Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...
u nas nocka dziś suuuper, Amelka nie dość że spała 11 godzin bez przerwy to jeszcze w swoim łóżeczku całą noc :taniec1:....normalnie jak za starych czasów:)) mam nadzieje że już tak zostanie... a ja pomimo tego że Amelka dała dziś pospać, to i tak jestem strasznie śpiaca...ale to chyba przez tą pogode...pada, szaro, buro, zimno wrrr...a wczoraj prawie 30 st. i bądz tu zdrowy po takich wachaniach temperatur...:36_11_5:

Andzia no to super że z tą narośla u Zosi nic poważnego i że wysypka się zmniejsza...
Magda zdolniacha z Michałka w nocy, może też i w nocy nauczy się chodzić:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Moja gadzina pospala pol godz :lup:
Zdazylam powiesic pranie i pomyc naczynia. Zrobilam kawke .... i uslyszalam, ze gada. Teraz oczywiscie niewyspany i marudzi co chwila.
A j znowu mam goraczke i nie bardzo mam sily za nim ganiac :(((

Anielinka zazdroszcze takiej nocy i mam nadzieje, ze juz tak u Was zostanie :)

Andzia moze Marysia tez zasnie i bedziesz miala chociaz chwile dla siebie!

Odnośnik do komentarza

Andzia spóźnione życzenia dla męża! Trzymam kciuki żeby Marysia w końcu zasnęła!

Anielinka u nas dokładnie taka sama noc, Kuba ani razu w nocy nie mruknął i spał w swoim łóżeczku, a nawet rano cierpliwie czekał na mleko;)

Beata ślicznie Iza prezentuje się na swoim nowym pojeździe!

Magda ja Cię podziwiam, nie dość że znosisz pobudki Michała to jeszcze dajesz radę w nocy go czegoś nauczyć;)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla Izuni!!!

U nas nocka nawet, tylko pobudka ok 3-30 i G. zmiękł i zabrał rojbra do nas...rano się pokłóciliśmy...:grrrrrr: teraz zasypiał też sam ale siedziałam na krześle w pokoju... i nie wiem czy trzeba wychodzić z pokoju???? jak długo uspokajać dziecko???
Magda brawa dla Michałka za postępy!!!
Andzia sił kochana!!

Odnośnik do komentarza

Hej,
U nas szaro, ponuro i do tego kropi...kurcza a tyle miałam planów na dziś... Jak siedze w pracy to jest pienie i cieplo jak mam tylko wolne to masz...leje.
Mój niuniek juz po drzemce, spał 2 h:)) ja w tym czsaie ogarnełam troche domek.
Nadal jest cały zsypany, tragedia na buźce a najgorzej koło oczek ja juz nie wiem co to może być...
Czekam na mojego A. jak wróci z pracy to pewnie pojedziemy na zakupy na jutrzejsza imprezkę no i po krzesełko dla Młodego:)) no chyba ze zaraz przestanie padac to wsiadamy w auto i w droge:))

Odnośnik do komentarza

a ja dostaje dzis korby przez ta pogode, bo nie moge wyjść z Amelka na dwór, nic też nie moge zrobić bez niej, tylko musze z nią siedziec na dywanie i się bawic...bo sama nie umie i szybko się nudzi :(
oby do 15, bo przyjedzie Ł. i pojedziemy na zakupy to chociaz tez sie oderwe...przeraza mnie ze juz ida zimna dni i coraz czesciej bedziemy siedziały tak w domu:((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My po spacerku...
Anielinka współczuje pogody:/
Andzia nie mam sprawdzonego przepisu na leniwce:) biorę ser, jajko i mąke i myrdam:);)
Tynia ty wczoraj wspominałaś poród, a ja dzisiaj cały czas myślę o tym, że rok temu trafiłam do szpitala i już tam czekałam na Kubę:36_3_8: rok temu strachu trochę się najadłam jak mi zaczęła twarz i ręka drętwieć...brrrrr:36_11_5:

Odnośnik do komentarza

Ja tez dostaje dzisiaj świra!!!

Magda a nie mozesz odstawic młodego na dzień, dwa od cyca zeby sie wykurowac?
A Fervex albo Gripex mozesz brac?
Zrób sobie herbatke z sokiem malinowym, syrop z cebuli i rosół:)
Zdrówka, pamietam, jak ja byłam chora, w dzien z dzieciakami, to myslałam, ze umre, ale chociaz w nocy mogłam sie wyspac!!!

Gosia leniwce wyszły mi pychotka. Jak robiłam, to M. przewróciła Z. na szafe, a ja miałam akurat rece w ciescie i na szybkosci wytarłam je w spodnie:takwyszlo::takwyszlo::takwyszlo:

Odnośnik do komentarza

Dzieki Andzia! kochana jestes!
Juz mi troche lepiej. Te Fervexy itp. w ogole na mnie nie dzialaja. Ale jestem na Panadolu i Tantuum Verde na gardlo i troche lepiej. Do tego bylismy na spacerze i pomimo, ze sie wymeczylam to chyba brakowalo mi powietrza.

Mlody zasnal nam w krzeselku - przekomiczny widok jak walczyl. Teraz odsypia "pracowity" dzien. Ciekawe i ktorej wieczorem pojdzie spac :lup:
P. pojechal na trening, ale zaraz wpadna rodzice mi pomoc :)

Gosia od czego wtedy rok temu dretwiala Ci reka? Cisnienie? Za cholere nie pamietam :lup:

Tynia ja odkad dziewczyny Andzi skonczyly roczek to nie ma dnia, zebym nie wspominala porodu i czasu w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Wotajcie!
Tynia jak zakupy???
Gosiamm nieźle z tym drętwieniem, ja pamietam w tym okresie rwę kulszową...brrrrr...
Magda zdrówka!!
My odiwedziliśmy kumpelę, trochę pobawiłą Marcela i o 20 poszedł spać.....muszę teraz pilnowac jego godzin bo jak narazie po 2 dniach regulaminu jest dobrze....dzisiaj anwet zasypiał sam tylko 15 minut...bez płaczu..ale musiałąm siedzieć w pokoju na krześle-bez dotykania....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...