Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe zazdroszczę dzisiejszego fryzjera!

Andzia ty mi tam nie chlip w poduszkę! Tylko mów nam co ci leży na serduchu!

Veronica kciuki mocno zaciśnięte!! Witaj po długiej nieobecności!

Kuba dzisiaj spał z nami:36_11_5: o północy obudził się z taaaaaakim płaczem, że nie mogłam go uspokoić, no i wylądował u nas w sypialni:36_2_31: a ledwo co poczuł nasze łóżko to nawet nie mruknął tylko spał!!! Cwaniak mały!!!

Odnośnik do komentarza

Mateuszek, Franio wszystkiego najlepszego!!!!!:36_27_5:
Witajcie kobietki!!!!
Andzia posmęć nam babo i nie chlip w poduszkę:36_1_67:
Cafe udanego dnia.
U nas nocka do bani...oczywiście marcel zrobił histerię oki 1 w nocy i myk donaszego łóżka...
Jestesmy już zmęczenie tymi nocnymi pobudkami, zabieraniem do łóżka, co skutkuje tym, że wszyscy jesteśmy niewyspani...G. kazał mi poszukać dużego łóżka w ikei...porażka....macie jakieś sposoby???

Odnośnik do komentarza

witam
Andzia wracaj!!! ja od rana rycze, ale to nic nie daje :(

Vercia suuuuuper, ze narezcie do nas wrocilas!!!!

Widze, ze u nas wszystkich nocki sie pogorszyly.
Moje dziecko juz zupelnie nie sypia. Wczoraj przez caly dzien pol godziny. Myslalm, ze jak chory to pospi, a on nic. O 18 padl w koncu. Spal az pol godz. Kolejne 3 godz na zmiane wyl albo sie bawil. W koncu polozylismy sie z nim do lozka, polazil po nas i zasnal. Po 2 godzinach kolejna godzina zabawy w lozku i tak cala noc, yle, ze czas snu za kazdym razem sie skracal. Od 5 nie spi - DO TERAZ :lup:
Ledwo na oczy patrzy, ma je opuchniete. A ja nie potrafie go uspic. A wiem, ze to by go nan ogi postawilo. poza tym sama jestem padnieta i nie mam juz sily go nosic :(((
Do tego wszystkiego nie chce cycka :lup:
Dobrze, ze chociaz wode popija, bo jesc tez nie.

No to Wam posmecilam :(((

Odnośnik do komentarza

Andzia u nas bylo to samo z lekarzem. W przychodni totalnie mnie olali kiedy prosdilam o wizyte u innego lekarza, bo nasza jest na urlopie. Na nastepny dzien chciala mnie zapisac. Moglabym czekac gdyby Michal byl starszy. Prywatnie tez nie moglam sie nigdzie dodzwonic. W koncu od kumpeli odtslalam namiary na super babke. Ale za wizyte skasowala 90 zl :((( Po cholere place za niby darmowa sluzbe zdrowia???

Nas lekarka uprzedzila, ze to moze byc tez i trzydniowka.

Mam nadzieje, ze znajdziecie lekarza juz na dzisiaj!!! Tulam Ciebie mocno!!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka ok, cała przespana tylko że znowu z nami w łóżku:( jak tylko przejdzie jej na dobre ten cholerny katar to będe ją przekładać do łóżeczka....
Andzia, Magda sił kochane i szybkiego powrotu do formy, a dzieciaczkom do zdrowia!!!
z tymi lekarzami to cholery jasnej można dostać, poprostu ręce opadają...przecież tu chodzi o zdrowie naszych malutkich szkarabów... :cry: :cry:
Veronica brawa dla Marcelka za postępy w mówieniu!!! :brawo:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cioteczki!!!
Mateuszek bardzo dziękuje za pamięć i zyczenia!!!!!:36_3_8:
Wszystkiego Najlepszego dla Franka!!
U nas tez jakieś gówno sie przyplatało...:36_2_31:Mati ma całą buźkę, kark, rączki i nóżki zsypane jak nie wiem...bylismy wczoraj u lekarza. Lekarka powiedziała że to nie jakas choroba zakaźna tylko uczulenie na coś tylko na co??????? Dała nam zyrtex i maści. Dzis Mały wygląda jeszcze gorzej...akurat na urodzinki wrrrrrrrrr
Mam nadzieje że do sobotniej imprezki mu to przejdzie!!
Rano byłam zamówic torta na sobote, będziemy mieli autko:) Jutro wziełam sobie wolne także będę całą resztę wtedy załatwiać. Na prezent dla Niuńka wymyslilismy sobie krzesełko do jedzenia - zrobilismy zrzute z moimi rodzicami i siorą i jutro może uda się cos kupić:)
Wybaczcie nie pamietam co komu miałam odpisać:(( Ale wszystkim dzieciaczką życzę duzoooo zdrówka!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ehhh kobitki....co za pechowy czas dla naszych dzidzioli
zdroweczka a dla mamusiek sil sil sil

brawo dla marcelka:brawo: ale gadula rosnie:)
vercia u mnie co noc olek laduje w naszym lozku....o niewyspaniu nic nie mow:36_19_1:
a co z tym zrobic nie mam pojecia.....

