Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia u mnie to tylko kilka nocy kiedys tam bylo ze nie jadl, a tak to zawsze, jak nie dam mu mleka to sie tak drze niemilosiernie ze nie mozna wytrzymac nic nie pomaga, ja tez na noc dawalam kaszke nawet i nic z tego nie bylo, ostatnio jadl na kolacje normalnie chlebek a potem jeszcze mleko i tez nic, o 23 pobudka otem okolo 1 czasami 3, no i oczywiscie rano.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
andzia u mnie to tylko kilka nocy kiedys tam bylo ze nie jadl, a tak to zawsze, jak nie dam mu mleka to sie tak drze niemilosiernie ze nie mozna wytrzymac nic nie pomaga, ja tez na noc dawalam kaszke nawet i nic z tego nie bylo, ostatnio jadl na kolacje normalnie chlebek a potem jeszcze mleko i tez nic, o 23 pobudka otem okolo 1 czasami 3, no i oczywiscie rano.....

hmmm... Justyka chyba wykorzystała wszystkie opcje i nie ma rady na butlę....nie wiem co wam doradzić....ja mam z kolei problem z usypianim i prawidłowym spaniem....no kosmos jakiś...

Odnośnik do komentarza

andzia
Veronica niezmiennie zdrówka dla was!!!
Przy Marcelkowym kaszlu polecasm jak zwykle oklepywanie-wiem, że może jestem już z tym nudna, ale to naprawde przynosi zaskakujace efekty!!!

I dzięki za przepis, na pewno wypróbuję!!!

Andzia ale jak mam się zabrać do oklepywania?? Nigdy tego nie robiłam.....::(:
Dziewczyny szczepiłyście na pneumokoki już?

Odnośnik do komentarza

Justynka i on za każdym razem pije mleko? U mnie z reguły jedna pobudka i to w większości przypadkó Zośka, Marysia śpi lepiej, ale czasem jak Z. narobi krzyku, to i siore budzi. Dzisiaj mam dobry humor, więc od dzisiaj się za nie biorę i to ostro!!! Koniec z piciem nocnym::):

Vercia może przez tą chorobę Marcel gorzej zasypia? Bo z tego co pamiętam to już było dobrze w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza

Veronica tak z 10 minut po podaniu syropu wykrztuśnego(i nie bezpośredni po jedzeniu) kładziesz sobie Marcela na nogach(tak żeby on lezał na brzuchu, głowa niżej niż reszta ciała) i oklepujesz po pleckach ok 1-2 minut. Jak moje dziewczyny wiosną chorowały na oskrzela, to po takim oklepywaniu potrafiły wypluć kupę flegmy.
W zeszłym tygodniu tez zaczeły pokasływać, więc przez 3 dni Mucosolvan i oklepywanie i kaszlu nie ma:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie...u nas nocka koszmarna, ta moja gadzina sama nie wie czego chce...buuu mam takie nerwy, dziś dopiero tak dobrze zansełam koło 3:(( jak rano wstałam to tak mi się w głowie kręciło, że myślałam ze nie wstane...
byłam dziś u lekarza, bo jednak mama miała dziś wolne i ją wykorzystałam :Oczko: dostałam lekarstwa i mam nadzieje że pomogą, dokładnie nie wiadomo co mi jest, czy to rwa kulszowa, czy to jakiś nerwoból...
Andzia brawa dla dziewczyn, obt tak już zostało ich zachowanie:)
Veronica oby te lekarstwa pomogły Marcelowi, dobrze że obeszło się bez antyb. oby było tylko lepiej...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki:)
My bylismy dzisiaj na szczepieniu na odre itd, Mateuszek superowyy!!! jeknąl troszke jak mu sie pielegniarka wkuła a tak to cisza:)))) a tak sie balam, bo zawsze to moj maz go trzymal a teraz bylismy sami- ale dałam rady- heheh. U nas pogoda piekna:) takze zaliczyliśmy dzis polko.
Musze się Wam pochwalić! Mati w sobote przeszedł kilka razy po mieszkanku sam także się zaczyna:)
Dziewczyny współczuje Wam że musicie w nocy robić dzieciaczkom jedzonko, my naszczescie nie mamy tego problemu. Nie wiem co Wam doradzić:(
Andzia ciesze się że dziewczynki dały Ci dzis odetchnąć i jestes w końcu w dobrym humorze:))
Veronica zdrówka dla Marcelka!!
Gosia sunia przecudna!!!!!ale jednak jest to straszny obowiazek. Ja nigdy nie mialam psa i 2 lata temu namowilam moich rodzicow na pieska i teraz wiem że to nie jest wszystko takie piekne!! ale mimo to pieski są superowe:)
Justynka to teraz jak masz nowy TV to już pewnie mniej czasu bedziesz tu poswiecac bo bedziesz szalec z pilotem:))

