Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Magda współczuję wczorajszego dnia, Boże tyle godzin czekać - oby mama czuła się już dobrze i szpitale omijała z daleka.A czy powiedzieli od czego mogło być to omdlenie?
Cafe trzymaj się, zaliczysz na pewno ten egzamin,nie będzie Ci już ten egzamin ":leżał na żołądku i pewnie odzyskasz wtedy siły.
Andzia jak dziewczynki? Kto dziś z nimi został?
Mei udanej kontroli!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej,
musze wziąc w piątek wolne, bo nie mam co zrobić z dziewczynami...coś czuje, że przed wakacjami będe musiała zrezygnować z pracy, bo jak mam przez 2 miesiace się stresowac i prosić o opieke to pierdziele taki interes. A nie zarabiam az takich kroci, żeby wynając sobie Panią na 8 h do trójki dzieci:Kiepsko: Ech...

Odnośnik do komentarza

Magda ojej, ale się z mamą nastresowałyscie. dobrze, że wszystkie badania ok. Może po prostu przemęczenie?

Wczoraj zrobiłam skalpel, niestety coraz trudniej mi ćwiczyc przy lskach, na poczatku rozkładały maty, zakładały buty i ćwiczyły ze mną, a teraz już im się znudziło i wariują, a ja zamiast się skupić na wdechach i wydechach to dre ape. W ogóle sa tak znudzone tym siedzeniem w domu, że już nei wiem co z nimi robić. W iatek musze posprzątac w ich pokoju i powypieprzac te wszystkei laleczki, barbie, garnuszki i inne duperele, bo chyba z pól roku nie mialy tegow rekach, a syf wszedzie, że hej:Kiepsko:
To się wyżaliłam:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Cafe no jak Ty nie piszesz to od razu ruch tu mniejszy.
Mooocno trzymam kciuki za zdaną sesję i święty spokoj.
Fajnie, ze dokument złozone.

Mei dupo Ty srako, przeczytalma pierwsze zdanie i mi się micha usmiechneła...nie zajarzyłam od razu:Padnięty:
Dobrze, że Filip już ok. I wiem o czym mówisz, bo u mnie diwe takie znudzone i rąbniete bestie:Padnięty:

Sylrom dobrze, że remont sie kończy. Pewnie rzeczywiście od tego te alergie

Odnośnik do komentarza

Andzia o znudzonym dziecku też coś wiem, Patryk sam nie wie czego chce, a te ostatnie dni gdy nie był dospany to już makabra, dziś jest lepiej, ale oczywiście chodzi za mną i ciągle słyszę "pobaw się ze mną!!!" Fajnie że w sobotę odreagujesz, też mam ochotę nieraz krzyczeć, wrzeszczeć, albo w coś kopnąć, wczoraj pograłam w siatkę to na piłce się wyżyłam,ale chyba też powinnam się ubrzdyngolić!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj lece szukać prezentu dla babci, oczywiście szybko się obudziłam, jutro ma urodziny, Patryka usadziłam robi laurkę, a ja nawet pomysłu nie mam co kupić????? Chciałbym jej coś kupić fajnego bo naprawdę jestem jej wdzięczna za pomoc, sama ledwo chodzi, ale zawsze jak potrzeba to mogę Patryka podrzucić, albo ona się przyczłapie do nas.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

I ja się witam
U nas też śniegu, całą noc padało i teraz też sypie -już za dużo!!!
A wreszcie skończyli klatkę, wczoraj ostatnie sprzątanie i drzwi od domofonu pomalowali, no i ktoś mądry je zamknął, choć kartka jak wół przyczepiona że świeżo malowane, farba się tak skleiła, że drzwi nie mogliśmy otworzyć, wreszcie sąsiad szarpnął i się wydostaliśmy na zewnątrz,tyle że drzwi pokiereszowane bo uszczelki się poodklejały, to jescze nic, bo wracamy do domu i to samo - do chałupy nie mogliśmy się dostać, zadzwoniłam po sąsiada i znowu szarpanina. ciekawe jak dzisiaj?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

kuzwa mam spadek formy
mam ochote rzucic to wszsytko w cholere
do tego dostalam @ a poza tym odbieranie dzieci z przedskzola to dla mnie zima mordega do szescianu
zreszta nie tylko zima

