Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Magda współczuję nocki!!Oby Michałkowi w końcu przeszły te zębiska!
Andzia mam nadzieję, że żadne choróbsko się nie rozwinie u Was.
Anielinka super, że wyszłaś sama. Ja mam podobnie jak Andzai i Gosia odpoczywam jak mogę być sama i czuję się rwelacyjnie psychicznie :Śmiech: Ostatnio zdarzyło mi się to miesiąc temu i jak wróci ammuśka to znowu trochę odsapnę.
Cafe co u Ciebie kochana?? Wszystko ok?
U na też nocka do bani, marcel prawdopodobnie wyspał się w ciagu dnia i padł w naszym łóżku o 23 i spaliśmy razem. Ja wyglądam jak oszołom! Mam zajady, nadal zakichana i osmarkana. G. jedzie dzisiaj w trasę i będzie w piatek a w piątek zaczynam zajęia...buuuuu...nadal brak opieki dla marcela..:Szok:

Odnośnik do komentarza

Witajcie
u nas nocka taka sobie, poszłam spać koło 24, jakoś nie moge się wcześniej zebrać do spania, wieczorem jest taka cisza, że aż żal jej nie wykorzystać :Oczko: Amelka już koło 1 zaczeła się rzucać, wsatwać, siadać, wkońcu tak sobie pomyślałam że ona tak też wcześniej zachowywała się nad ranem jak chciała mleko, więc zaryzykowałam i zrobiłam jej, a ona wypiła całą butle i poszła grzecznie spać :Niespodzianka: czyli chyba już skumałam o co chodzi...głodomor się z niej zrobił taki że w nocy musze dawać jeść..buuu

Andzia zdróweczka dla Marysi, oby to nic poważnego, no i żeby K. zdążył przyjechać, bo zawsze dla pewności iść do lekarza...
Veronica szybkiego powrotu do formy!!! szkoda że G. znowu wyjeżdza i zostawia cię samą, tylko co z tą opieką Marcela....
Magda współczuje nocki, te nasze dzieci zrobiły się strasznie niesforne w nocy :) oni odeśpią sobie w dzień, a rodzice chodzą niewyspani, ja też dziś niewyspana, do tego głowa się rozbolała:((
Cafe co u Was? jak tata?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka oby głowa przestała boleć:Oczko:
Jeśli chodzi o opikę to sobota i niedziela G. ale nie wiem co z piątkiem:Zakręcony: G. wróci w piątek rano, 24 za kierownicą, więc będzIe ledwo żywy a ja o 15 musze wyjechac do szkoły i wrócę koło 21 dopiero:Wściekły: Teściowa milczy, G. nie był też u niej a ja sama się nie wybieram. Zresztą nie liczę na to, że zostanie z małym. Jakby niała szczere intencje i chęci to by zadzwoniła chociaż:Wściekły:
W ogóle musze w piątek ugotowac coś na te kilka dni, bo ja k wrócę późno to nie zdążę. Najlepiej jakby teściowa dałą znać, miałabym czysty dom i nie musiałabym się martwić obiadami a tak kicha! Muszę zadzwonić do jakiejś koleżanki w piątek,może zostanie z małym, chociaż do 19, później odebrałby G marcela.

Odnośnik do komentarza

Cos mały ruch dzisiaj u nas. Zrobiłam z marcelem u boku porządki w kuchni, łazience i trochę szuflady w pokoju...niby nic ale widać, że czysto jest:Śmiech: Zaliczyliśmy wiytę w supermarkecie, w zasadzie to specjalnie po jajka jechałam. Na kolację mam warzywa na patelni a teraz wzięłam się za Anielinkową droźdżówę...fajny przepis bo nie trzeba babrać się w cieście:Śmiech:Mam owoce truskawy mrożone, musze je rozmrażać czy tak na zmarźlaka wrzucić???

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...

andzia jak tam dziewczyny???bylyscie u lekarza????zrobilam rybke wedlug twojego przepisu, dalam sprobowac tesciom ale nie sa reformowalni. jak tak to tesciowa mowi ze trzeba zdrowo jesc a jak dam jej cos zdrowego do jedzenia to wybrzydza....jak dla mnie rybka superowa bardzo mi smakuje a olkowi tez dalam sprobowac i powiem ze mu posmakowalo ale tylko rybka bo marchewka pluł

anielinka, veronika piszecie tak o tych ciastach ze ide sobie upiec zebre....mialam kupic ciasto francuzkie zeby zrobic jutro wedlug przepisu veroniki ta niby pizze ale calkiem wylecialo mi z glowy.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
I znowu jestem padnieta. MArze o jednym wieczorze na luzie. Dobra, dobra - juz nie narzekam :)
Dzisiaj wrocilam z pracy, P. przywiozl mlodego i mi marudzil, ze noga boli, ze musi polezec w wannie, potem na rehabilitacje. I jak pomyslalam, ze kolejne popoludnie sama to zapakowalam malego w auto i pojechalam polazic po sklepach. W koncu kupilam mu fajne skarpety z gumowa podeszwa to lazenia po mieszkaniu.

Andzia bylam w h&m i byla tylko jedna ta kurtka rozm. 104. 86 byly, ale czerwone :(
Jak MArysia? Byliscie u lekarza?

Vercia Ciebie to wena nie opuszcza :)
Trzymam kciuki, zeby jednak znalazla sie opieka dla MArcela na piatek!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...