Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia niezła trasa:yes: Fajnie, że weselicho udane! Zdrówka dla Kubusia!!!

Magda Wy to się z Michałem macie:lol: Też bym tak chciała. Ja wczoraj dostałam skargę, że Filip ugryzł "kolegę":Szok: Nie ugryzł go za darmo, ale sam fakt:Padnięty:
Jakiej spacerówki szukasz? Jak chcesz, to prześlę Wam po Filipie... Ona jest co prawda dla trochę większych dzieci, ale może się Wam przyda na lato. O taki:
ESPIRO MAGIC 4 NOWY MODEL +pokrowiec Wysył=0zł (876226807) - Archiwum Allegro
ten niebieski.

Andzia dziwny system oceniania wprowadzili... Przez całą podstawówkę tak jest? Stasiu to mądry chłopak. Na pewno niedługo się ogarnie. Grzeczny - niegrzeczny, ważne że się dobrze uczy:Oczko:

Cafe zdrówka i dla Was! Dobrze, że osłuchowo czysto i mogą do żłobka śmigać...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Amelka dalej zasmarkana i chyrla:Padnięty: dziś zakupiłam lekarstwa, witaminy i inne bzdety, mam nadzieje że szybko minie, chociaż obawiam się że tak już będzie do wiosny :Zły:

Gosia super że weselicho udane, ale pokonałaś kilosów wow!:)
zdrówka dla Kubuli!

Magda buziaki dla półrocznej Alicji:Całus: ale ten czas leci....
uśmiałam się z tych buziek:) jestem ciekawa czy Misiek doczeka się tego prezentu:Oczko:

Andzia jestem w szoku że laski już śmigają na dwóch kółkach:Szok: ale w sumie nic dziwnego, zawsze były dużo do przodu niż Amelka:Oczko:
zdziwiłaś mnie z tym zaspaniem:) przecież laski zawsze tak wcześnie wstawały, a teraz tak długo śpią?:)

A ja dziś zakupiłam worek cukierków i Amelka już nie może się doczekać jutrzejszego dnia w p-kolu:) a o urodzinach to już nie wspomne, cały czas o nich gada:Szok:
No i jednak zmieniłam troche plany i zrobie oprócz słodkości to małą kolacje:)

Idę spać, bo padam :Padnięty:
Widzę że chyba u was też czasobrak:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich potrzebujących zdrówka!!!
Magda ale super wózek kupiliście! Fajnie, że w jakimś modelu x-landera pomyślano o możliwości zmiany siedziska tyłem albo przodem do rodzica:) ehhh ciekawe czy nam jeszcze kiedyś wózek będzie potrzebny;) ostatnio Kuba się pytał: "Mamo a kiedy będę miał brata?" hehe a ja jakoś coraz mniej potrafię sobie to wyobrazić...

Odnośnik do komentarza

Cafe nei wiem czemu, ale przegapolam twojego posta. Pulmicort mozna podawać dlugo, nie ma żadych ograniczeń.
Zdrówka dla Cezara, niech kaszlisko szybko spada.
A mężus dokąd wybywa?

Magda fajnie, że wózek zakupiony. Juz widze ciekawską alcię jak w nim siedzi:)
Domyślam się, ze szanowna t. znowu coś wykombinowala?

Anielinka i dla Amelci zdrówka, teraz najgorsza pogoda na choróbska, ja totalnie neiw iem jak ubierać laski, rano jak idziemy to jest 5st, a popołudniu rob się ciepło. Póki co zakładam im krotkie rękawy i na to bluzy.
kiedy robisz urodziny?
Ł będzie?

Mei system oceniania literkami jest w 1-3, najlepsza ocena to A+, a najgorsza D. Nie nadazam za tymi zmianami.
A stachu nadal roztrzepus. NIe nadążam.
We wtrorek wieczorem mu się przypomniało, że trzeba przynieść żołędzie i kasztany. Z latareczką w parku je zbieraliśmy. A wczoraj mówi,że pożyczył kasztany od Agnieszki, pytam a co z Twoimi? On zapomnial, że ma je w plecaku:Kiepsko::Kiepsko:

i nie martw się skargami, ja wczoraj usłyszalam, że laski rządza całą grupą:Histeria:, a jak ktos im wejdzie w teren to potrafią popchnąc:Kiepsko:

Gosia dobrze, że z Kuba lepiej::): Jak lekarz sensowny, to zmieniaj.
I dlaczegoż to kolezanka nie wierzy, że juz wózkiem(potrójnym zresztą:wink) nie będzie śmigac?

Odnośnik do komentarza

Cafe no po pulmicorcie powinno sie płukac buie wodą, ale i tak jestem w szoku, że mu coś wyszlo::(: Bidulek::(:
Duuuużo zdrówka:Calus:

Co do przerwy to ja bym po chorobie ewentualnie dlużej potzrymała, ale zdrowych bym puściła.
U mnie w wakacje dzieciaki nigdy nie chorują, a od września zaczynają się kaszle, więc jak widac przerwy nic nie dają:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Cafe nie przesadzaj. Jeszcze rok temu tez wyzywalam, ***** i inne takie. Ale odkąd chodza do pracy to mam niedosyt w spędzaniu czasu z nimi i oni widze tez. Wczoraj wrocilam z zebrania po 18-tej, laski mnie nie puszczaly, gry, zabawy, rysowanki, spac poszły o 20.30, sprawdzenie lekcje Stasiowi, poczytanie mu ksiązki, zrobiła się 22-ga. A do północy robiłam obiad i ogarnialam:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...