Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia powiedz jak robisz pomidorowke dla mlodych.....dajesz koncentrat?
ja na razie do pomidorowy,do spageti tylko swoje pomidory.....

Cześć Cafe:)
Właśnie wczoraj zrobiłam im pomidorówę i pogardziły, zjadły tylko po naleśniku.
Wczesniej robiłam ze świeżych pomidorów, a wczoraj kupiłam sok pomidorowy z Fortuny albo Hortexu, już nie pamiętam, taki litrowy w kartoniku, dałam do rosołu, do tego marchewka, ryż, koperek i trcohę cukru. Wyszła naprawde pycha!!!

Odnośnik do komentarza

O cholera, moj Michal tez uwielbia kibelek :hahaha:

Gosia ale yoko musi byc cudna!!! To taki najfajniejszy teraz czas. jak noc?

Andzia dziecie zawsze sa super nie przy mamach :)
Podjechalismy dzisiaj do h&m. zostaly tylko 2 kurtki w wiekszym rozmiarze :((

U nas dzisiaj taki dzien bez sensu. rano sprzatanie, obiad, zakupy i nawet z malym na spacerze nie bylismy :( P. pojechal teraz do taty do szpitala. tesc ma miec wycinany woreczek zolciowy.
Maly zaliczyl druga drzemke i nawet nie chce myslec o ktorej pojdzie spac :lup:
Ale cale szczescie na razie nie marudzi - ciagle tylko chce sie przytulac :)

Odnośnik do komentarza

Magda noc całą Yoko przespała:))) zobaczymy jak będzie dzisiaj:) ja po trochu czuję się jakbym miała dzieciątko małe w domu;) ale ona jest taaaaaka słodka:)

Kuba dzisiaj mega grzeczny był:) stwierdziliśmy z P., że Kuba nam wydoroślał;) bawił się dzisiaj ładnie sam, chodził i obserwował czy Yoko za bardzo nie zaprzyjaźnia się z jego zabawkami;)

A tak ze smutnych wieści to mama się na nas obraziła, że mamy psa :lup: :glass: Brak mi słów poprostu...

Odnośnik do komentarza

magda,goska a co mamuski maja do waszych psow?ehhh
andzia pamietamy pamietamy:)

mialam na jutro taaaaaaaaaaaaaakie plany(solidne odgruzowanie mieszkania i inne zaleglosci ) ale okazalo sie ,ze jedziemy po moja siostre do pozniania....przeprowadza sie jednak do ostrowa:lup:
szkoda,ze musialam wydac tyyyyyyle kasy na te cholerne mandaty,bo gdyby nie to,to na pewno by byla ikea:(

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki:)

przepraszam ze tak rzadko Was odwiedzam, ale niestety praca, szkoła, no i mój Kacperuś...
nie mam czas dla niego wiec i do Was rzadko zaglądam...:36_1_4::36_1_4::36_1_4:
nie mam mocy...co jakiśczas zaglądam do Was i czytam uważnie,ale wiecie jak jest...
mam nadzieję że wkońcu uda mi się poświęcić Wam tr4ochę więcej czasu...bardzo ZA wAMI TESKNIĘ, i cięzko mi bez Was no ale cóż życie...
u nas wszystko ok, tylko Kacper strasznie rozrabia i coraz mniej mam do niego cierpliwości...ale nie poddaje się i jakoś daję radę... zajrzędo Was może jutro po szkole...trzymajcie się kochane:****

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

no ja juz po pracy...

czesc kasiolegg jak ja cie dawno nie widzialam.....zagladaj jak masz toszke czasu....

gosia sunia superowa...my kombinujemy kotka sobie zalatwic ale chyba tesciowa na nas tez sie obrazi wiec musimy jak najszybciej to zrobic dopuki jej nie ma.....

teciu ma tak na 2 tygodnie ta prace ale akurat teraz jak tesciowa pojechala on czasami to nie pomysli.....

andzia zawsze dziciaczki sa grzeczne jak mamy nie ma kiedys to S sie pytal co ja chce od olka on taki grzeczny ale ostatnio sie przekonal co ten lobuziak potrafi....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
Gosia sunie urocza, wrzuć jakieś fotki jak jest z Kubą:) jak dziś zdrówko???
Kasioleqq dobrze że się odezwałaś, oby tak było częściej...
Beata no to z Izy niezła akrobatka, mojej to daaaaleko do takich pomysłów, ale wcale mi nie śpieszno :Oczko:
Veronica jak na zajęciach? i jak z Waszym zdrówkiem???
Cafe super że się wkoncu odezwałaś, a z tym mandatem to masakra, tyle kasy, za nic :Kiepsko: no ale cóż...
Tynia współczuje siostrez, a ty idz koniecznie do lekarza, ja też mam chorą tarczyce tzn. mam niedoczynność, biore tabsy od około 10 lat :Kiepsko:
Andzia no to dziewczyny zaszalały ze spanie - 1,5 godz...fiu..fiu..:Niespodzianka: oby takie niespodzianki robiły ci częściej:)...a co do kibelków, szczotek i papieru toaletowego to Amelka też uwielbia te "zabawki" :Śmiech: ostatnio akurat zalałam sedes domestosem, a ona przyszła i zaczeła tam grzebać :Szok: ale wymyłam szybko rączki i nic nie było...

