moje ukochane balety, a jednoczesnie miejsce gdzie sie poznalismy. Przyjaciel jest tam barmanem, bedzie tez jego zona. zaraz zwerbuje jeszcze innych znajomych :)
Mam nadzieje, ze bedzie fajnie!
Pozostalo tylko kupic cos do ubrania, a na koncie pustki :(((

Odnośnik do komentarza

Ja zaliczyłam sklep... bez Kuby... ostatnio boję się z własnym dzieckiem na spacer chodzić... zwłaszcza jak wiem, że dość długo mi zejdzie:/ P. został z Kubą... ja przed wyjściem Kubie nie dałam jeść, P. o tym nie pomyślał i Kuba zasnął bez śniadania,był na samym mleku (pił o 6 rano) i spał do 12:30 :glass:

Andzia niezłe farmerki ci rosną:) nic tylko w jakieś gospodarstwo zainwestować;)
Magda ale super, że wychodzicie w sobotę:))) Zazdroszczę!!!! Mój scenariusz na sobotni wieczór wygląda podobnie jak u Anielinki i Anouk niestety:/

Ja zaczęłam powoli sprzątać... machnęłam nawet okno w sypialni:) muszę znaleźć w sobie wenę na resztę mieszkania:)

Odnośnik do komentarza

Kuba miał dzisiaj jedną drzemkę, wstał o 12:30... myslałam, że szybciej pójdzie spać, a on jeszcze się bawi... i humor jak mu dopisuje... wogóle mi ostatnio syncio jakoś wydoroślał... tylko te spacery...ehhh
Magda ja boje sie spaceru po ostatnim alarmie jaki Kuba zrobił jak byłam z nim i z teściową w mieście...:glass:
Andzia pocieszałam się tym, że jakoś strasznie Kubie nie mógł doskwierac głód bo jednak zasnął... A on to potrafi taaaaaaki alarm zrobic jak jest głodny...

Odnośnik do komentarza

Heloł.
dopiiero co usiadłam. Zoska miała znowu ciezkie zasypianie, 1,5 h klepania po tyłku:Niewiniątko:
A później K. montował brakujące zabezpieczenie w szafkach i szufladach, więc miałam dodatkowe atrakcje, trzeba było to wszystko posprzątać. To sie jutro zołzy zdziwią, jak nie będzie można od rana bawić się w lumpeks::):

Magda ja tez nie potrafie odmówic sobie słodyczy, ja nawet w nocy jak wstaje robić mleko i czekam aż się woda zagotuje, to umilam sobie czas ciasteczkami.:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Gosia ja też już miałam takie akcje na spacerach, naprawde, ale wychodze, bo co mam robic:Psoty: A Yoko widze rządzi::):

Odnośnik do komentarza

czulam,ze bede pierwsza:)

dzien dobry kobitki
pewnie dzisiaj leniuchuowanie rodzinne,coo?

ja na nogach od 5:36_11_13: w sumie nic nowego....
olus niestety zakatarzony...wzdych....zobaczymy co z tego bedzie....licze,ze nic
mielismy towarzyskie plany ale olkowy katar nie pozwala(mieli przyjechac znajomi z polrocznym marcelkiem)
za to zrobilam miecho i pojedziemy na obiad do moich rodzicow

Odnośnik do komentarza

Witam kochane w czwartkowy dzień!:Całus:
Andzia jeśli chodzi o pracę nauczyciela to teraz powiem, że żadne rozwiązanie dla mam!! Niby 4-5 godzin ale w domu masz jeszcze raz tyle!! Ja nie wiem w co ręce włożyć...cała noc pisałam konspekty...:lup:, każdy musi mieć cele ogólne, szczegółowe, przewidywane osiągnięcia ucznia i scenariusz lekcji...boszeee...po tyle papierologii...dobrze, że inni ludzie nie muszą pisać scenariusza swojej pracy....:Szok:Do tego af kors zostałam zaangażowana w masę rzeczy, programów, gazetka tu i tam i dekoracja sali....nie wiem kiedy to ogarnę....Oczywiście dam ze wszystkim radę bo kocham tą pracę!!!!:yipi:Najbardziej mi szkoda Marcela, bo w każdej chwili wolnego, siadam do komputera a on włazi, złazi, jęczy a ja muszę to napisać i zrobić.
Anielinka klasy poczatkowe.
Magda super plany na sobotę!! Zazdroszczę!
Cafe zdrówka dla Olusia!!
Anouk to kiedy będzie suwaczek??
Andzia diewczynki urocze jak zawsze. U mnie tez zabawa w lumpeks jest na czasie.

