Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Magda zdrowka dla MIŚKA :Całus: Jakis pechowy dzień dla was.....zawsze jak się wali to wszystko naraz.......tulam mocno!

Cafe super z jazdami...dziewczyny kiedy dokladnie praktyczny??? Czujecie sie na siłach??

Anielinka może Amelka czegoś się boi....???? Jest też taka teroria, ze niektóre dzieci odreagowuja dopiero po 3-4 tyg.......może tak jest u Amelki......:Całus:

Andzia heloł????:lol:

Odnośnik do komentarza

U nas też dzisiaj mały kryzys, coś mlody rano bręczał, ze dzisiaj nie idzie...musi zostać w domu i takie tam ale poszedł normalnie bez placzu.....ufffffffffffff....ja byłam z mama tradycyjnie na szperach.....i żadnych konkretów nie było.....od biedy tor z autkami za 8 zł kupiłyśmy i jedną bluzkę dla młodego.....a już czaję za kombionezonem albo spodniami narciarskimi......

Odnośnik do komentarza

A co tu takie pustki dziś???

My już po imprezie, uff dobrze że juz po, niby nic, a padam na twarz...:Padnięty:
Ogólnie impreza udana, jak Amelka przyjechała z p-kola(dzis pierwszy raz odebrał mój tata) i weszła do pokoju, a tam już wszystko stało przygotowane tzn. balony, trabki, czapeczki itp. to nie mogła wyjśc z zachwytu powiedziała "dzięki mamusiu że dla mnie to wszystko zrobiłaś"::): ona juz od kilku miesięcy nie mogła się doczekać tych swoich urodzin i baaardzo przeżywała:) więc bardzo sie ciesze że jej to wszystko się podobało i była dziś przeszczęśliwa...::):

napisze jeszcze coś na boku...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Joł::):
Wczoraj nie miałam, kiedy zajrzeć, cały dzien malowanko, wymyśliłam sobie fale przy suficie i zajęło to kupe czasu. I zaraz ide znowu malowac, bo niestety na raz nie pokryło idealnie. DO drugiego pokoju wynajmuje jakiegoś majstra-to nie dla mnie zabawa:Oczko:
Popołudniu byłam na zebraniach i u Stasia i u lasek, zajęło mi to prawie 4 h, jeszcze u lasek mnie wciągnęli do trójki klasowej, bo jak ktoś stwierdził jako jedyna mam więcej niż jedno dziecko w grupie i powinnam się wykazać:Oczko:
Ogólnie wszystko ok, Stasiu jak zwykle nadruchliwy itp, ale juz się przyzwyczaiłam, poza tym ładnie uczestniczy w zajęcich, więc jest ok.
U lasek zdziwił mnie fakt, że jeszcze tyle dzieci płacze, rano tego nie widze, ale jest ponoić kryzys i to tych, które na początku chodziły z uśmiechem.
Laski nie płacza, są żywe ponad norme, jako jedyne się potrafią całkowicie ubrać i rozebrać, ponoć inne dzieci jeszcze nie zdążą zdjąć skarpety, a te już w samych gatkach biegają po sali:Szok: Chętnie uczestniczą w zabawach grupowcyh, dużo siedzą przy stolikach i albo puzzle albo rysunki itp. W sali jest taki kącik dla dziewczynek, kuchnia, sklep itp i wszystkie dziewczynki tam siedzą, a Zosia i Marysia albo klocki albo z chłopakami samochody::):

Odnośnik do komentarza

Cafe jejciu już w poniedziałke? Ale fajnie, ja jeszcze nawet nie zaczełam. Trzymam kciuki, będzie git majonez!!! Super, że Olek został w p-kolu bez marudzenia!!!

Magda ja Cie co za pech::(: Zdrówka dla Michała i dla Ciebie sił!!! Z samochodem rzeczywiście pech, ale na to już nie macie wpływu.

Anielinka super, że imprezka udana, za Twoje prawko też mooocno trzymam kciuki!!!
Jak dzisiaj Amelka?

NIe wiem co maiąłam jeszcze napisac, ide na bok

Odnośnik do komentarza

Cafe to Ci Julek:lol: Ale nic dziwnego, matka ciągle w biegu, po kimś to mają:)
Trójka klasowa zajmuje się zbieraniem kasy, kupowaniem prezentów, pomaga przy organizowaniu imprez itp. Nikt się nie zgłaszał na ochotnika, ktoś zaproponował mnie, Pani od razu przytaknęła i mogłam sobie wybrac dwie osoby, więc wybrałam dwie kolezanki:)
W ogóle Pani cudna, zebranie sto razy lepsze niż u Stasia, tak fajnie, swojsko, Pani ma mnóstwo fajnych pomysłów i superowe podejście do dzieci. Baaardzo mi się podoba!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...