K ma byc w miare wczesnie
mam nadzieje
wezme prysznic i pod koldre
jutro jeszcze powtorze co umiem i tyle
nic wiecej nie zrobie,za duzo tego

w sobote musze jeszcze pozalatwiac grupie wpisy
bo starosta nie moze
K ma jechac na meska imprezke,bedzie nocowal u t,moze olasa zabierze
a ja moze umowie sie z kolezankami i posiedzimy u mnie
z drugiej strony moze po prostu o 20 pojde spac

Odnośnik do komentarza

Cafe mocno Cie sciskam wirtualnie!!! Oby do jutra! dasz rade. ale pozwol sobie na odrobine odpoczynku po tych egzaminach!!
Prosze mi nic nie pisac o łazienkach w drewnie :hahaha: Pieknie bedzie!
I ja mam kryzys sniegowy, bo i u nas zasypalo i to wozenie Micha przed 7 rano, a potem przez miasto do pracy mnie dobija.

Andzia jak dziewczyny sie czuja?
Ale super z koncertem. dzieje sie i dzieje :)

Sylrom hehe, ale akcja z drzwiami :hahaha:
Jak Patryk po tych remontach? juz lepiej?

Odnośnik do komentarza

Laski, ja sie mało ostatnio odzywalam, ale strasznie sie martwilam o Alicje. Miala podejrzenie nowotworu oka. Dzisiaj mialysmy badanie specjalistyczne w szpitalu i wszystko ok!
Teraz wszystko ze mnie wylazi, trzese sie, glowa boli, ale jaka ulga!
Tylko my wiedzielismy, nikomu nie mowilismy, nie potrafilam o tym rozmawiac. ale jest ok, a to najwazniejsze. strach nieziemski.

A mama ok, czuje sie dobrze.
Za to T. dałą popis jak zawsze. zadzwonila do mojej mamy wczoraj powiedziala, ze na pewno ma guzy mozgu!!! I to, ze sie dobrze odzywia to nie ma w ogole zadnego znaczenia, bo mozma jesc co sie chce, a trzeba brac witaminy w tabletkach :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Szybko spieszę z wyjaśnieniem... Niestety DUPA SRAKA! Chciałabym, żeby było inaczej, ale niestety! I tylko Andzia dobrze odczytała:D Jakbym poważnie kogoś poznała, to wierzcie mi, że byłybyście pierwsze, którym bym o tym powiedziała::): No nic...

Magda przeraziłaś mnie! Od czego mieliście takie podejrzenia... Lekarz coś sugerował, czy sami mieliście jakieś podejrzenia? Matko, dobrze że wszystko jest dobrze! No i dobrze, że u mamy też wyniki są w porządku... T. jest z innego świata i gdyby zachowała się inaczej to pomyślałabym, że sama źle się poczuła:lol:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe łazienka będzie pewnie piękna:Podziw: My mamy taką malutką łazieneczkę w kolorze bambusowym:) Remontowana pięć lat temu. Teraz wybrałabym inne kolory, ale i tak mi się jeszcze podoba. Koniecznie pokazuj fotki jak już coś ruszysz, bo już nie mogę się doczekać jaki będzie efekt!!!
Trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin! Będzie dobrze:yes: Syfem się nie przejmuj, jeden kłopot mniej:Oczko:

Andzia może nie będziesz musiała rezygnować... Może dziewczyny pójdą na półkolonie? Do wakacji zostało jeszcze troszkę czasu...
Fajowo z sobotą:oczko: Podładujesz akumulatorki:D

Sylrom dobrze, że to już koniec remontu...
Udało Ci się kupić coś dla babci?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...