Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Nie wiem co sie dzieje ze mna, ale caly dzien jestem nieprzytomna. To juz kolejny taki dzien. Na nic nie mam sily, wszystko mnie wkurza i rycze co 5 min. Najchetniej juz bym poszla spac, ale mam do robienia w excelu jakies pierdoly dla P. :( Chyba jakies przesilenie jesienne. Juz sama nie wiem.

Justynka jaki aparat kupiliscie? My bysmy chcieli juz zmienic, bo ten nasz jest do d... Fajnie, ze odwiedzila Was kolezanka, zawsze to jakas odskocznia.

Vercia wspolczuje z tym szukaniem opieki dla Marcela. Dobrze, ze dogadalas sie tak z kolezanka!!! A sklad grupy macie .... ciekawy :hahaha:
Zdrowka dla Was! Nie dajcie sie chorobsku!!!

Andzia jakies zebole sie u Was pokazaly? Bo u nas koszmar trwa i nawet nie wiem co sie ma wykluc, bo nic nie widac :lup:

Kasioleqq odwiedzaj nas jak tylko masz chwile!!!

Odnośnik do komentarza

Magda może jesteś w ciaży?
A tak na serio, to tulam mocno, tez mam takie dni:Całus:
Nowych zębów nie zauważyłam, ale Maryska też nie daje sobie zajrzec w paszcze. Zreszta juz sama nie wiem, czy to zęby, czy fochy, bo jak tylko się ją wezmie na ręce to jest spokój. K. twierdzi, że sięprzyzwyczaiła, bo prawie cały tydzień mendę nosze:lup:
A Zośka, która do tej pory była jakby w cieniu siostry, daje czadu. Straciłam wszelkie nadzieje, że choć jedno dziecko będzie spokojne. Włazi na tapczany, stoły itd, biega jak szalona, dogoniła Maryśkę we wszystkim!!!

Stasiu wrócil i kaszle. Może niepotrzebnie go na ten basen puściłam? Zwariuje!!!

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem, obejrzałam troche Tańca z gwiazdami, ale nie miałam siły dalej patrzeć, jestem dziś padnięte, nie wiem czy to ta zmiana czasu czy to ta pogoda...
Magda witaj w klubie jesiennej depresji :Oczko: skąd ja znam te objawy...
Andzia współczuje dwóch rozrabiających dziewczyn, one mają temperament...ciekawe po kim...:Śmiech: :Oczko:
Veronica dobrze że przetrwałaś ten weekend, oby wszystko się poukładało, super że z tą koleżanką się dagadałaś- zawsze to jakaś pomoc...zdrówka dla Was, daj znać jak u lekarza...
Justynko zazdroszcze zakupów, jak już wcześniej pisałam o TV że mamy starego trupa i trzeba by było wymiecnić, a aparat też domaga się wymiany:((

Dobranoc!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo,
zołzy przed chwilą wstały i jeszcze "czytają" w łóżeczkach-biorąc pod uwagę, ze zasnęły o 18.50, to nieźle, szkoda tyylko, że z kilkoma przerwami. Nie wiem jak je oduczyć tego nocnego picia, gdy miały pół roku, to potrafiły przespać 12 h bez mleka, a teraz jakaś masakra!!!

Anielinka jak dzisiaj samopoczucie?
Magda miłego poniedziałku, mimo wszystko::):

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo:)
My obudziliśmy się dzisiaj przed 5... Ale Kuba przespał całą noc u siebie w łóżeczku, a więc dobre chociaż to... Mam nadzieję, że pomogło to, że wyciągnęłam Kubie łóżeczko turystyczne (żeby się nie obijał o szczebelki) i dałam większą poduszkę, bo tak sobie pomyślałam, że u nas na łóżku jest bardziej miękko i może dlatego lepiej mu się śpi...

Magda nigdy bym nie pomyślała, że Twoja teściowa była przeciwna temu, że wzięliście Milana... Czy Milan jak był mały też był taki leniwy??? Yoko na spacerze to zrobi co trzeba i skomli żeby ją na ręce wziąć :36_27_2: albo leci w kierunku domu bo już skumała gdzie to jest;)

Veronica dobrze, że znalazłaś na swoim kierunku "bratnią duszę";))) zawsze i Tobie i jej będzie łatwiej... A jaki kierunek studiujesz? Pewnie pisałaś, ale nie pamiętam...

Andzia mam nadzieję, że u Stasia nic się nie rozwinie!

Kasioleqq dobrze wiedzieć, że u was wszystko w porządku! Zaglądaj częściej! Buziaki dla Kacperka!

Anielinka tulam mocno :Całus: Przepędź tą deprechę gdzie pieprz rośnie!

