Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Maly tak histeryzuje, ze musialam sie odizolowac na chwile. Nie spal wtedy kiedy powinna byc jego drzemka i teraz jest jazda. Cyc zly, lozko zle, mama zla, bo nie pozwala gryzc psa kosci :lup:

My juz po laryngologu. Wizyta niezbyt przyjemna, ale obylo sie bez odsysania. Maly nie ma zatkanego nosa wydzielina tylko ma obrzek. I tak bedzie przy kazdej infekcji z powodu jego krzywej przegrody nosowej. Dostalismy leki obkurczajace i za tydzien znowu do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Beata Izulinek cudny, a tort zaj....y :)
Czy mozemy Cie dopisac do listy naszej spotkaniowej???

Andzia mam nadzieje, ze dolek powoli zasypujesz. A co do wyjazdu to jak kasa niezla to moze faktycznie warto sie przemeczyc.

Vercia spotykamy sie 3 pazdziernika w Poznaniu. MAm nadzieje, ze tez tam bedziesz :)))

Gosia hop hop???

Justynka jak szlam do tej pracy do strazy to moja szefowa od razu mi zapowiedziala, ze jak tylko bede potrzebowala isc na zwolnienie to mam to zrobic i niczym sie nie przejmowac. Tylko ja sie glupio czuje, bo pracuje tak dopiero 1,5 m-ca i juz na zwolnieniu i akurat na zwolnienie poszla dziewczyna, ktora jest w ciazy.

Odnośnik do komentarza

My zaliczyliśmy spacerek i zakupy...zupa wstawiona..chata ogarnięta....
wczoraj kuiłam dywan beżowy i obym nie żałowała....
Andzia ja z Ikei nie chciałąm wychodzić....testowłysmy sobie szafki, kanapy....wszystko piękne....teraz namawiam G na kupno nowego narożnika do pokoju bo ten ma 10 lat i jest straaaaaaaaaaaszny!!!!!! Mam już coś na oku :;):.
Na spotkanie af kors piszę się, byle bym tylko nie miała zjazdu.....nie znam planu zajęć i dopiero dzisiaj idę zapytać czy mnie przyjmą....
Po obiadku zmykam do Rydzyny zamówić tort na niedzielę...musimy robi c przyjęcie na 2 raty:;(: jedno 20 a drugie 26.

Odnośnik do komentarza

Vercia no my wlasnie przy okazji naszego spotkania chcemy skoczyc do Ikei, bo u nas niestety nie ma. I wlasnie dywan chcemy kupic :)
My tez urodziny na raty: 20 i 27 :)
I tez po obiedzie jedziemy tort zamowic. ihihihi
Kolo Rydzyny mieszkasz? Moja mama tam byla niedawno, 3 dni w tym zamku czy palacu :)

A ja dzisiaj obiadu nie robie, bo tata nam pizze przywozi. I jestem szczesliwa, bo P. dzisiaj na trening nie jedzie :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Chyba od jutra przechodzimy na jedną drzemkę, od pół godziny leżą w łóżeczkachi jęczą:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:A zasnąć nie mogą:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Do Stasia przyszedł kolega, układają klocki, ja zrobiłam sobie kawusie, ale coś czuję, że w spokoju jej nie wypije:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Magda dobrze, że się obyło bez odsysania. Czy ta krzywa przegroda Michała to coś poważnego, czy po prostu taki jego urok?
Współczuje histerii, doskonale wiem co to jest...

Veronica ja też uwielbiam Ikee i zawsze zostawiam w niej duzo za dużo pieniędzy...
A na spotkaniu obowiązkowo musisz być!!!

Justynka
u mnie to samo, jak teraz nie zasną, to dupa blada, za godzine będą już mega-zmęczone...

Odnośnik do komentarza

Znalazłam takie butki w sklepie BEFADO TRZEWIKI NIEMOWLĘCE ZDrOwA SToPA r.20 (717795115) - Aukcje internetowe Allegro, są śliczne, ale najmniejsze to 20-tki, dziewczyny w tej chwili maja 18-tki i tak sobie myśle, że może im kupię, teraz i tak tylko siedzą w wózku, za miesiąc, półtorej trzeba bedzie kupić zimówki, a te może byłyby dobre na wiosne. CO myślicie???

Odnośnik do komentarza

Andzia fajne te butki! Jesli dziewczyny nie beda w nich chodzic w ogole to pewnie, na wiosne beda akurat. A i tak chwila moment trzeba zimowe kupic.

Michała przegroda nosowa ma szanse sie wyprostowac. On urodzil sie z nosem na lewym policzku i o ile nos juz ma ok to jednak w srodku wszystko pokrzywione. Dzieciom operacji sie nie robi. Ale moze jak bedzie rosl to ta przegroda choc troche sie naprostuje.

