Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

ehh. a mi przywieźli meble ale póki nie pomalujemy to będa leżały w salonie na podłodze :( co do parci na pęcherz to ja mam zapalenie znowu i to napewno bo latam co chwilę i nie mogę się wysikać :( wzięłam urosept może będzie lepiej :) a tak to odpoczywam sobie i nie latam nigdzie :)
a co do picia wody to mi lekarz kazał 8 szkalnek dziennie i nie więcej bo będę puchła i ogólnie kazał pić tyle ile potrzebuje i nie na siłę wlewac w siebie hektolitry..
ja dziewczyny wciskam wafelki, czekoladki itp na lody narazie nie mam ochoty...
a z wagą to 13 kg przybyło mi ale cos ostatnio nie mam apetytu :(

Odnośnik do komentarza

ja też zrobiłam obiad tzn.spaghetti z paczki, bo tak mi sie zachciało, akurat mama poszła mi po rzodkiewkę więc nikt nie marudził nad uchem;)
co do tego picia to tez co lekarz to inna opinia, mi moja pierwsza gin.kazała pic dwa litry wody, a w szpitalu powiedzieli, ze 3 litry wiec...chyba wychodzi na to ze pic tyle ile chcemy wiadomo, ze pije tyle ile potrzebuje ale podobno najlepiej byloby gdybym wypijala 3litry...
dobra kochane lece zjesc moje spaghetti, bo zaraz mi przejdzie ochota...do wieczorka:Całus::Całus::Całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe ale u Ciebie szybko sprawy nabrały obrotu.. ;) ale wszystko napewno będzie ok :)
a u mnie dzisiaj katastrofa słabo mi jakoś mam uderzenia gorąca jak nigdy i ten brzuch wzięłam kolejny scopolan ale nic i zauważyłam, żę mój brzuch dzisiaj nie jest już cały zcas twardy ale twardnieje momentami dzsiaj chyba z 5 razy.. jutro idę do lekarza prowadzącego bo zaczynam się martwić.... do tego kilka razy bolał mnie brzuch dołem ehh. ..jstem zła na maxa :(
Andzia wcześniej brałam urosept a jak nie działał to furaginę ale ona jest tylko na receptę

Odnośnik do komentarza

hej kochane!!!:)
jak tam nocka???u mnie bardzo dobrze tylko raz dziś nawiedziłam kibelek;) i brzuchol nie jest twardy...;) na całe szczescie...
Cafe no to widać będziesz chyba pierwsza z nas...kurde ja 13-go ide do doktorka ciekawe czy mam juz rozwarcie...w szpitalu mowili ze tam szczelnie wszystko zamkniete u mnie ciekawe jak teraz...ja torbe od poniedzialku zaczynam szykowac niech stoi w koncu jesc nie wola a przezorny zawsze ubezpieczony:)
Andzia zapraszam na arbuza z samego rana...ja wlasnie jem arbuzika;), lody też mam moge Cie poczęstować, bo ja nie mam ochoty...;P

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)
DZiś ja zapraszam, komu :kawa:?

Myszka dziękuję za gratulację, a jeśli chodzi o suwaczek, to nie ma sprawy:Nieśmiały:

Kasioleqq jesteś kochana:Całus:, ale mężulek zrobił mi wczoraj zakupy i mam i lody i arbuza:Oczko:. Najwyżej zgłoszę się do Ciebie jak już wszystko zjem:Niewiniątko:

I znowu jestem cały dzień sama, jakoś dziwnei i pusto bez Stasia. Dzwoniłam do nie go rano, ale "nie miał czasu" ze mną rozmawiać:( łobuz...

Odnośnik do komentarza

dzis mialam jedna z ciezszych nocy dotychczac i czuje,ze zaczynaja sie te najgorsze dni.....w sensie....zaczyna so mnie docierac ,ze juz naprawde niedlugo,jak ja dam rade urodzic,co bedzie pozniej,no oczywiscie caly czas mysle,zeby tylko wszystko bylo dobrze.....
ciesze sie bardzo i bardzo chce juz miec cale te ceregiele za soba ale w glowie ciagle rozne mysli
andzia,tez tak mialas?coraz wiecej obaw im blizej konca?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...