Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam!
JA dzisiaj mam troche pracy, czas leci. tak lubie!

Gosia zdrowka dla Kubusia! NA ktora idziecie do lekarza?
U nas Frida z czestym uzyciu, Misiek nie ma kataru, ale takie zwykle gilki wyciagamy, bo potem w nocy nie moze ssac piersi :) Ale jaka walka jest przy tym. Powoli przestaje sobie radzic.

Andzia wow! Ale specjaly serwujesz. Fajnie masz z tym miechem.
Ja tez juz gotuje mlodemu, ale ciagle dla niego osobno, bo nie wiem co mam gotowac tak zebysmy wszyscy zjedli :lup: Sloiczki dostaje sporadycznie - dzisiaj na pewno, bo wczoraj nie mialam juz kiedy ugotowac.

Tynia super suwaczek! milego dnia w pracy :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry...
u nas nocka w standardzie, czyli do 4 ok :Zakręcony: a po 4 u nas wylądowała, ale zasneła odrazu bez usypiania i kręcenia się...pogoda dziś do d... pochmurno, mokro, zimno i do tego głowa ćmi :Szok: już się boje tej jesieni, jak tak będzie to całe dnie w domu...masakra...
Gosia współczuje tego kataru i marudzenia...na którą do lekarza?
Andzia ale dziś serwujesz obiad, no no....jak smakuje sarnina?, bo nie miałam z nią nigdy doczynienia:) a Amelka od 2 dni je normalną zupe, gorzej jest z drugim daniem, bo coś nie bardzo lubo ziemniaki, ale za to makaron z sosem uwilbia:)
Magda fajnie że masz robote w pracy, to przynajmniej czas szybciej zleci...ehh szkoda mi Michałka, tak te zębole go męczą:(((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...