Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka super fotki, a jaki sprzęcior Amelka dostała, nono:D

A ja gotowałam mięcho i nagle przestała mi działać płyta, K. sprawdzał wszystko, przejrzał całą instrukcje, szukaliśmy na necie i duupa. Nie działa. Mięso nie dogotowane, nie wiem jak zrobie jutro obiad. Płyta jest na gwarancji, ale to potrwa pewnie ze 2-3 tyg. No masakra:36_19_1::36_19_1::36_19_1:

Odnośnik do komentarza

Andzia oj dostała Amelk ten sprzęcior, tylko teraz pół pokoju zastawione :Oczko: no ale póki co ma jakieś zainteresowanie, dostała jeszcze taki jeździk- samochodzik z Playskolla, no i ma zajęcie, bo tam jest taki schowek i ona go otwiera i chowa jakieś małe zabawki, a najczęściej chowany i wyciągany smoczek:)
a z tą kuchenką to pech, jak ty teraz sobie poradzisz...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinko fotki rewelka i jakie preznty superaśne!!!!
Cafe dobrze, że teściówka wyszła z inicjatywą.
Magda, biedny Michałek...znowu męczarnia...marcel nie daje się przebrać a co opiero frida....
Beatko to ci syn zaszalał...może to jego zachowanie przejściowe.....Całuski dla Izy...
U nas jakaś masakra nastąpiła :;(:, Po tyg książkowego zaypiania, marcel odwalił szopkę....darł się przez 2 godziny aż zaczął sapać i się przeraziłam!! Musiałam stać przy nim dopóki nie zasnął....nie wiem co się stało.....teraz wyje za każdym razem jak wyjdę a usokaja si e dopiero jak przy nim stoję...
Magda może kup autko z wadera...my dotaliśmy 3 na roczek...wielką straż pożaną, tira i wywrotkę i marcel je uwielbia...

Odnośnik do komentarza

anielinka ale mloda dostala suuuuper prezenty-zdjecia ssuper
andzia :o_master: i jeszcze korepetycje:o_master: oby plyty nie trzeba bylo oddac do naprawy
magda jak michalek ?
vercia ja juz nie wiem co z tym zasypianiem u naszych dzieci....taki wiek czy co???

u nas nocka masakra....wlasciwie nie spalam....olek budzil sie chyba z 20 razy....bidulek z placzem doslownie....o 5 dostal butle(na szczescie wypil bo przez to swinstwo w buzi nie chce jesc-wszsytko go tam boli:((( )
ja juz nawet sie nie kladlam....zrobilam kawusie i tyle
i tak niedlugo jedziemy(spimu dzisiaj u tesciow no ale juz nie bede marudzic ,jakos ta jedna nocke damy rade)

Odnośnik do komentarza

Płyta na szczescie zaczeła rano działać...ufff...także szybko koncze, czego nie skonczyłam wczoraj. ZOska robiła kilka pobudek w nocy i o 3.30 dostała mleko, bo byla histeria. NIe wiem czemu tak jest::(:

Cafe biedny Oluś. Zdrówka dla niego, a dla Ciebie sił.
Vercia oby Marcel wrócił do samodzielnego zasypiania.
A zabawki z Wadera sa rzeczywiscie super, Stasiu bawi sie nimi do dziś.

Odnośnik do komentarza

Witam

nocka do niczego, mlody szybko wyladowal u mnie w lozku bo tak plakal i nos zapchany nie umial oddychac, potem podudka przed 2 z goraczka i pol godziny gadal jeszcze mial sile :lup: i rano pojawil sie kaszel a gile wisza, wiec chyba pojde do lekarza zeby nie osisdlo mu nizej wrrr a mial byc taki piekny urlop
Andzia dobrze ze plyta dziala, jeden stres mniej, a z nauka jezyka to podziwiam
Anielinka fotki superasne a sama jubilatka i prezenty bomba
Cafe zdrowka dla Olusia
vercia powrotu "ksiazkowego"zasypiania Marcelka

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Anielinka super zdjecia! Amelka jaka dumna przy swoich nowych zabawkach. A dostala ich mnostwo i sa fajowe :)
Co do ankiety to dostaniesz jedynie kilka pieluszek. Kod EKSPERT. Ja dostalam tylko jedna. To tez prowadzi Streetcom, ale to nie jest ta wlasciwa akcja.

Rena zdrowka dla Bartka. Daj znac jak po lekarzu!

Andzia dobrze, ze plyta dziala, bo z tymi reklamacjami to masakra!
Super, ze masz okazje dawac korki. JA niemieckiego uczylam sie baaardzo duzo, ale jakos malutko zostalo w glowie.
A korki to fajna sprawa, ja dawalam kiedys z ekonometrii i badan operacyjnych.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!!
Ja dzis jestem w fatalnym nastroju:( wczoraj wieczorem nasz ukochany piesek moich rodziców ( to ja ich namówiłam na tego pieska, także się wszyscy śmieja że to jest mój pies u moich rodziców) został zatakowany przez amstafa i jest w bardzo złym stanie:((( ponoc czeka go jeszcze opracja bo ma wyrwana łapke buuuu. Mówie Wam jak go zobaczyłam rano jak lezy bidulek bez ruchu, normalnie mi sie chce cały czas wyć a tu trzeba w robocie siedzieć. Normalnie bym za...ła tego psa!!!!!!!
Mati dalejezaśpicony chyba dzis pójdzie z tata do lekarza aby go osłuchała. Przyznam sie że by sie przydała teraz jakaś opieka nad nim i wolne aby rodzice mogli zając sie tylko moim pupilkiem.
Mnie dalej rozkłada i co gorsze mąż tez cos rana juz narzekał.Ale oby nie, bo nie ma nic gorszego niz chory chłop w domu:))
Drodzy Jubilaci składamy Najwspanialsze Życzenia Urodzinkowe!!!!!!!
Wybaczcie że nie odpisuje każdemu ale poprostu nie mam dzis do tego glowy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...