Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Vercia K. dzisiaj został z całą trójcą 2 godzinki, podczas gdy ja byłam na zebraniu. I takiego twardziela zgrywal, ze co tam, pikuś, nawet na placu zabaw z nimi był. Nie wiem, co chciał mi udowodnic. Pow. mu, ze skoro to taki pikuś, to muszę częściej zostawiac ich samych.
A syf w chacie po tej ich samotności do teraz!!!

Odnośnik do komentarza

mlody w ciagu dnia tez za bardzo nie mial czasu na sen 2 x po 35 minut i ciagle na nogach, ja nie wiem skad te dzieci biora tyle sily, ale jedno jest pocieczajace ze padl po 19
w pracy kolezanki mnie zaskoczyly i kupily prezent dla Bartka, taki drobiazg ale zawsze cos
Cafe pojawila sie i znikla
Andzia to chociaz dobra wiadomosc ze stasiu w przedzkolu grzeczny, wiesz trudno gdzies musi dac upust energii, dobrze ze stasiem jeszcze masz wybor co do szkoly
Anielinka daje mu kaszke w butli bo tak lepiej ja wypija
Gosia czekam na slubne zdjecia :smile_move:

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

A ja sie znowu wkurzyłam na K. Cos duzo tego ostatnio. Pojechał po pizze, fakt, ze powiedziałam, ze chce obojetnie jaka, ale myslałam, ze mój mąz po tylu latach bycia razem, wie co lubie. I kupił mi hawajską. Zapytałam, czy kiedykolwiek widział, zebym zamawiała sobie pizze hawajska, odpowiedział, ze on tam nie wie, co ja jem, a czego nie.
Załamka na całego:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
A ja sie znowu wkurzyłam na K. Cos duzo tego ostatnio. Pojechał po pizze, fakt, ze powiedziałam, ze chce obojetnie jaka, ale myslałam, ze mój mąz po tylu latach bycia razem, wie co lubie. I kupił mi hawajską. Zapytałam, czy kiedykolwiek widział, zebym zamawiała sobie pizze hawajska, odpowiedział, ze on tam nie wie, co ja jem, a czego nie.
Załamka na całego:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

ehh faceci.. :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

helloo:) Moi chłopcy juz śpią obaj padli jak kawka:)) a ja jak zwykle na kompie buszuje:))
Magda współczuje z ząbkami Michałka!! ja bym chyba zwariowała a nie mówiąc już o dziecku
Andzia powiem to co juz dziewczyny nie raz Ci tu piszały: PODZIWIAM!!!!! ja sobie tego nie wyobrażam, chodź możemy tez miec jeszcze bliźniaki bo moja i męża babcia miły bliźnieta właśnie:))
A powiem Wam że kupiłam Matiemy buciki z elefanten sa bardzo fajniutkie, ale szczerze mówiąc to u mnie nie ma za wielkiego wyboru jesli o to chodzi ewentualnie były jeszcze znosne 2 pary z GEOX ale cena porabana 160 zł...Mały śmiga jak nie wiem także chyba mu spasowały:))

Odnośnik do komentarza

ło matko, kobity! Tak sie rozpisalyscie, ze juz polowe zapomnialam.Ale sprobuje:

Rena fajna niespodzianke Ci kolezanki zrobily :)
A o Twoim zarloku to nic nie mowie, musialabym dzien niezle rozciagnac, zeby Michal tyle zjadl :lup:

Gosia gratki za doniesione do domu buty :hahaha:

Andzia no comments jesli chodzi o pizze, a takie teksty to u mnie standard :lup:
Brawa dla Stasia, ze taki grzeczny w przedszkolu.

Vercia szkoda, ze nie udalo sie dostac na ten kurs na miejscu :(

Anielinka my tez tort zwykly okragly - tyle, ze z kubusiem puchatkiem na wierzchu.

Tynia fajne te butki Elefanten, co? My je tez ostatnio ogladalismy.

Co do siedzenia P. w domu z Michałem to jak kiedys zostawal na krotko to tez bylo pikus. I jeszcze na pokaz wysprzatane i tysiac innych rzeczy zrobionych. Ale jak P. siedzial z nim przez m-c to powiedzial, ze jest zajechany i nigdy mi juz wiecej nie powedzial, ze "tylko" siedze w domu :)))

Odnośnik do komentarza

Gosia najwazniejsze, ze doszedl! U nas tez czesto tak sie zdarza, ze tylko powtorne dostaje.
JA kupilam Michalowi ciuchy na roczek na allegro i modle sie, zeby doszly!

U nas dzisiaj masakra, ale juz nie bede smecic. Napisze tylko, ze o 3 nad ranem do teraz moje dziecko zyje bez swojego ukochanego cycusia i jak na razie to ja bardziej cierpie :((( Ryczec mi sie chce, ale jakos sie trzymam. Jednak jesli w nocy bedzie histeria to mu dam :)
Do tego pomimo sciagania laktatorem okropnie mnie bola piersi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...