Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

o matko Cafe, o 4.30???? Przeciez to srodek nocy!

Rena a mama ma sily tak biegac za Bartkiem?
Ja tez jestem za tym, zebys byla z nami cialem :)

JA chcialabym sie upewnic czy to spotkanie aktualne, bo P. musi powiedziec wczesniej w klubie, ze nie bedzie grac.
Poza tym my zostaniemy w Poznaniu na noc i musimy znalezc jakis niedrogi nocleg. Moze znacie jakies fajne miejsce???

Odnośnik do komentarza

Heloł,
my jestesmy własnie po szybciutkim grillku na zakonczenie wakacji-na Staśka zyczenie. Musze posprzatac, tzn. ogarnąć:Oczko: i uszykowac małemu wszystkie duperele do przedszkola.

Co do spotkania, to pierwsza sobota pazdziernika, tak???

Cafe a czym ty dojezdzasz do pracy?
Magda super, ze tesciówka sobie tak dobrze razdzi.
rena witam w klubie mam biegaczy, Maryśka co prawda sie jeszcze nie piszcza, chodzi za paluszek, ale wciaz chce łazic, w miejscu nie usiedzi:lup:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorem....
ale jestem padnięta, normalnie aż mi się ryczeć chciało...amelka oparzyła sobie rączke :le: i to o pierd... kaloryfer, bo Ł. tak dziś napalił w piecu, że był naprawdę gorący, wyszły jej 2 purchelki na rączce ::(:::(:::(:::(: a taka była histeria że nie mogłam jej uspokoić prawie godzine ryczała, aż Ł. wysłalam do apteki, ale jak przyjechała to już zasnęła, bez kąpania i bez mleka....kupił panthenol w sprayu, mam nadzieje że jej ulży....kur..... mać taka jestem wściekła...aż mnie serce bolało jak ona płakała :Zły::Zły::Zły::Zły:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka :Całus:
Współczuje stresu, biedna Amelka. Rana na pewno szybko sie zagoi i śladu nie bedzie.
A czemu Wy dzisiaj w piecu paliliście?

Bo my mamy w domu centralne ogrzewanie, no i żeby mieć ciepłą wodę to musimy również palić, a że dziś jakoś chłodno w mieszkaniu to Ł. na chwile odkręcił grzejnik w pokoju...no i narobił bigosu...:(((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam z kawunię,
K. pojechał spechjalnie pozniej do pracy, zebym mogłą zaprowadzic Stasia. Stasiu zadowolony, przywitał sie ze starymi kolegami, kilka nowych dzieciaczków płakało w kącie i tez sie z nimi przywitał. Pierwszy dzień lusssu rozpoczęty:)

Gosia zapragnęłaś dołączyć do naszego klubu Zombie pod przewodnictwem Magdy?:lol:
Na pewno zeby, a nie choróbstwo!!!

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)
Nam dzis Mateuszek zrobil niespodzianke i spal az do 7.30:)) takze mogłam w spokoju przygotowac sie do pracy ale myslalam że juz do niej nie dojade bo takie korkiiii i tej mlodzierzy szkolenej wszedzie chmaryyyyyy...Ja dzis znowu gnije tu 10 h, ale za to po pracy ide sobie na solarium sie zrelaksowac hehe. Mamy w sobote kolejne wesele - już 4 - i nie ostatnie -także trzeba jakos wyglądać, w piatek fryzjer i balejażno i jeszcze pasowaloby tylko pazurki i byłby full wypas:))
Andzia oby dziewcznki spały jak najdłużej i dały Ci trosze odpocząć:)
Gosiammm trzymam kciuki aby Kubusiowi nic nie było!!
Anielinka super że z Amelki raczka juz jest duzo lepiej! Do wesela sie zagoi:)
Magda_79 oby Ci szybko zleciał dzień w pracy bo nie ma nic gorszego niz nuda!! Dobrze że masz chociaż z kim poplotkować bo ja to moge gadac dzisiaj tylko sama do siebie także czas mi sie wlecze..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...