Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej!
w koncu udalo mi sie kompa odpalic.

Andzia trzymam mocno kciuki, zeby to byly tylko zęby i za Marysie, oby z nia bylo wszystko ok!

Justynka dla Ciebie rowniez zdrowka!

Rena dobrze, ze Bartek osluchowo ok!
A ja ciagle wychodze wczesniej z pracy - cos ciezko mi z tego zrezygnowac.

Ze zmeczenia nie wiem co psac.
AAAaa wiem! Mamy kolejnego zebolka! Nareszcie i dwojki sie ruszyly.

Nam 13-ta tez pasuje. Na mapie juz sprawdzilam gdzie to jest i z hotelu nie jest zbyt daleko, wiec luuuzik :)))
Zaraz zabieram sie za pakowanie mlodego, my rano sie spakujemy. W ogole jakis chaos dzisiaj mamy i nie mozemy sie zroganizowac. Nic nie przemyslalam co zabrac itp. A rano to pewnie juz czasu nie bedzie. Nie lubie tak!

Odnośnik do komentarza

My nigdzie nie wstapimy.
Jak zoska jutro lepiej sie poczuje to pojedziemy na zakupy zimowe.

Magda gratki za zeba. Powiem Ci, ze teraz CIe rozumiem, ze pisałas jak CI zal Michała i jego zębów, teraz widze, ze to nie sa normalne fochy, tylko coś cholernie meczy tą biedną Zosie i tak mi jej żal...
A pobudek było juz sporo.

Gosia my tez właśnie rozmawialiśmy o budżecie.Dopoki ja nie wróce do pracy, to ciezko bedzie cos odłozyc. A potrzeby niestety rosną::(:

Odnośnik do komentarza

andzia
My nigdzie nie wstapimy.
Jak zoska jutro lepiej sie poczuje to pojedziemy na zakupy zimowe.

Magda gratki za zeba. Powiem Ci, ze teraz CIe rozumiem, ze pisałas jak CI zal Michała i jego zębów, teraz widze, ze to nie sa normalne fochy, tylko coś cholernie meczy tą biedną Zosie i tak mi jej żal...
A pobudek było juz sporo.

Gosia my tez właśnie rozmawialiśmy o budżecie.Dopoki ja nie wróce do pracy, to ciezko bedzie cos odłozyc. A potrzeby niestety rosną::(:

Wspolczuje biednej Zosieńce :(((
Dlatego zawsze pisalam, ze mi zal Michała, bo to nie jest zwykle jeczenie, ze sie nudzi. To wlasnie widac po oczach. Mi serce krwawi, ale niesttey nie moge mu za bardzo pomoc :(((
MAm nadzieje, ze u Was bedzie to trwalo krociutko i jutro Zosinek wstanie w suuuper humorze :)

Odnośnik do komentarza

Ale EWam zazdroszcze tej Ikei.

Magda miałam jeszcze pisac, ze podziwiam jak Ty dajesz(dawałaś) rade z tymi nockami i zębami!!!

Cafe jeśli Olek taki rojber jak piszesz, to szybko dogada sie z moja Marysia. Szykuje mi sie jeszcze gorszy przypadek niz Stachu, dzisiaj omal na zawał nie zjechałam. Od kilku dni Maryśka jezdzi na swoim jezdziku jak na hulajnodze, odpycha sie noga i na stojąco:lup:
A dzisiaj podjechała nim pod stół, wstała na nim i wlazła na stół. Słysze:mama, mama, wchodze do pokoju, a ta łazi po stole:Szok:

Odnośnik do komentarza

Anielinka szkoda, ze nie przyjedziecie! Ale nastepnym razem musimy zorganizowac spotkanie nad morzem :)

Ja ide zaraz spac. Nie wiem czy zabierac laptopa czy nie. Jutro zobacze. Jak nie to do zobaczenia w niedziele - pozostalym dziewczynom zycze milego weekendu :)
A jesli zabiore lapka to jutro dezwe sie z podrozy :)
W razie czego moj nr tel. jest na prywatnym.

Buziaki!

Odnośnik do komentarza

andzia

Cafe jeśli Olek taki rojber jak piszesz, to szybko dogada sie z moja Marysia. Szykuje mi sie jeszcze gorszy przypadek niz Stachu, dzisiaj omal na zawał nie zjechałam. Od kilku dni Maryśka jezdzi na swoim jezdziku jak na hulajnodze, odpycha sie noga i na stojąco:lup:
A dzisiaj podjechała nim pod stół, wstała na nim i wlazła na stół. Słysze:mama, mama, wchodze do pokoju, a ta łazi po stole:Szok:

O ja pierdzielę!!! moja też staje na jeździku ale na taki pomysł jeszcze nie wpadła ...

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...