Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Melduje, ze okna umyte, chata wysprzatana na błysk, nawet w szafach:)
Po przedszkolu poszliśmy ze Stachem do lasu i dopiero wrócilismy, a zaraz zbieramy sie po dziewczyny.
Powiem Wam, ze jeszcze jeden taki dzien wolnosci by sie przydał!!!

Magda dobrze, ze sie troche rozerwałaś. A szef niczym moja tesciowa-mowisz wyjdz, a ta siedzi:Haha:
Maria o Matko, ale miałaś przezycia. Współczuje.
Cafe wybrałaś w końcu kiecke na sobote?
Gosia super z działka:great:
rena a cyca jeszcze dajesz, czy juz w ogole?

Odnośnik do komentarza

maria22111
Probowalam dac Jasiowi deserek,no nie chce! A to tak zdrowo? Jemu nic nie bedzie jak bedzie tylko na samym mleku?Tesciowa mowila,ze glodze dziecko :36_2_24::36_2_24: moze ma racje..:(

Teraz jest czas na wprowadzanie nowcyh smakow i nie kazde dziecko od razu je akceptuje. Moj Michał wlasciwie tylko na cycku. Zje pol sloiczka (dzisiaj mniej) i tyle. Czasem ciasteczko zalane herbatka. Powolutku Jasiu tez sie przestawi na nowe smakolyki. Tylko trzeba codziennie probowac. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Oj wy nie macie co mi wspolczuc...To ja wspolczuje tym,ktore mialy skurcze itp,czyli ich porod przrbiegal normalnie...A u mnie? Nie bylo nic...A jak mnie rozcieli to zemdlalam,wiec bolu juz potem nie czulam,nie bylam juz potem swiadoma!Obudzilam sie jak juz bylam na dole...Bez Jasia,bo byl troche powyginany,,,Jedno ucho mial splaszczone,drugie odstajace,kreski na buzi od wyciagania,lewa stope zwichnieta i wykrecona a przez to wszystko nawet nie zapytalam co sie urodzilo,bo przez cala ciaze nie chcielismy znac plci!hehe

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj po szczepieniu - młoda waży 9100 i ma 66,5 cm. Przy tym wzroście trochę jest za gruba:( no ale nic jakoś mam nadzieję, że się wyrówna. Mam jej nie dawać biszkoptów i zupek zagęszczanych kluseczkami ryżem itp.
Trochę dałam ciała i zapomniałam o szczepieniu na rotawirusy ale już po ptakach. Zresztą lekarka powiedziała że przy rota zazwyczaj są jesze jakieś 2 dodatkowe wirusy na które nie ma szczepionki więc żebym się tak nie przejmowała.

A dajecie dziewczny swoim dzieciaczkom skrobane jabłuszko? ja daje i moja Iza uwielbia - nie nadążam skrobać tak szybko dzioba otwiera;)

Andzia zazdroszcze porządku w domu - ja w sobotę planuję ale nie wiem jak to wyjdzie;)

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

No moj Jasiek juz miejsca w brzuchu nie mial...Ale lekarz mi powiedzial ze tak czy siak mnie czekala by cesarka...zalezy na jaki dyzur bym trafila...Moja siostra ostatnio rodzila tam blizniaczki...Jej uratowal zycie bo macica jej pekla a mnie o malo nie usmiercil...A! Musze sie pochwalic...Moja siostra ma siedmioro dzieci...Dwa razy blizniaki...Ktoras z pan ma tu blizniaki:36_2_24: przepraszam,ale zapomnialam imienia...:36_2_24: glupek ze mnie...U Ciebie tez tak moze byc...hehe...

Odnośnik do komentarza

witam ponownie:)

beata z izuni kawal kobity:brawo:
maria podziwiam siostre....jak ona sobie radzi?
goska dzialka to baaaardzo dobry pomysl....moj tata tez nam zorganizowal dzialke ....jak sie wreszcie zrobi cieplo to jak znalazl....

K z olkiem walczy....chcemy go przetrzymac ale juz mu sie oczy kleja
andzia,magda......nie wiem jesczzce co ubiore:o_noo:naprawde nie wiem:o_noo:
w ogole to walnelam stopa o naroznik i mam caly spuchniety maly palec no i przez to ledwo chodze w butach na obcasie:36_11_13: andzia chyba twoj pech dotarl do mnie!

Odnośnik do komentarza

Cafe a jakos musi sobie radzic! Zatrudnila nianie,bo 9 miesiecy temu rozstala sie z facetem! Niania prowadza i odbiera jej dzieci z przedszkola.Ona ma dzieci w wieku: Julka 7 lat Blizniaki-Grzes i Wiktoria 6 lat Weronika 3 lata Pawel 2 lata i 2 tygodnie Roza i Zosia...Wesolo ma,hehe...Przy pierwszej 2 ja jej pomagalam,zamieszkalam z nia:) W nocy bawilam Wiktorie,bo byla nieznosna...

Odnośnik do komentarza

No i mi Jasiek padl! Przez te spanie dzisiejsze sie przestawil...Jak sie w nocy nie obudzi to juz bedzie spal do rana...Chcialam go przetrzymac,ale sie nie dalo!:smile_move::smile_move: Beatko Iza rzeczywiscie duza...Ale mnie to nie dziwi,z mojego faceta tez kawal chlopa,hehe.Mi tez poczatkowo gadala doktorka,ze duzy jest,ale jak zaczal rosnac i z 4 miesiacem siegnal 80cm to przestala marudzic,ehh...

Odnośnik do komentarza

A u mnie był porzadek i sie zmył:Padnięty:
Wpadła moja trójca na godzine do chaty i juz jest bałągan:)

Maria wielki szacun dla siostry, naprawde:o_master::o_master::o_master:

Cafe Ty jestes mistrezm niezdecydowania:happy:
Ale na pewno bedziesz piękną Panną Młodą. I pogoda w sobote ma być ładna!!!

Beata ja tez nie szczepiłam na rota. A Izka niezły klocek, ale zacznie biegac i wszystko zgubi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...