Wczoraj był u nas tata... bez mamy.... bo mama nadal na nas złąi powiedziała, że ona do nas nie będzie jeździć jak mamy psa :glass: nie wiem co chce przez to osiągnąć:36_2_14:

Odnośnik do komentarza

Gosia my tez rozlozylismy Miskowi lozeczko turystyczne i jest o wiele lepiej :)))
No, tesciowa byla na nas mega obrazona, ze wzielismy psa. Jak do nich przyjechalismy z Milanem to nawet z kuchni na moment nie wyszla, zeby go zobaczyc. A sama wiesz jakie to slodzinki. Milan mial wtedy 6,5 tyg i kazdy nawet jak nie lubi psow to byl nim zachwycony. A ona przez wiele tygodni nawet go nie dotknela. a teraz? Zycia sobie nie wyobraza bez niego :hahaha:

A Milan byl bardzo leniwy jak byl taki maly. Do tego wszystkiego sie bal. Wszyscy nam mowili, ze bedzie tchorzliwy. A tu niespodzianka bo wyrosl nam pies dominujacy o bardzo trudnym charakterku :)

Odnośnik do komentarza

Zołzy zasypiaja. Musze je pochwalić(tfu tfu), bo były dziś(chodzi głównie o Mary) całkiem znośne, nawet udało mi sie kilka rzeczy zrobić. Jak wstaną, to zmykamy na spacer, na termometrze 12 st. i nieśmiałe słoneczko.Od razu mam lepszy humor::):

Justynka Olek pije zawsze w nocy, czy zdarza się, ze nie? U nas te nocne pobudki na mleko zaczey sie jakies 2-2,5 miesiaca temu, wczesniej potrafiły przespac 12 h bez picia. To były czasy:Usteczka:

Magda super, że Michał dał pospać.
Pamiętam, że jak dziewczyny po męczarniach z kolkami, zasnęły kiedyś tak po prostu o 20-tej, to tez całą noc czuwaliśmy-ja nawet listerko przykładałam do ust.żeby sprawdzić czy oddychają:lup:

Gosia widac, ze zakochana w nowym dziecku:Psoty:
Przykro mi, że mama tak reaguje:Całus:
Czy dobrze kojarze, ze za tydzień Wielki Dzień?

Odnośnik do komentarza

Witajcie poniedziałkowo!?:Całus:
My po wizycie u lekarza. Generalnie Marcel jest tylko przeziębiony, nie zgodziłam się na antybiotyki i dostalismy lipomal syrop, flegaminę, nurofen, i maść do naxcierania. Dzisiaj mielismy szczepienie, przełożylismy i zapisałam marcela na pneumokoki. Lekarka przedstawiła wiele korzysći płynących z zaszczepinia.
Gosiamm super, że Kuba z psiakiem sie dogadują:brawo:
Magda , ja tez nie lubię poniedziałków!!!
Andzia w końcu wyjdziecie na spacerek:Spoko:My na spacerek pójdziemy jak skończą wyłazić zielone gile z nosa.
Gosiamm robię studia podyplomowe oligofrenopedagogika.

Odnośnik do komentarza

Widzialam w księgarni 2 i 3 rok życia dziecka, będe musiała sobie kupić.
Ogarnęłam chałupę i wstawiłam karkówkę do pieca.
Wczoraj robiłam fajnego gyrosa na inaczej.
Podaję przepis:Oczko:
do szklanej brytfanki warstwy:
- szklankę kaszy kuskus zaparzonej już
-podsmazone kawałki kurczaka w przyprawie gyros z cebolą i papryką, pokrojony w kostkę ogórek kiszony, fasola czerwona pół puszki
- ugotowana 1 saszetka ryżu
zalać to sosem:4 ząbki czosnku, 4 duże łyzki majonezu, 1 duży jogurt naturalny, sół i pieprz

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Dziewczyny współczuję tego nocnego mleka, gdzieś czytałam, że nalezy podawać więcej na kolację a w nocy podawac wodę tylko. U nas od kilku dni jest problem ze sapneiem. Młody zasypia o 19, wstaje o 22 i wariuje do 24, a zasypia ze mna w łózku:Zakręcony:

Ja to kochana wszystko wiem. Wytłumacz to moim córkom:Niewiniątko:
Czasem się zastanawiam po kiego grzyba im zęby myje.
Wieczorem próbowałam dawać i mleko i mleko z kleikiem i kaszkę, nie ma reguły, Zośka jak się obudzi to zanosi się takim rykiem, aż nie dostanie butli...

Odnośnik do komentarza

witam popoludniowo.....

S pojechal odebrac telewizor, jak wracal to polecialam otworzyc mu brame a tutak przyszedl kociak od sasiadow oczywiscie dla mnie juz nic nie bylo wazne tylko ten kotek od razu wzielam go do domu, olek akurat spal wiec kociak sie przyzwyczail do nowego pomieszczenia i zaczal rozrabiac, jak olek wstal mial taka minke smieszna jak zobaczyl kotka ze az stwierdzilam ze przy najblizszej okazji jade po kota dla niego....

a oleczek teraz oglada teletubisie tylko ze przy tym musi jesc ciastko bo inaczej nie usiedzi w miejscu.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...