Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia

Anielinka a Ty szczepiłaś Amelkę jakimiś skojarzonymi? Bo ja szczepiłam 5w1 i etraz babka mówiła, ze szczepienie dopiero na 1,5 roczku, ale wszedzie słysze, ze na roczek ludzie chodza i juz sama zgłupiałam:Zakręcony:
[

Andzia, tak ja szczepiłam 3 razy tymi skojarzonymi- płatnymi, a jak byłam ostatnim razem w kwietniu to mówili własnie że jak dziecko skończy rok to kolejne szczepienie bezpłatne na odre, świnke, rózyczke.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Gosiamm super, że w końcu jeździsz:36_1_67:
Ja dzisiaj musiałam oreagowac to wszystko...wzięłąm wózek i objechałam całe miasto.....jak wróciliśmy z marcelem to zrobiłam dekoracje jesienne w mieszkaniu i czuję się od razu lepiej!!! Rano się poryczałam ale rraz mam to w d...w zasadzie to gościee przychodzą zobaczyć marcela a nie "towarzystwo"!!
Dodatkowo zjadłam 2 czekolady.....i jest lepiej!!
Rena zdrówka dla Bartusia!!
Właśnie był G. i chyba będę musiała poszukać opieki dla marcela na czas szkoły...przynajmnjiej na sobotę....:;(:...dobrze, że to tylko 2 razy!!!! W listopadzie będzie już moja mama....dobrze, że nie podjęłam pracy...teraz szukałabym na gwałt opiekunki...
Andzia w dziekanacie mówiła babka, że w październiku ale szczeóły będą pod koniec września....postaram się być...jak będzie 3 tylko rozpoczecie to nie pojade do szkoły...jak będa już zajęcia to będe musiała...

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj zaliczylam gina, cale szczescie poszlam tylko po tabletki, wiec bez badania. W zwiazku z tym, ze juz nie karmie to musze przeciez je zmienic. No i dostalam jakies super nowe, ktore niby nasladuja naturalny cykl i kazda tableta zawiera inna dawka hormonow. Jutro wykupie i pomimo, ze nie skonczylam jeszcze tych dla karmiacych to mam od razu brac te nowe. Obym tylko nie tyla :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...