moj mezus juz do nas jedzie:taniec1: ale sie ciesze:taniec1:
jutro on zostaje z mlodym a ja do pracy....ijeszcze ciezka sobota przede mna i weekend:)

olkowi przeszedl katar....na szczescie....ale zebole sie przebijaja wiec apetyty nie ma:(

bylismy na dluuuuugolasnym spacerze....teraz obiadek i nunu .....a ja do roboty....juz to widze:hahaha:

Odnośnik do komentarza

i my po spacerze w lesie, dziś u nas upał, niestety Amelka nie usneła:(
ugotowałam dziś zupe jarzynowa, zobaczymy czy dziś jej podpasuje, bo ostatnio to już głupieje z tym jej jedzeniem :grrrrrr: ....a na drugie danie dziś nie mam pomysłu...jakoś brak weny...chyba Ł. będzie musiał kupić kebaba, albo pizze...
Tynia no to widze ze i u was chorobowo :Kiepsko: może to od jedzenia jakieś uczulenie... :ocochodzi:
Cafe super że już lada moment będziesz miała mężusia :great:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Moje dziecię śpi już dość długo... ja właśnie gotuję mu pierś z kurczaka i ziemniaki, mam nadzieję, że mu zasmakuje! Mój mężol już wraca do domu, a więc w sumie mogę powiedzieć, że mamy weekend:yuppi: Chociaż weekend zapowiada się nie fajny:/ bo P. ma masę pracy w domu:(
Ja ogólnie przyznam się wam, że zdradzam parenting namiętnie z innym forum:36_2_31: bo coraz bardziej jestem zakochana w scrapbookingu a po tym co dzisiaj odkryłam w necie to coś czuję, że spać nie będę:36_3_8:

Odnośnik do komentarza

Gosia jak mozesz nas zdradzac??? :hahaha:
A tak serio to zazdroszcze zdolnosci manulanych, bo u mnie z tym kiepsko!

Tynia co za cholerstow sie przyplatalo??? Mam nadzieje, ze szybko wysypka zejdzie i na urodziny Mati bedzie pieknie wygladac :)

Cafe super, ze Olek juz bez kataru i ze K. do Was juz jedzie :))) Szybko chyba zlecialo, co?

U nas juz troszke lepiej. Michal pospal 2,5 h w wozku na balkonie i od razu lepiej wyglada. Wrocily sile na rozrabianie :lup:
Samochod juz zarejestrowany, ulga ogromna.
Niestety znow siedze sama, P. pojechal pomoc koledze kafle nosic :(

Odnośnik do komentarza

Kochane ja tylko na sekunde, siostra wzieła zołzy na spacer a my zabieramy sie ze Stasiem za sprzatanie i laurke-małż ma dziś urodziny.

Byliśmy u lekarza, STas przeziębiony, moze isc do przedszkola.
Zośka(nie weim czy pisałam) wysypana od góry do dołu, myślalam, ze 3-dniówka, ale lekarz stwierdził, ze to reakcja po antybiotyku, bez sensu zreszta podanym, bo gardło czyściutkie!!!
K...mać.
Mam dość.
Poczytam Was pózniej, buziaki

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie się zastanawia po czym ta wsypka...mały nie jeadl nic nowego i sama lekarka mowiła że to dziwne bo po jedzeniu to by był cały obsypany a on na bvrzuszku i plecach nie ma nic. Okropna ma buźkę, kark, uszka...eszzzz cholerstwo jakieś... to jest chyba jakas alergia kontaktowa tylko ja nie mam pojęcia na co... Dzis jest dużo gorzej niz wczoraj!:36_11_5: Zafunduje mu dzis kapiel w krochmalu i zobaczymy...
Przyznam się Wam Kobitki że ja to chyba jakas nienormalna jestem:smile_move: siedze od 11 w robocie i co chiwlka patrze na zegarek i sobie przypominam co o tej godzinie robilismy, co sie działa na porodzie heheheh, przed chwilka spojrzalam i sobie pomyslałam że o tej porze to sie juz nieźle męczyłam...chyba ze mna jest cos nie tak hihihihihi

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
My w końcu dobrnęliśmy do domku...sprzedałam kilka rzeczy na allegro, zaliczyliśmy pocztę, spacerek i myk do domku....
Cafe to u nas tak samo ze spaniem....czuję się jakby Marcel miał 2 miesiące i co chwilę trzebqa wstawać do niego....w ciagu dnia nawet nie ma jak baterii naładować.....
dziewczyny kupiłyście z chicco 4 in 1 autko-pchacz???? Bo my właśnie dzisiaj dostaliśmy kurierem....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...