Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia zapomniałam napisać że byłam dziś w H&M i nie ma wogóle już tych kurtek z tego fasonu, najwięcej było takich kurtko-płaszczyków brązowych z takim wywijanym kołnierzem i kurtek pikowanych fioletowych z kapturem i futerkiem...no to wypas...ale te brązowe mi się podobały, tylko wydawało mi się że są troche zacienkie na zime...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
i ja po Mjm...ehh
Cafe współczuje remontu i bałaganu, ale jak macie możliwość zrobienia osobnego pokoiku dla Olka to zazdroszcze, ja bym bardzo chciała osobny pokoik dla Amelki, może coś wykombinujemy w przyszłości...a 3 metrowe mieszkanie, to masz na myśli wysokość???

wysokosc wysokosc:)
mamy dwa 25metrowe pokoje....wiec jeden bedzie typowo dzieciecy....a drugi nasz....taki salono-sypialnia...

rena noooo....koniecznie sie odezwij i napisz co u was,jak mlody?

Odnośnik do komentarza

Moja córka mnie dobije - wogóle nie chce spać w dzień. Chodzi po ścianach a spać nie pójdzie!!! dzisiaj próbowałam ją uśpić chyba z 5 razy w końcu padła o 15.30 po tym jak zaliczyła głową glebę. Nie wiem co ona wyprawia. Poza tym nie chce pic mleka modyfikowanego a cyś najlepszy na wszystko... nie wiem kiedy ja ją odstawię od tego cyca. Za mało konsekwencji u mnie chyba jest. Dodatkowo mała się przeziębiła - na razie tylko katar i kichanie. Dałam wit. C i zobaczymy co będzie.

Tynia brawa dla Mateuszka za pierwsze kroczki:)
Andzia miło czytac że masz dobry nastrój:):):) kurtek w h&m w wawie wogóle chyba nie było. Nie wiem dlaczego nie dają tego samego asortymentu na całą Polskę. Ja bym też chetnie taki fason kupiła.
Gosia moja mama tez kiedyś miała takie akcje- że się na nas obrażała za dziwne rzeczy. Nie wiem z czego to wynika ale jest to co najmniej "dziwne". Napewno niedługo twojej mamie przejdzie;)
Cafe kawał pokoju macie do malowania ale później jak będzie ładnie;) i koniecznie Olek musi mieć towarzystwo w takim dużym pokoju;) hihihiiii
Anielinka szybkiego powrotu do zdrowia:) i ja musze swojej kuchareczce kupić taką zastawę do zabawy;)

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Tyle popisalyscie, ze nic juz nie pamietam :)

Tynia gratki dla Matiego!!!

Anielinka moj Michal tez nie chodzi. I robi dokladnie tak jak Amelka. Puszcza sie na chwile i ze strachu siada. ale za jedna reke to biega. Nie nadazam za nim. Pewnie lada moment zaczna nam gadziny biegac :) A mi sie wcale do tego nie spieszy.

Andzia mam nadzieje, ze dziewczyny juz teraz caaaaaly czas beda grzeczne :)

Beata zdrowka dla Izuni! I wspolczuje tych jej akcji. Z cycueim to wiem, ze trudno byc konsekwentnym. Gdyby nie Michała decyzja to pewnie dalej bym karmila.

Odnośnik do komentarza

Cafe mam nadzieje, ze po remoncie pochwalisz sie pokoikiem Olka! Ale bedzie mial krolestwo - 25 m! Bedzie mial gdzie szalec. Suuuper! Ale zgadzam sie, ze szkoda, zeby rzadzil tam sam :hahaha:

JA na noce ostatnio nie moge narzekac. Dzisiaj znowu Misiek przespal cala noc w lozeczku. Co prawda pobudka juz o 5, ale moge to przezyc. Mleko tylko wieczorem i rano i jest spokoj. no, ale w koncu nalezy mi sie chyba po roku walk nocnych :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Magda super, że Michał tak ładnie śpi. Należy Wam się::):
A co do chodzenie, to u mnie odkąd zołzy chodza jest duuużo lepiej-pod warunkiem, że nie marudza. Wszędzie same dojdą, biegają, gonią się, grają w piłkę itd. No i jak musze pilnie wejść do jakiegoś sklepu czy urzędu, to biorę za rękę i idziemy, a że gimeli zawsze narobią, to wszyscy nam ustępują miejsca w kolejce:D