Odnośnik do komentarza

Andzia i jak dziewczyny, dalej takie grzeczne?:ange::ange: a jak Twój nastrój?
Tynia brawa dla Mateuszka za pierwsze kroczki :Brawo:, no to powoli się zaczyna :)
Amelka strasznie bojąca jest, boi się nawet stać sama, czasami jej się uda puścić, ale po kilku sekundach już panika, że ona sama stoi i odrazu bęc na pupe- bo tak bezpieczniej :hahaha:..troche mi smutno, bo u moich koleżanek to 12 mies. dziewczynka chodzi, 11- mies. chodzi i 10 mies. już stawia pierwsze kroczki...więc wszystkie dziewczynki wokół same chodzą, a moja Amelcia nie :Niespodzianka:...wiem że przyjdzie i na nią czas, ale wkurza mnie to że ludzie mają takie myślenie że jak dziecko ma roczek skończony to musi chodzić i tyle :lup:

a ja dziś kupiłam Amelce zestaw kawowo- obiadowy do zabawy, oczywiście z palstiku i powiem wam że mam taki spokój, bo non stop tym się bawi- mała kuchareczka:) :gotowanie:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Kuba śpi i alleluja, bo zaczynałam się martwić o moje zdrowie psychiczne:36_2_21: no mędził dzisiaj strasznie, jedyna chwila wytchnienia była na spacerze i trochę po nim, a reszta czasu przemarudzona:36_19_1:

Zapomniałam wam podziękować w imieniu Yoko za wszystkie komplementy:Kiss of love:

Tynia my wiemy, że piesek to obowiązek i, że nie zawsze będzie różowo... ale to przecież normalne, bo to żywa istota i biorąc takiego psiaka do siebie człowiek musi wiedzieć, że teraz jest za niego odpowiedzialny... co wam będę pisać dobrze wiecie o co chodzi... Piesio to nie pluszowa zabawka :dzidzia_mis:

Anielinka ja dzisiaj spotkałam nową sąsiadkę z synkiem Piotrusiem, który urodził się 22 października i był na spacerku na nóżkach...ehhh... ja wiem, że na każdego przyjdzie pora, ale ile można czekać... bo Kuba to tylko raczkuje i chodzi przy meblach i nic więcej...

Andzia cieszę się, że ci humor dzisiaj dopisuje:) a pogoda faktycznie wiosenna:) taka mogłaby być zima;) Mam nadzieję, że dziewczyny nie zepsuły ci dzisiaj już humoru:)

Veronica zdrówka dla Was!!! Fajny kierunek studiujesz:)))) I dzięki za nowy przepis, trzeba będzie wypróbować...

Justynka współczuje tak częstego wstawania w nocy do Olka... Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio mleko po nocach robiłam...

Odnośnik do komentarza

Hej,
dziewczyny wieczorem troszkę marudziły, ale biorąc pod uwage ostatnie tygodnie, to dziś było naprawdę suuuuper!!!I humor mam dobry, chociaz jak patrze na syf wkoło to mnie trzęsie, ale postanowiłam, że dzisiaj nic mnie nie zezłości:)

Anielinka oby ból minął!!! I nie przejmuj się gadaniem, każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Nawet nie zauważysz jak Amelka zacznie chodzić, u ns też to przyszło niespodziewanie!!!
Tynia brawo za pierwsze kroczki dla dzielnego Mateuszka
Gosia no pogoda superowa, nie pogniewałabym sie, zeby tak juz zostało...

Odnośnik do komentarza

hej mamuski

anielinka ,goska....lada dzien i amelcia i kubula zaczna smigac,jeszcze wam przypomne:hahaha:
andzia widze,ze humore dopisuje....byle tak zostalo,u nas mleko w nocy muuusii byc,inaczej krzyk:lup: i tez nie mam pojecia co z tym zrobic
vercia zdroweczka ,niezle zamieszanie z ta opieka nad marcelkiem ale najwazniejsze ze jakos to zorganizowaliscie,my mamy pierwsza dawke na pneumo za soba,kolejna w listopadzie
tynia brawo dla mateuszka:brawo:

Odnośnik do komentarza

no ja musialam odrobic prace domowa bo mi zadali z pracy....i to na jutro ale poszlo nawet szybko....oleczek juz spi, a ja zaraz ide sie wykapac i doprowadzic do porzadku, tak sie zastanawialam czy nie jechac sie jutro obciac....tak jakos mi sie zachcialo....

awlasnie jutro i pojtrze olek bedzie u moich rodzicow bo ja mam szkolenie a s do pracy na popoludnie i wnusio jedzie juz rano do babci a po szkoleniu go odbiore ale pewnie zalapie sie na obiad :):)

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...