Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

a w ogole to dzien dobry:36_3_15:
jak ja lubie na spokojnie moc usiasc i popisac z wami...
nocka straszna,do tego o 4 rano taaaaaaaaaaaak sie poklocilismy z K ze szkoda gadac:36_19_2: zaczelo sie od tego,ze poszedl robic mlodemu mleko i postawil na gazie pusty czajnik:lup: oczywiscie spalony:lup: a dostalismy od moich rodzicow ,taki fajny....ehhh nie wazne....a pozniej to juz poszlo....no ale poniewaz jestem madrzejasza:hahaha: to jak zwykle pierwsza wyciagnelam reke,bo inaczej pewnie foch do wieczora,a dzisiaj K jest w domu wiec szkoda dnia na fochy

Odnośnik do komentarza

witam poniedziałkowo :))) dziś mamy zestaw obowiazkowy , kawa i wuzetka :))
Cafe doskonale rozumiem Cie , i ja zawsze pierwsza wyciągam rekę choc czasem bardziej mogła bym być asertywna ... no i ciekawa pora na kłotnie :))
Andzia Stas bomba :)) faktycznie sam juz chochlował , superrrr
Anielinka ja tez mam Avent i jest oki :)
Madzia słi duzoo , duzooo , naprawde sie kuna macie :( ja bym juz dawno z okna skoczyła
Rena jak to zrobic zeby dziecko spało 2 razy po 1,5 godziny ? zdradz mi prosze ten sekret , jak??????????? a co do córci to juz dorosła babka , pewnie zleciały Ci te lata szybko ....
Gosia to Kuba wogóle smoka nie ciagnie ???
Marcin zaczał od dizś urlop wkoncu troche odzyje nasze małzenstwo :)) bo jak wychodził do pracy o 6 i wracał o 22 to raczej mało rozmowny był i wogóle kaszana :)) ide jeszcze posciskac starego , bede zagladac :) miłego dnia babki :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana:)
Ja juz w robocie i niestety spędze tu dzisiaj aż 10 h:(((
Andzia pytałaś z kim zostawiam małego- zawożę go codziennie do moich rodziców, mieszkamy w tym samym mieście także jest super!!!
My mielismy bardzo udany weekend:) W sobote jednak wylądowalismy na grillu ale nie u nas tylko u mojej siostry:). Wczoraj rano wstalismy i stwierdziliśmy że jedziemy do Krakowa i tak też zrobiliśmy:)) Było super, mały prze grzeczny:))poszalelismy w galerii i pewnie juz niedługo będziemy tego żałowac ale co tam....heheheh Wrócilismy do domku gdzieś koło 23 i padlismy hehe.
Co do zdjęć i suwaczka oczywiście wrzuce tylko musze sie tego nauczyc i oczywiście znależć troche czasu...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam poniedzialkowo!
Okropny dzien - powinnam odpoczywac po weekendzie, a nie w pracy siedziec i ziewac :)

Tynia milego dzionka w pracy!!! Straaaasznie dlugo siedzisz w pracy! Ale fajnie, ze Twoi rodzice zajmuja sie synkiem i jestes spokojna.

Andzia Stasiu przeslodki. Mojemu Michalowi daleko do samodzielnego jedzenia. A i mi jakos sie nie spieszy :)

Cafe mam nadzieje, ze dzien uplynie Wam juz bez klotni. U nas co rusz jakies spiecia, na szczescie P. szybko wyciaga reke i sie godzimy ;)

Anouk ciesz sie swym mezczyzna i odpoczywaj. Ale nie zapominaj o nas :)
A co do smoka to Gosi Kuba ciagnie, moj Michal jest w 100% bezsmoczkowy :lup:

Odnośnik do komentarza

Normalnie pracuje po 8h, ale jak wiecie sezon urlopowy i w dodatku jedna kolezanka poszła na L4 i niestety musze teraz za nia siedzieć....
Mateusz u moich rodzicow ma jak w raju:)) siedzi większośc dnia na polku bo rodzice maja ogród, ciumciają , rozpieszcają go takze wiecie:) A tak w ogóle on jest dziadziusiowy wnuczek także cały szczęśliwy jak jest u dziadzia!!
Po 15 odbierze go mój mąż, takze popołudnie spędzi z tatą...tylko ja tu musze gnić w tej robocie blechhh

