Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

DO learza nie pojechaliśmy, b K. wrócił przed 19-ta. Marysia rano dostała nurofen i do wieczora juz bez gorączki. Ale taaka maaaaaaaaruda, na bank zęby idą. I nie chce jesc za bardzo, na obiad wypiła butle mleka. Wymiękam normalnie...

Vercia jak ciasto?
Współczuje, że nie masz co zrobić w weekend z małym. I doskonale rozumiem, jak zołzy chore, to ja tez kombinuje jak koń pod górke, jak odebrać STasia.

Justynka
ciesze sie, ze smakowało, tesciowa sie nie przejmuj, oja mama tez by tego nie jadła, ona toleruje tylko rybe w panierce.

Magda
fajnie, ze wyrwałaś sie z domu. Szkoda, ze nie wiedziałam, bo jeśli ta kurtka jest taka sama, to prosiłabym CIe, zebys kupiła:)

Odnośnik do komentarza

Andzia ja sosu do Quiche nie podgrzewam :whistle:
W ogóle to cofam to co napisałam rano!! Uwilebiam spać w 3!! Marcel pospał do 21 i po Housie wstał z rykiem, mierzyłam temp, dłąm wodę , odkryłam a on w ryk obrzydliwy!! Poszliśmy do pokoju i od razu Angel !! Do tej pory biega po pokoju:Wściekły:Zwariuję!! Ja go kładę, chwila ciszy a za chwilę jak wchodzę usmiech od ucha do ucha :Wściekły:i okrzyk bum bum!! I będziemy spać razem bo nie wyrobię! Dziewczyny o co kaman z tym jego spaniem? teraz robi taką jazdę, że nie ma mowy o zasypianiu samemu::(:
Goska jak testy??
Magda fajnie, ze wyrwałaś się z domu.
Anielinka wyszedł mi zakalec, pewnie trzeba było rozmrozić truskawy:Wściekły: no ciasto urosło.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ja wlasnie siedze i wcinam mojego zakalca i popijam herbatka....jakos wczoraj vercia nam te ciasta nie wyszly ale co tam wazne ze dobre a ze nie wyglado kto by sie przejmowal :)

dziewczyny wiecie o cos mi chyba jest nawet wczoraj ze strachu test ciazowy kupilam ale zapomnilam dzisiaj zrobi....jakos mi od kilku dni nie dobrze jestem caly czas zmeczona, ale wczoraj doszedl nowy obiaw strasznie boli mnie zoladek i to tak ze az mnie potami oblewa i mam problemy ze skupieniem sie na czyms....zastanawiam sie nad wrzodami bo zaczelo wczoraj bolec jak zjadlam zupe ogorkowa a to kwasne przeciez.....

dobra ja zmykam dziewczyny do racy milego dnia zycze papa.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
U nas noc w miare, ale oczywiscie caaala razem w jednym lozeczku.
Ciesze sie, ze juz czwarte, jeszcze jeden masakryczny poranek i bede mogla sie wyspac :)

Andzia jesli chcesz to jutro lub w sobote podjade i kupie czerwona. Na pewno sa takie same.

Vercia moze znajoma kumpla okaze sie calkiem fajna opiekunka i bedzie "w razie czego" mogla zajac sie Marcelem!
Kurcze, musze upiec ta quiche, ale mi smaka narobilyscie!!1

Justynka taki bol i samopoczucie to faktycznie jak wrzody. tym bardziej, ze uaktywniaja sie na jesien i wiosne. bol wlasnie jest taki, ze az oblewa potem i tak jak u Ciebie zaraz po posilku (przy wrzodach dwunastnicy).

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Magda dobre, że ncka w miarę.
Justynka może faktycznie to wrzody?W razie "w" zawsze możesz wykonać test:Oczko:
U nas nocka porażka w sensie takim, że marcel nie dał sie ujarzmić w swoim łózeczku i spał ze mną bo G. w pracy już. Popijam kawę i mam górę wczirajszego prasowania. Wkurza mnie ta odmiana marcela bo wszystko jest bez składu i ładu. Tak od 20 miałm lusss do 5 rano a teraz masakra.
Andzia jak dziewczyny???

Odnośnik do komentarza

No melduje się melduje:)
Tak was podczytuje i nie mam siły pisać:/ czuje się gorzej niż wczoraj:/
Justynka zdrówka! oby to nie były jednak wrzody:/
Veronica super, że już będziesz miała swoje autko:)
Magda fajnie, że dzisiaj nocka była lepsza:)

U nas też nie było najgorzej o 3 alarm, przyniosłam Kube do nas jak tylko zasnął odniosłam go spowrotem i pospał do 6:30... teraz czekam na jego drzemkę i chyba położe się z nim...

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Zołzy poszły na drzemke, Marysia padła od razu, Zosia jeszcze śpiewa. Nocka ok, ale Maryśka znowu odkąd wstała na rękach i płacz. Gorączki nie ma, ale wyraźnie ją te zeby mecza. Jak smarowałam dziąsełka, to wyczułam już kawalek dolnej lewej czwórki, za to po prawej stronie spuchnięte bordowe dziąsło.

Magda czy Michał też potrafi przepłakac kilka dni z rzędu z powodu zębów? I nie interesuje go żadna zabawa, tylko chce być na rękach?
W sumie to nie powinnam pytac, bo juz to przerabiałam z Zoska, ale juz zapomniałam jak to jest:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Veronica super, ze udało się znaleźć opieke!!!
Magda jeżeli jest taka sama i będziesz przelotem w h&m to chce. Bardzo:Podziw::Podziw::Podziw:
CZapke i szal mam w paski wiec powinna kolorystycznie pasowac.
Gosia zdróweczka!!! Ja miałam dzisiaj w naszym łóżu STasia, nawet nie weim kiedy przyszedł, zorientowałam się rano:Niespodzianka:
Justynka to już chyba lepiej życzyć Ci ciąży niż wrzodów, co?
Współczuje złego samopoczucia...

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka w miare, oczywiście trzeba było dać mleko jakoś koło 1...
pogoda dziś brzydka, bo nire ma słonka i zimno:(

Justynko, oby to nie były wrzody, ale może warto przejść się do lekarza??? lepiej wiedzieć co dolega...
Veronica pewnie to przez mokre truskawki wyszedł zakalec, bo puściły dużo wody:( no ale następnym razem wyjdzie lepiej :Oczko:
super że masz już swoje autko, no i że jest opieka dla Marcela...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...