Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka powtorze po Andzi. Ale rozpusta z tym spaniem!!!

Ja tez daje mlodemu syropy strzykawka, ale jak zacisnie usta to nie mam jak jej wlozyc. A jakos jeszcze nie nauczyl sie wypluwac :)

Przed chwila zrobil 2 pieniace sie, strzelajace kupy :((( Chyba od lekarstw, co?
Gotuje mu ryz, moze zje z warzywkami to troche to rozwolnienie sie zmineijszy.

Odnośnik do komentarza

niezmiennie zdrowka dla choruszkow:36_3_15:

mnie nasza niania dzisiaj znow rozwalila....przyszla rano ,patrze a ona cala zakatarzona,ledwo mowi,kaszle....no myslalam,ze ja zabije....jesczcze dzisiaj musialam jechac do sklepu ale jutro zostaje z mlodym a ona sie kurowac....no co za nieodpowiedzialnosc:36_19_1:

zamwowilam wieeeeeeeeeeeelka pizze
mlody bawi sie ladnie
dobrze ,ze juz sroda:)

Odnośnik do komentarza

Witam popołudniowo:)
U nas dzisiaj od rana byli achowcy wstawić w końcu drzwi:)))) Jak wstawili drzwi to tata zabrał nas i byliśmy cały dzień u moich rodziców:)
Andzia mam nadzieję, że ta narośl to nic złego! Daj znać co po lekarzu! Co do obiadków to ja małemu daje tylko jedno danie. Czytałam ostatnio, że powinno się dawać dwa danie, ale nie wiem gdzie Kuba by to zmieścił????

Magda pewnie te kupki to od lekarst... ehhh nie wiem:/ a co do podawania leków to mi najłatwiej podaje się łyżeczką... Kuba bardzo lubi i krzyczy na mnie jak zakręcam butelki z syropami bo chce jeszcze:lup: z psikaniem do gardła też ostatnio nie było problemu:) Za to przy czyszczeniu nosa i zakrapianiu nosa jest taki wrzask, że głowa mała:glass: zresztą samo wytarcie nosa graniczy z cudem!

Anielinka ale sobie pospałyście!!! Kuba już od jakiegoś czau ma jedną drzemkę w dzień, przez co śpi mi dłużej rano... dzisiaj obudził się o 5 na mleko i spaliśmy dalej do 8 rano:))

Odnośnik do komentarza

magda a michas jak tam?i tak jest dzielny....ale to po dzielnej mamusce:o_master::brawo:

na sama mysl ze jutro znow spedze calutki dzien z dziabągiem geba sama mi sie smieje:hahaha:
rano jeszcze chce zaliczyc fryzjera bo wygladam jak lew.....a moj tata obiecal posiedziec godzinke z malym wiec chce to wykorzystac....bo tak w tyg nie ma mowy o niczym,skoro wracamy kolo 19

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane!!!
Spóźnione życzenia dla roczniaków!!
Przepraszam za milczenie ale rozwali l mi się laptop i dzisiaj kupiliśmy dopiero drugi a tamten nadal w naprawie.....to tyle w skr ocie...
nie będę na bieżąco bo nie dam rady Was nadrobić...
zdrówka dla choruszkow ...Marcel z łapa l jaka s podejrzaną kupę ale podaję nifuroksazyd i dieta...pdobno panuje jakaś wirusowka....
Jestem tak do tyłu, żę nie wiem co napisać <;(>

Odnośnik do komentarza

ooooooo Witaj Veronica!!!!!!!!!!!........ fajnie że masz nowego laptopa i że jesteś z nami.........ostatnio cię wspominalam, bo mamy problem z menu na roczek, a ty zawsze coś dobrego pichcisz i liczymy że coś podpowiesz:))
Cafe no to przegieła na maxa dziś niania, niech się porządnie wykuruje i wtedy niech do was wraca...fajny dzionek cię jutro czeka:)
Andzia i co byliście u lekarza?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Coś nie mogę się Was doczekać dzisiaj.....
Andzia zdrówka dla Was!!!
Cafe a to pech z nianią, mo że to takie przejściowe.....u nas jest totalnie kicha z opieką nad dzieckiem...mała mieścina....a opiekunka jak jest to ma wy magania...od-do i nic po za tym!!
Nawet z pracą kicha bo wszędzie gdzie pyatłąm, nie ma etatu na ten rok...trochę mnie to przeraziło....ale zdecydowałam się na studia podyplomowe....dokumenty złożone już a czekam też na decyzję o przyjęciu na kurs kwalifikacyjny z angielskiego...chciałabym się załapać---proszę o kciuki do końca września....z góry dziękuję:36_3_1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...