Odnośnik do komentarza

Witam,
ja tylko mówie szybkei dzien dobry, zołzy zasneły, zupa sie gotuje, a ja lece ze Stachem malowac farbami

Anielinka zołzy jeszcze nie jedza same, w ogóle nawet nie podejmowałam takich prób. Niekapki mamy z Aventu, ale ostatnio panny jakos niechetne na nie...
Anouk super z urlopem męża. Wykorzystajcie ten czas owocnie:Oczko:
Tynia fajny weekend za Wami, a skąd jestes jak moge zapytac?
Magda oby dzien w pracy zleciał szybko
Cafe miłego dnia i juz bez zadnej kłóti. U mnie nocka tez była niezaciekawa::(:

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo!

Pospaliśmy dzisiaj do 9!!! Kuba obudził się o 6 wypił mleko, pochodził trochę po nas i zasnął z nami:) i spalibyśmy dłużej gdyby nas telefon nie obudził... teraz zjedliśmy śniadanko i czekamy na kuriera z drzwiami wejściowymi... bo mamy drzwi jak od starej komnaty... tzn. wyglądają całkiem całkiem, ale skrzypią strasznie i wogóle są do kitu, ja nie mogę zamka zakluczyć górnego, a nie bardzo idzie je wyregulować... a więc stwierdziliśmy, że zmienimy...ehhh jak sobie pomyślę ile syfu będzie!

Andzia zdjęcie Stasia suuuuper!!! ja na razie Kubę nie uczę samodzielnego jedzenia... na wszystko przyjdzie czas:)

Anielinka my mamy kubek aventu, ale Kuba nie bardzo lubi z nigo pić... ostatnio dałam mu soczku w zwykłym kubku i najpierw pił niechętnie (tzn. nie chciał go do buźki przyłożyć) ale jak zobaczył że tam soczek jest to wypił do dna:)

Cafe ciekawa godzina na kłótnie;) najważniejsze, że już się pogodziliście...

Anouk owocnego ściskania męża:);)

Tynia super weekend mieliście:)

Magda współczuje nudów w pracy! To jest chyba najgorsze co może być!

Idę Kubę przewinąć bo czuć go na kilometr...fuuu

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe myslalam, ze jak dziecko skonczy rok to juz tylko jest 1 dawka pneumo.??!!
A szczepicie tez na meningokoki??? Z tego co zauwazylam to wiekszosc z przypadkow sepsy to wlasnie przez meningokoki.

kurcze juz zwatpilam....ale pani mi dzisiaj wyraznie powiedziala,ze druga dawka za 2 mies
a o meningo bede rozmawiac z nasza pania doktor

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe myslalam, ze jak dziecko skonczy rok to juz tylko jest 1 dawka pneumo.??!!
A szczepicie tez na meningokoki??? Z tego co zauwazylam to wiekszosc z przypadkow sepsy to wlasnie przez meningokoki.

kurcze juz zwatpilam....ale pani mi dzisiaj wyraznie powiedziala,ze druga dawka za 2 mies
a o meningo bede rozmawiac z nasza pania doktor

Sprawdzilam i faktycznie 2 dawki. Po 2 roku zycia wystarczy jedna.

Odnośnik do komentarza

Helooo...
u nas nocka dziś do kitu :grrrrrr: tzn. do 4 super, ale po 4, masakra tak się rzucała, marudziła, a wszystko to z zamknietymi oczami...tak jakby przez sen...
pogoda u nas super, tzn. nie za ciepło, ale sónecznie...wkóncu jutro wrzesień:(
musze jednak kupić coś do picia Amelce z Aventa bo inne kubki to jednak lipa...
Cafe no to fatalnie zaczął się u was dzień, ja zawsze też pierwsza "wyciągam ręke" bo inaczej to byśmy się nigdy nie odzywali...ehhh faceci...
Tynia fajnie dzionek spędzony, nigdy nie byłam niestety w Krakowie, a ponoć piękny:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jak nie byłyscie w Krakowie to jak najbardziej polecam!! Piekny rynek i ten klimat ktory tak panuje ehhhh... A najlepsze moje drogie Panie sa Galerie ze szmatkami hehehehh.
A ja jeszcze prawie 5 h musze tu gnić...jak mi sie nie chce...i jutro powtórka z rozrywki buuu
Co do tych szczepień to ja sama nie wiem co zrobić...jeni mówia szczepić jedni nie....juz zgłupiałam!!!