rwa kulszowa nadal daje mi popalić, ale wybieram się we wtorek, bo mama ma wolne, więc zostanie z Amelką...pogoda do bani...a i mnie ostatnio jakaś depresja złapała bo chodziłam i ryczałam bez powodu...wszystko mnie wkurzało itp...
Buziaki!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie:yipi:
W końcu mogę Was czytać. Za nami tragiczny weekend. W piatek Marcel u jednej koleżanki, w sobotę u drugiej:Szok: G. wypadł to klient, to coś i musiałąm latać po kolezankach i załatwiać opiekę::(: Szkoda gadać! Ja mega załatwiona, doprawiłam się jeszcze lepiej w szkole. Marcel nie lepiej, zielone gile, marudzi i temp. Jutro lekarz! Generalnie dostalismy ramowy plan i więcj info odnośnie podyplomówki. I ucieszyłąm się, ze traktuja to jako kurs. Spotkania będa raz w miesiącu na 3 dni. 22 list mam egzamin już:Niespodzianka: Resztę materiałów dostaniem przez platformę internetową--kztałcenie na odległość. Z dobrych wiadomości to poznałam koleżankę z Góry i dpgadałyśmy się, że będziemy jakoś na zmianę kombinować z obecnością. Dzisiaj pojechałą za mnie i mnie wpisze a ja następnym razem a ona zostanie w domu. Ma 2 dzieci, jedno 4 lata a synek 10 m-cy, na dodatek ciągnie 2 kierunki. :o_master2: Cieszę się okropnie, bo po pierwszy zjeździe byłam zrozpaczona. Nie było wtedy wszystkich i zajęcia łączone z innymi kierunkami a teraz połowa naszej grupy to kobiety koło 50 a druga połowa zakonnice:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że po zajęciach z oligo. cholernie się zdystansowałam do marcela. Jak babka puściła nam 3 godz film o młodych rodzicach, którzy mają chore dzieci, głównie niepełnosprawność umysłowa w różnych stopniach i różne zespoły gemetyczne.sTWIERDZIŁAM, że nie mam prawa narzekać i marudzić, po tym jak zobaczyłam, w jaki sposób wyglada życie tych ludzi.Cos strasznego.

Gosiamm super psiak!!
Andzia sił kochana, wszystko się ułoży!!!
Cafe, strasznie duzo zapłaciłaś za mandaty.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ja dzisiaj w koncu wolne mialam tak wiec rano pojecalismy kupic na raty aparat i telewizor bo tesciowa zabrala swoj na ten wyjazd i zostalismy bez aparatu....
jak wrocilismy zjedlismy wczorajszy pbiad olek spac a s do pracy a ja sie wzielam za sprzatanie pranie prasowanie i odkurzanie i mycie podlog i to nawet u tescia tez skoro tesciowej nie ma....tak wiec nogi mnie obola niesamowicie,....

byla u nas tez kolezanka z corka ktora jest niepelnosprawna, ale niepelnosprawnosc polega na tym ze miala niedotlenienie mozgu i ma w sumie swoj wlasny swiat...czasami na olka zareaguje.....wypilysmy herbatke wsysnelysmy paczki i po spotkanku bo trzeba dzieci kapac.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Heloł:)

My cały dzień bez Stasia, bo po basenie pojechał do moich rodziców i wróci dopiero po dobranocce. Mielimsy nadzieje, ze troche odsapniemy, niestety zołzy dały popalić. Odmówiły drugiej drzemki i w efekcie spały tylko od 10-11. Padły o 18.50:)
Pogoda w końcu się lekko poprawiła, więc udało się wyrwać na spacer, pierwszy od ponad 2 tygodni.

Vercia zdrówka dla Was, współcszuje takiego zamieszania w weekend.
Takie filmy zawsze uczą pokory.
Anielinka współczuje tej rwy, koniecznie idx do lekarza
Justynka podziwiam, że w niedzile chciało Ci się myć podłogi. Chociaz my nic lepsi, mocowaliśmy dzisiaj półke u dzieciaków.

Zmykam do deski

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...