My juz po pizzy :))) Mlody teraz zasnal, jak sie obudzi to jedziemy zamowic torta i ciasta, a potem do leroy merlin.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)

Pisałam w południa posta i mi się komp wyłączył:/ ostatnio jakoś z komputerem się nie lubimy:/

Beata Izunia śliczna no i tort cuuuuuuudo!!!! Piękny poprostu!!! Ja nie zamówiłam żadnego tortu konkretnego ale mam nadzieję, że będzie ładny:)

Tynia na zdjęciu widać, że mały zadowolony:) no i torcik też niczego sobie;)

Andzia po pierwsze - zdrówka dla dziewczynek!!! A po drugie to ja też dzisiaj dostałam dopiero pampersy.... ale lepiej późno niż wcale;) za to garnuszka na klocuszek nie ma:(((( gościu od którego kupowałam napisał mi numer przesyłki a więc pójdę wyjaśnić na pocztę:/ zobaczymy co mi są w stanie na poczcie powiedzieć o ich przesyłkach:/

Veronica super dzień spędziłaś wczoraj:) powiem wam, że ja jak rano się budzę i wiem, że muszę iść do miasta (a mam daleko) to rodzi się we mnie agresja.... ehhhh coraz bardziej odczuwam brak prawka... Ostatnio chciałam moje papiery z Poznania do Leszna przenieść, ale okazało się, że dokumentów muszę szukać w starostwie... ehhh muszę tatę poprosić żeby jak najszybciej mnie tam zawiózł bo ja już chce prawko!!!!!

Magda dobrze, że wizytę u laryngologa macie już za sobą... Michaś to ma przeboje jak nie zęby to krzywa przegroda nosowa:/ się namęczy biedny niepotrzebnie :(

Cafe kicha z tą waszą nianią... ja ostatnio tak sobie myślę co to będzie dalej... Może niedługo będzie trzeba iść do pracy, ale z kim mały zostanie??? Niby w poniedziałki i piątki P. ma wolne ale zostają jeszcze 3 dni w tygodniu.... a moja mama na każdym kroku powtarza, że ona jest za stara już na wnuki:/

Justynka ja za chwilę zabiorę się za tą ankietę, bo coś czasu i sił nie miałam żeby przysiąść... ale dzisiaj muszę wysłać i już! A co do siusiaka to u nas też jest z tym problem:/ mamy przez rok ściągać napletek i obserwować na razie:/

Rena super, że Bartek tak sam zasnął! Kuba ostatnio zasypia w mig ale ja muszę z nim leżeć:/ ehhh tak ładnie zasypiał sam ale przez to wstawanie nie da rady go położyć:/

Andzia na razie na scrappki zbieram głównie materiały, ale mam kilka pomysłów... no i robię małemu dekoracje na roczek:)

Odnośnik do komentarza

Gosia dobrze, ze sie odezwalas, bo myslalsmy, ze juz nas zdradzilas na amen :)))
Masz zdolnosci manulane i fajne pomysly to moze szukaj mozliwosci zarobienia w domu - z reszta juz o tym kiedys pisalas.
Mam nadzieje, ze garnuszek dojdzie szybko!

No, a u nas koszmar. Maly przez godzine tak wyl, ze chcielismy juz do lekarza jechac. Stawiamna zeby. chyba z 10 mi dizie jedniczesnie. Bol musi byc ogromny :(((
No, a przed chwila wypil Bebiko i .... odmowil cycusia :) Moze juz mu tak zostanie! Chociaz najac go to w nocy sie przeprosi :)

Odnośnik do komentarza

Helloo!! Ja właśnie siedzę rzed TV i popijam piwko z soczkiem:)))Mati padł po 20 i spi jak zabity:))cos mu sie odmienilo i spi na brzuszku a nigdy tego nie robil. Bylismy u alergologa, masa zalecen i recept na leki po 70 zł sztuka:(( do tego badania za jakies 180 poprostu super... Lekarka stawia na alergie pokarmowa..no zobaczymy...
Justynka za tort dalismy w ciul kasy bo az 120 zł, ale to byl kawal tortu na jakies 25 osob wiec moze dlatego...
Iza wygladala cudnie a tort przepiekny!!!!

Odnośnik do komentarza

Heloł,
u nas też masakra, Zośka nie chciała zasnąć, dopiero na Mjak Miłość uśpilam ją na rękach, po nurofenie zreszta. Zęby czy co?
Katarza się obie, ale nie jest źle.

Magda nasz tort miał 2,5 kg, na roczku było 17 osób, a i tak połowa została.
Tynia biedny Mati, oby badania coś wyjaśniły. A skoro ma podejrzenie alergii, to nie mogła Wam dać skierowania, musicie robić prywatnie?
A moje dziewczyny praktycznie od urodzenia śpią na brzuszkach.
Gosia no ale posta zapodałaś, ale nie mysl sobie, że jesteś usprawiedliwiona na dłużej. Jutro rano mi się na kawce proszę zameldować. I trzymam kciuki, zeby sie wyjaśniła sprawa zaginionej paczki.

A pampersy superowe, ciekawe ile kosztują.

Odnośnik do komentarza

czekam az moja pralka skonczy i ide do wyrka, bo jak sobie pomysle ze rano tak ciemno to wrrr, ale zostalo mi jeszcze dwa dni i ide na urlop :smile_move:
mlody nawet jakby byl w ciagu dnia niegrzeczny to i tak mama mi nic nie powie
zaliczylam wieczorny spacerek, nawet przed 19 bylo jeszcze cieplo, mlody pobigal i przed osma juz spal (niestety zasnal na rekach)
Andziaprzespanej nocki, kobito ty na tak dlugo chcesz zostac sama? podziwiam
Magda dobrze z eobeszlo sie bez zabiegu
gosia wracaj na dluzej
vercia to mialas fajny zakupowy dzien
tynia oby badania wyjasnily co z Mateuszkiem

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...