Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hehe. nasmialam sie z tego brzucha, bo on bardziej od wrzodow niz od ciazy, ale co tam :) No i niestety, poszlo w boczki i uda. Ledwo spodnie wciagam. Doluje sie tym strasznie, zle sie czuje sama ze soba, a to tez nie sprzyja ogolnemu samopoczuciu :(

Andzia a jednak odkrylas swoje zdolnosci :)

Anielinka jejku, jak przykro sie czyta, ze Amelka tak przrzywa p-kole :( Ale jak widze u nas to predzej czy pozniej wszystkie dzieci to przechodza. Ciekawa jestem jak Michał da ade w poniedzialek.

LAski, kopnijcie mnie w tylek. Wlaczylam zelazko jakies pol godz temu :lup:

No i nasmialam sie z gulaszu, bo w zyciu nie robilam i nawet nie wiem jakie mieso sie kupuje :sofunny:

Odnośnik do komentarza

magda_79
hehe. nasmialam sie z tego brzucha, bo on bardziej od wrzodow niz od ciazy, ale co tam :) No i niestety, poszlo w boczki i uda. Ledwo spodnie wciagam. Doluje sie tym strasznie, zle sie czuje sama ze soba, a to tez nie sprzyja ogolnemu samopoczuciu :(

Andzia a jednak odkrylas swoje zdolnosci :)

Anielinka jejku, jak przykro sie czyta, ze Amelka tak przrzywa p-kole :( Ale jak widze u nas to predzej czy pozniej wszystkie dzieci to przechodza. Ciekawa jestem jak Michał da ade w poniedzialek.

LAski, kopnijcie mnie w tylek. Wlaczylam zelazko jakies pol godz temu :lup:

No i nasmialam sie z gulaszu, bo w zyciu nie robilam i nawet nie wiem jakie mieso sie kupuje :sofunny:

Magda przepraszam Cię ale pękam ze śmiechu...:hahaha: to dobre...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A my malujemy pokój młodego....wena mnie naszła....jade po młodego i po farbę, unigrunt i taśmy.....mam naklejki z biedrony, malujemy na zielono.......musimy do niedzieli skończyć....a będzie roboty, bo po starych naklejkach w niektórych miejscach zostały dziury...trzeba szpachlowac......nic nie boje żaby, bo w razie "w" zwracam się do naszego eksperta (Andzia :Całus:) forumowego :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
magda_79
hehe. nasmialam sie z tego brzucha, bo on bardziej od wrzodow niz od ciazy, ale co tam :) No i niestety, poszlo w boczki i uda. Ledwo spodnie wciagam. Doluje sie tym strasznie, zle sie czuje sama ze soba, a to tez nie sprzyja ogolnemu samopoczuciu :(

Andzia a jednak odkrylas swoje zdolnosci :)

Anielinka jejku, jak przykro sie czyta, ze Amelka tak przrzywa p-kole :( Ale jak widze u nas to predzej czy pozniej wszystkie dzieci to przechodza. Ciekawa jestem jak Michał da ade w poniedzialek.

LAski, kopnijcie mnie w tylek. Wlaczylam zelazko jakies pol godz temu :lup:

No i nasmialam sie z gulaszu, bo w zyciu nie robilam i nawet nie wiem jakie mieso sie kupuje :sofunny:

Magda przepraszam Cię ale pękam ze śmiechu...:hahaha: to dobre...

Smiej sie smiej. Tu nie ma z czego sie smiac. Nie wiedzialabym jak sie za to zabrac :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
kasioleqq
magda_79
hehe. nasmialam sie z tego brzucha, bo on bardziej od wrzodow niz od ciazy, ale co tam :) No i niestety, poszlo w boczki i uda. Ledwo spodnie wciagam. Doluje sie tym strasznie, zle sie czuje sama ze soba, a to tez nie sprzyja ogolnemu samopoczuciu :(

Andzia a jednak odkrylas swoje zdolnosci :)

Anielinka jejku, jak przykro sie czyta, ze Amelka tak przrzywa p-kole :( Ale jak widze u nas to predzej czy pozniej wszystkie dzieci to przechodza. Ciekawa jestem jak Michał da ade w poniedzialek.

LAski, kopnijcie mnie w tylek. Wlaczylam zelazko jakies pol godz temu :lup:

No i nasmialam sie z gulaszu, bo w zyciu nie robilam i nawet nie wiem jakie mieso sie kupuje :sofunny:

Magda przepraszam Cię ale pękam ze śmiechu...:hahaha: to dobre...