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
Yoko mi dzisiaj przegryzła kabel od zasilacza do kompa:lup: nie wiem kiedy to zrobiła... dobrze, że P. ma laptopa bo bym nie miała jak na parenting wejść;)

Zaczyna sie!!! :smile_move::hahaha::36_1_15:

:hahaha::hahaha: czyli mam zacząć się bać:36_1_15:???

Ale Yoko już od jakiegoś czasu pokazuje swój charakterek;)

Anielinka do butów Yoko ma słabość, ale na szczęście jeszcze żadnego nie "zagryzła"... łatwiej nam jest bo jesteśmy w domu i możemy dopilnować... jestem ciekawa jak to będzie kiedy zostanie sama w mieszkaniu:36_13_2:

Odnośnik do komentarza

Witam...
Veronica widze że tak bardzo śpieszno Ci do weekendu już witasz nas czwartkowo hihi:))
no to masz naprawde duuużo roboty związanej ze szkoła, no i jeszcze obowiązki domowe, dziecko...pomaga ci G., jak jego nastawienie?
Gosia no właśnie najgorzej jest zostawić psa samego, bo nasz to ładnie się bawił jak był z nami, najgorzej jak go się zostawiłoo, to wtedy interesowało go to co nie mógł ruszać:))

u nas dziś pogoda okropna, deszcz pada, pochmurno i ciemno, leniuchujemy w domku...Amelka właśnie ucina drugą drzemke, a ja ide zrobić nam kawke i posiedzimy w spokoju:))

a jak reszta spędza ten dzień???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
My dzisiaj pospalismy do 8:40 i caaaly dzien chodzilam przez to nieprzytomna. Masakra jakas. Juz o 11 nie mialam sily sie ruszac, krecilo mi sie w glowie. Pojechalismy do moich rodzicow: spacer, mega obiad i ciacho. No i teraz czuje sie jeszcze gorzej.
Mlody dzisiaj przechodzil sam siebie. Byl okropny. Ale to wszystko wina zebow, wiem ze daja mu popalic :( Cale szczescie juz spi.

Cafe zdrowka dla Olusia! Zeby to tylko na katarku sie skonczylo!

Vercia ja dobrze wiem ile w szkole jest papierologii :lup:
P. ciagle cos musi pisac, wypelniac itd. Oczywiscie wiekszosc rzeczy spada na mnie, ale mam wprawe - tyle lat mamie pisalam (nawet jedna czesc podrecznika!), ze mam to opanowane :hahaha:
Mnostwa sily zycze i zeby szybko zlecial czas do weekendu!
Tez jestem ciekawa co na to wszystko G.

Gosia u nas szkody Milanowe byly ogromne. Cale szczescie, ze mieszkalismy wtedy w moi mieszkanku, ktore bylo do generalnego remontu. Zjadl 2 kanapy, zerwal tapety (super przygotowal sciany do remontu), poprzegryzal kable, a najgorsze bo zezarl mi moje ukochane buty z Zary - 3 razy zdazylam je miec na nogach. AAAa i jescze zrobil ogromna dziure w scianie.
MAm nadzieje, ze u Was wszystko bedzie lagodniej.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny od razu iwdac ze jakies swieto bo was malo??? ja wlasnie skonczylam sobie pifkowac i siedze i was czytam a moj koteczek usnal mi na mogach....ale grzeje mnie w nogi....

ja to dzisiaj bylam w pracy a pozniej pojechalismy z oleczkiem do znajomej....

oleczek spi a ja mialam sie uczyc bo mam audit w pracy najpierw wewnetrzny a nastepnie zewnetrzny a tak mi sie nie chce uczyc ze jakas masakra juz zapomnialam jak to jest....

gosia my nie wzielismy sobie pieska bo przeraza mnie wizja zdemolowanego mieszkania, na szczescie jeszcze troche i wykoncza sie psy tesciowej wiec pewnie wezmie szczeniaka wiec go wychowamy odpoweidnio do tego ze jest dziecko w domu i oczywiscie kotek a demolowanie bedzie przechodzic tesciowa....

veronika ale masz zapiep... w szkole juz masz w myslach czwartek :hahaha:

magda ale ci milan mieszkanie zdemolowal :hahaha::hahaha: zamordowała bym chyba

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...