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Cieszę się, że nocki u Was spokojne i u Andzi lepiej:Oczko: Pogoda do bani, u nas pada deszcz i wieje wiatr. Beatko sił w konsekwencji, Marcel tez przeziębiony.
Magda zaszalałąś:o_master2:
CAFE super pokoik, marcel ma 3 m na 3 m, bardzo mało miejsca.
U mnie ostatnio jaki s pechozol, jak nie urok to s.........a!! Wieczorem was poczytałam ale miałam taaaki skręt kiszek, że zawyta poszłam spać. Zjdłam karkówk e z pieca , mięso kupiłam w biedronce w rzeźni i się zatrułam na jamen. Nie moglam spac, boli mnie brzuch...zjadłam garsc tabletek i czekam na cud....rano skoczylam z młym do intermarche i myslałam, że zemleję z bólu...zrobiłam szybkie zakupy i do domu.

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Nie polecam spaceru dzisiaj, ja wybierałam się do miasta, a że nie padało to wzięłam też Kubę i nas deszcz złapał....:/
Na Kubę źle podziałała zmiana czasu:/ budzi mi się codziennie o 5, ale już drugą noc przespał całą w łóżeczku, a więc super:))) Za to Yoko próbowała się do nas wtarabanić na łóżko;) ale nie ze mną takie numery;) na szczęście nie upierała się przy swoim:)

Cafe współczuje remontu... ale za to później będziecie mieć ładnie, no i Oluś będzie miał swój kąt:) U nas Kuba podobnie jak Marcel Verci ma bardzo mały pokoik...

Magda ale zaszalałaś z ćwiczeniami;)))

Beata zdrówka dla Izuni! Zaglądaj częściej!!!

Rena co tam u Ciebie???

Andzia wytrwałości!

Veronica mam nadzieję, że ból brzucha przejdzie!

Odnośnik do komentarza

A my sie ubrałysmy, uszykowałysmy, troche czasu nam to zajęło i ledwo ruszyłyśmy lunął deszcz. I po spacerze. A miałam nadzieje choć na małe pół godzinki.

Vercia o matko, współczuje. Ja nigdy nie kupuję mięsa w marketach, a szczególnie w biedronce!!! Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie. Jak się czuje Marcel?

Magda zobacz jak Michał super poszedł z rozwojem do przodu!!! Brawo!!!

Gosia my w ogóle nie odczuliśmy zmiany czasu. Zreszta ja nigdy jej nie odczuwałam, za to mój mąż jeszcze za miesiąc pewnie powie, że jest 17-ta czasu starego:D

Odnośnik do komentarza

Witajcie...u nas pogoda nijaka, tzn. wcześniej padało i jest mokro, pochmurno, ale na spacer poszłyśmy musowo, bo tak się źle dziś czuje że myślałam że w domu padne, od wczoraj mam takie zawroty głowy, że jak rano się obudziałam to jak bym była na karuzeli, a jak wstałam to co chwile rzucało mnie na ściany, ale po połudnoi przeszło i było ok, a dziś znowu to samo, a do tego jeszcze tak mi nie dobrze się zrobiło, duszno mi jakoś, normalnie objawy ciążowe jak nic :Oczko: no ale wcale mi nie do śmiechu, kurcze potrzebuje pożadnie się wyspać, bo ciągle chodze niedospana, tylko kiedy...
posmęciłam Wam troche...

Veronica współczuje tego bolu brzucha, weź może jakieś krople, ja jak mam niestrawność to biore krople z dziurawca, bardzo mi pomagają...
Magda nie szalej z tym aerobikiem tak :Śmiech: :Oczko: Michał chociaż chodzi za jedną rączke, a Amelka nie, bo też się boi, zaraz szuka czegoś żeby się złapać...
Andzia szkoda że was deszcz złapał na spacerze:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...