Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Padam z nog, wiec tylko na chwilke.

Andzia u nas kurtki te ogolnie byly, ale teraz nie ma. W ogole pustki w h&m. Ma byc dostawa wtorek-sroda, podjade wtedy zobaczyc.

Cafe tulam mocno kochana! Faktycznie cos pod gorke :((( Zdrowka dla taty i mnostwp sil dla Ciebie!!!

Vercia wiesz, okropne to jest, ze ciagle siedzisz sama. Ja sobie tego nie wyobrazam. Wiem, ze G. pracuje tak duzo, zeby Wam sie dobrze i spokojnie zylo, ale mysle ze sa jakies granice. Niech chociaz niedziela bedzie tylko dla Was!!!

U nas jak zwykle dzien w biegu. Bylismy na zakupach, sprzatanie, obiad i dzien zlecial. Nie bylo szans na spacer, bo co chwila urwanie chmury. Mlody padl, P. zmywa naczynia. Zaraz wlaczymy jakis film i spac. I znowu jutro do pracy :(((

Buziaki kochane!

Odnośnik do komentarza

mlody zasypia
stary:Oczko: przemyslal chyba pare rzeczy ale okaze sie co i jak

vercia mam nadzieje,ze juz masz lepszy humor:Całus:
anielinka zakupy udane?

bylismy na obiedzie u moich rodzicow,moja mamuska zabrala olka na spacer wiec posiedzielismy w spokoju
pozniej K ogladal formule a my z olkiem wariowalismy prawie 2 h:hahaha: odkad wrocilam do pracy stawiam na jakosc czasu spedzonego z malym,dlatego nie marnujemy ani chwili

Odnośnik do komentarza

Hej kochane,
my tez mieliśmy intensywny dzień, o 13-tej podrzuciliśmy zołzy moim rodzicom i pojechaliśmy ze Stasiem do Ikei, kupiliśmy nowe kołdry i krzesełko, bo cały czas miałam tylko jedno. Skoczyliśmy tez szybko do h&m, ale kurtki nie było::(:
A babcia połozyła zołzy spac o 16-tej, spały 1,5 godziny i do 21.30 wariowały, pierwszy raz taką jazde zrobiły:glass:

Magda, Beata dzięki Wam bardzo:Kiss of love:
Cafe duuużo sił i zdrówka dla taty
Tynia tulam mocno, oby udało sie szybko znalezc prace
Gosia, Anielinka ja tez uwielbiam jabłeczniki, na pewno wypróbuje przepis
Veronica Ciebie tez mocno tulam, oby G. udało sie wygospodarowac wiecej czasu dla Was!!!
rena dobrze, ze ta goraczka to jednak byłą na zeby

Juz wiecej nie pamietam, od jutra Stas idzie do przedszkola, wiec mam nadzieje, ze bedzie mnie tu wiecej

Odnośnik do komentarza

W sobot zrobiłąm na obiad łososia z warzywami, zołzy wcinały przez dwa dni, pyyyyychotka i prościzna

ok. 1 kg łososia(mogą być filety z innej ryby)
3 pory
5 marchewek
kwaśna śmietana

łososia pokroić w większe kawałki, pora pokroić w plasterki(białe czesci), marchewkę tez w plasterki. Na patelni rozpuścić 5 łyżek masła, włożyć na to rybę, posolić, popieprzyć, na to pora, znowu poslić, popieprzyć, na to marchewke, rozsmarować na wierzchu śmietaną i znowu przyprawić. Gotować tak długo, aż marcewką nie będzie miękka. Od czasu do czasu delikatnie pprzemięszać, żeby się rybka nie przypaliła-choć nie powinna. Pyyycha(szkoda tylko, że łosoś taki drogi::(:)

Odnośnik do komentarza

Andzia fajny przepis! Musze w wolnej chwili to zrobic. Widze, ze czesto poraz jecie, a my wogole. Musze to zmienic i troche zmodyfikowac nasze jedzenie.

Co do chleba razowego to ja jem tylko bialy. Ewentulanie czeasem grahamki. Nie moge inaczej, bo wrzody mi nie pozwalaja. Kurcze, jak Wy sie zdrowo odzywiacie.

Cafe z czym ta kasze dajesz Olkowi? Ja wczoraj zrobilam mlodemu cos jak krupnik. ZObaczymy czy ruszy.

Gosia witaj!

Odnośnik do komentarza

Czesć Gosia:)
Jak CIe zobaczyłam, to mi sie przypomniało to, co miałam wczoraj napisać.
Tran z herbatką pijemy bardzo chętnie, ja daja strzykawka 2,5 ml tranu+2,5 ml herbatki. Pediatra, u której byłam ze Stasiem, mówiłą, żeby podawać ten tran co drugi dzień, że w tym wieku wystarczy.

A ciuchy z okresu plucia tranem walą rybą nawet po kilku przaniach!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Andzia wczoraj byłam w H&M i nie było tych kurtek:( ....widze że w Waszym menu bardzo często ryba występuje, u nas niestety rzadko, ale musze to zmienić bo takie fajne przepisy zawsze podajesz, że aż żal nie wykorzystać :Oczko:
Cafe dużo, dużo zdrówka dla taty!! a zakupy były spożywczo-chemiczne więc żadna przyjemność:) pojeżdziliśmy też po marketach ze sprzętem, bo chcemy kupić nowy TV, bo ten nasz to ma chyba ze 100 lat :Oczko: ale narazie musimy przemyśleć wszelkie za i przeciw...
Gosia będe pamiętała o zaproszeniu :Oczko: :Śmiech:

a nocka u nas dziś nie za bardzo, położyliśmy się wcześniej spać, jakoś po 21, a o 24 Amelka zrobiła już pobudke..wrrr jak zwykle rzucała się, wstawała, siadała, nie mogła zasnąć...zauważyłam że taka jest noc jak w dzień ma tylko jedną drzemke i na wieczór jest baaaardzo zmęczona, dziś chce ją położyć dwa razy w dzień i zobaczymy jak to będzie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...