Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Heloooł.......
Andzia ale super by było jak byś wyjechała na weekend ze Stasiem, tylko musisz dać rade sama, ciężko ci pewnie będzie, ale jesteś baaaardzo 'silną" kobietą i napewno sobie poradzisz, ale jakby co to będziesz mogła nam się wyzalać do woli :Oczko:
a te pampresy to ze stretcoma dostałaś?
Magda dobrze że obyło się bez odciągania, a kasy całe mnóstwo wydaliście...no ale cóż jak trzeba to trzeba, oby tylko Michałek wyzdrowiał!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My jutro też jedziemy torta zamówić, ale nie mam pomysłu jaki...całkiem możliwe że poprostu będzie tradycyjny, chyba że coś mi zaproponują...
a dziś byłam na zakupach i w sumie nic nie kupiłam:(( bo głównie to chciałam kupić coś do ubrania Amelci na impreze i dla siebie jakąś bluzke , no i du...:(( zawsze jak coś się chce to nie ma...
widze że nam 3 imprezy się szykują na wekend, u nas, Magdy i Verci:)
moje dziecko dziś zrobiło sobie drzemke o 19 jak wracaliśmy z miasta to zasneła w samochodzie i teraz jeszcze nie śpi :Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

U nas jednym slowem: MASAKRA! Mlody pieknie spal do 3.30 - wtedy to byla druga pobudka, pospal jeszcze do 5 i zaczela sie jazda. Plakal non stop do 7. Nie moglismy go uspokoic, cycka odmawia, na rekach nie chce i placze. A czlowiek nad ranem to tez zdenerwowany. Tak mi go szkoda. Wczoraj dwa razy tak bylo. Jestesmy wtedy bezradni. P. juz chcial z nim do lekarza jechac. Dziasla to ma bordowe :((( A nos ciagle zatkany i nie moze oddychac.
Rano wciagnal 100ml Bebiko, poprawil kaszka i humor mu sie poprawil.
Teraz spi - UWAGA: zasnal bez cycucia, bo go nie chcial. Mam nadzieje, ze troche odespi.

Ale Wam nasmecilam :lup:

Odnośnik do komentarza

Witajcie...u nas nocka ok, cała przespana do 8 rano, no tylko żeby wczoraj szybciej Amelka zasneła, ale wybaczam jej, bo ta drugą drzemke o 19 sobie zrobiła niepotrzebnie:)
Magda może własnie teraz jest okazja aby odstawic od cycusia Michała...u nas jest to tak:
- mleko
- kaszka
- obiadek
- deserek
- mleko
wszystko zależy od tego o której wstanie, ale czasami jeszcze jest gdzieś pomiędzy posiłakami jogurcik
no to imprezowy wekend na maxa mamy 5 imprez!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka torty bombowe!
Jak Misiek wstanie to jedziemy zamowic, ale pewnie bedzie tradycyjny.
Dzieki za jedzeniowy rozklad dnia. U nas bedzie tak samo. Wiecej posilkow nie wcisne. A ile Amelka tego mleka wypija? U nas na razie tylko 130 ml wchodzi, a powinien chyba wiecej, co?
Chcemy wlasnie wykorzystac niechce Michała do cyca i go odstawic. Wiem, ze jak chorobsko przejdzie to mu sie odwidzi i znowu bedzie ssakiem.
Troche mi smutno, ale rok karmienia wystarczy!

Odnośnik do komentarza

Położyłam zołzy spac, jakimś cudem udało mi się przetrzymać je do tej pory, chciałam im dać teraz zupe przed spaniem, ale pluły. Zeby mi tylko z głodu nie wstały za pół godziny, bo nie wyrobię do wieczora...
Słoneczko wychodzi, całe szczescie, bo juz sie bałam, ze nie bede miała jak STasia odebrac.

Anielinka torty fajne, ale powiem szczerze, ze niektóre takie na siłe jakby robione.
Magda myślę, że to bardzo dobry pomysł, żeby odstawić młodego od cyca!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...