Smiej sie smiej. Tu nie ma z czego sie smiac. Nie wiedzialabym jak sie za to zabrac :lup:

kochana ja się śmieję, bo sama jestem totalnym beztalenciem kulinarnym... ale gulasz wiem z jakiego mięsa się robi:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Młody właśnie poszedł z P. a ja zamiast myć podłogi (taki miałam plan:oczko:) to szukam co by tu zjeść:Szok: U nas nadal kryzys czasem z płaczem i łzami a czasem tylko mówi że nie chce iść do przedszkola... Twardo odprowadzam z uśmiechem na twarzy, opowiadam o przedszkolu że to fajne miejsce itd. ale on twardo codziennie powtarza że nie chce tam iść i koniec::(: Od dwóch dni buntuje się przy jedzeniu a wczoraj znowu kogoś zbił. :Płacz:
Wczoraj miałam zajrzeć i niestety zasnęłam:Histeria: Skończyłam się dziarać i tak mnie to wykończyło że wieczorem padłam w 5 minut:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka jutro będę trzymała kciukasy:D Szkoda mi Amelki strasznie i Ciebie bo obie bardzo przeżywacie... Będzie dobrze, u Was to na pewno chwilowe... Oby tylko minęło jak najszybciej!

Vercia ale Cię napadło, hehe:D Pochwalisz się efektem, co? Do niedzieli sporo czasu, na pewno wyrobicie::):

Andzia
no super usłyszeć taką pochwałę z ust pani:yes: Dziewczyny są świetnie rozwinięte i wcale mnie nie dziwi fakt, że nie bawią się typowo dziewczęcymi zabawkami:Oczko:
Też jestem w trójce ale u nas jakaś mało zgrana ta trójka, może się jeszcze rozkręcimy.

Magda zdrówka dla Miśka:Całus: Szkoda, że akurat na urodziny dopadło go choróbsko::(:

Kurde wracając do tego przedszkola to bardzo bym chciała, żeby ktoś inny go odprowadzał... Ale babci się nie chce a P. pracuje:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie siedze i powtarzam sobie bzdety z samochodu :Oczko: ja pierdziele, żebym tylko niczego nie pokićkała,..ostatnio wylosowałam że mam pokazać światła Stop- no to wlączyłam, ale nie spodziewałam się że trzeba też je pokazać na lampach :lup: stanełam, spojrzałam na te lampy i mysle sobie nic innego jak trzeba strzelać...no i udało się ...uff

Cafe, Mei
miałam pytać się instruktora ale zapomniałam, jak padnie pytanie jakim olejem silnikowy się uzupełnia, to co mam powiedzieć?:)) kiedyś inst. mi mowił chyba że typ oleju jest napisany w karcie pojazdu...a jak nie ma karty? kurde..noo

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Od rana to jeszcze najszybciej moge do was zajrzec... bo popoludniu to jakas masakra ostatnio... ciagle cos:/ Dzisiaj juz piatek, ale od jutra zaczynaja sie zjazdy:/ Na szczescie w szkole nie bede jakos strasznie dlugo... w sobot i niedziele mam jakos zajecia od 9 do 15, a wiec da sie przezyc;)
U nas nudy:) Maly chodzi do przedszkla zadowolony... Najtrudniej mu sie rano wstaje... Ale jak juz jestesmy w przedszkolu i slyszy jak bawia sie jego dzieci, to mowi do mnie zawsze: "No idz juz do pracy;)" A wczoraj jak wracal z przedszkola powiedzial do Piotra: "Wiesz tata, ja lubie chodzic do przedszkola" Serce rosnie i jestem bardzo z niego dumna, bo bardzo szybko poradzil sobie z tym swoim kryzysem:) Ale wiedzialam, ze bedzie dobrze:) Co do samodzielnosci to Kuba tez bardzo duzo nauczyl sie w przedszkolu, sam sie rozbiera, probuje ubierac (chociaz czasami wklada dwie nogi do jedenj nogawki :lup:, myje rece, buzie suuuper, sam je oczywiscie... aa hehe i probuje coraz wiecej malowac, Kuba lubil malowac, ale przewaznie byly to jakies niezidentyfikowane rzeczy;) a wczoraj namalowal buzie:) Co do samodzielnosci kuby przed przedszkolem to z tym bywalo ciezko i jakos zdawalam sobie sprawe ze duzo rzeczy musi sie nauczyc, ale jak widac szybko podlapuje nowe rzeczy:)

Odnośnik do komentarza

anielinkotrzymam kciuki
a olej uzupelniamy takim samym olejem,tyle wiem
potwierdzam,pieknie wygladalas!
goskafajnie,ze kubus chetnie chodzi do przedszkola,zawsze to dla rodzica kamien z serca
odpukac olek tez ciezsze dni ma juz za soba
od srody bez marudzenia zostaje

meii ty w trojce...to chyba tylko ja nie jestem:Oczko:
i powiem ci na pocieszenie,ze olek tez do najgrzecznijeszych nie nalezy...ciagle cos komus zabiera a wczoraj po lezaczkach nie chcial oddac jakiemus kubusiowi paputkow:Histeria:
takze juz nastawiam sie,ze co drugi dzien bede niestety wyslychiwac od pani co to mlody nie zrobil:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...