Odnośnik do komentarza

Witam z popołudniowa kawką. K. wrócił dzisiaj wczesnie i zaraz po obiadku poszlismy na działeczke, chłopaki jeszcze zostali i kosza trawe, a ja czekam, az panny łaskawie zasną. Myślałam, ze padną od razu, bo godzine dzikowały w piaskownicy.

Wczoraj jak K. był na kaczkach, to pomyślałam sobie, ze musze zadzwonic do kolezanek od babskich wypadów, bo juz dawno nigdzie nie byłyśmy. No i zapomniałam, a przed chwilą odbieram telefon od jednej z nich:"Szykuj sie na piatek, jedziemy do kina". Ale sie ciesze:)

Cafe nie szczepiłam jeszcze, mam umówiony nastepny wtorek, po roczku sa dwie dawki, jakbym dała pierwsza wczesniej, to wtedy 3 dawki.
Anielinka to sobie Amelka 4-ta nad ranem upodobała(jak spiewał SDM..."Czwarta nad ranem...może sen przyjdzie...":lol")
Tynia nam lekarka kazała szczepic na pneumo, bo mamy w domu przedszkolaka. Oby dzien w pracy szybko minął.
Magda no chciałabym tez meningo, ale nie weim jak damy rade finansowo...
Gosia no szalejesz, szalejesz:) Oby syfu było jak najmniej:)

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Dziecie spi, chata ogarnieta, P. w knajpce na inauguracji roku szkolnego i nikt mi nie marudzi, ze siedze przy kompie :hahaha:
Ciasto obok i zyc nie umierac :)
My po kolejnym dniu babciowym i nadal wsio ok!!! Dzisiaj ja Miska odbieralam i wygladal na baaaardzo zadowolonego z pobytu u babci.
Przez ta prace to na nic nie mamy czasu. Lodowa pusciutka, mieszkanie tylko ogarniete, prasowania tyle, ze nawet nie chce tam zagladac :lup: A gdzie jeszcze czas dla Michała????

Tyniazazdroszcze bliskosci Krakowa! Bylam tam 2 razy i jestem zauroczona tym miastem :)

Andzia ale super z tym wypadem do kina. Ja tez musze w koncu kiedys gdzies wyskoczyc, bo juz jak dzikus siedze w domu.

Gosia drzwi wstawione?

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie

powiem wam kobitky ze czasem warto warknac na meza...
wracam z angielskiego a tutaj kuchnia ogarnieta,zmywara chodzi....zyc nie umierac:)
hihihihi

magda nic mi nawet nie mow.....skad ja to znam....nie pamietam kiedy sprzatalam....nie ogarnialam tylko sprzatalam....a nast weekend pod znakiem roczku wiec tez tylko na szybko ogarne,ehhhhhh
suuuuper ze michalek zadowolony....tesciowa taka cicha woda a jak sobie swietnie radzi:brawo:

Odnośnik do komentarza

Witam

dzisiaj mlody spedzil jeszcze dzien z tatusiem, ale od jutra zostaje tylko babcia, a ja po dzisiejszym dniu jakas zmeczona, chyba cisnienie skacze bo boli mnie glowa
popoludniu byl chwile z babcia i mowila ze nie nadaza za nim, biegacz jeden

ktos pytal o kubek my mamy z awentu i bartek bardzo ladnie sam pije, a jak ma dosc to rzuca byle gdzie :sofunny::sofunny:
Andzia stasinek super na zdjeciu i jaki samodzielny, moj jeszcze lyzki nie dostal do reki
Cafe to mialas mily poczatek dnia, dobrze ze szybko wyciaglas reke na zgode
Tynia fajny weekend za toba
Magda no niestety z tym czasem dla dzieci bedzie coraz gorzej pomysl sobie jak dzien sie skroci :lup::lup:to zostanie nam tylko weekend
Anielinka mam nadzieje ze Amelce przejdzie to wczesne wstawanie, moj juz nie rzuca sie w nocy i mam nadzieje ze tak zostanie
Anouk jak tam przytulanie z mezem :oczko: bartek tak jakos ma raz spi po 30 minut a ostatnio po 1,5 godziny ta druga wersja bardziej mi sie podoba :smile_move:
Gosia i jak drzwi sa? a syf ?

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...