Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

:Śmiech:hejcia:Śmiech:
widze ze jesteśmy tutaj pierwsi!:Śmiech:
kacperek ślicznie mi znowu dzisiaj spał!:Uśmiech::Uśmiech:
poszedł spać 0 21 a wstał o 8.00 jak zwykle budził sie w nocy ale tylko 2razy na mleczko!
jak tam wam nocka mineła!
:Całus:buzka:Całus:

Odnośnik do komentarza

A witam :) U nas noce są spokojne :) mały chodzi spać w granicach 20:00-21:00 a potem śpi do 6:00-7:00 w miedzyczasie budzi się czasem raz czasem 2 do mleczka i śpi dalej. Jak rano wstanie to się bawi i zasypia po jakieś godzinie znowu :)

regina224
Moj Kordian jest z nami mimo pigulek..:Uśmiech:

heheh to tak jak mój ;) Kamilek też jest mimo tego że brałam tabletki :P Ale za nic wświecie bym tego nei zmieniła :) tyle radości :) A jak też pomyśle że mogło go niebyc....ooo wole niemyśleć...:) teraz znowu biore tabletki...hmmm mam nadzieje że niebedzie narazie drugiego ;) mam niby inne niz wtedy :P:P:P

Odnośnik do komentarza

witam kobietki,my dzisiaj tez spokojnie przespalismy noc,Kubus obudzil sie tylko jeden raz w nocy ,:calus:wczoraj skonczylam ukladanie jego ciuszkow w szafce i nawet znalazlam rzeczy w ktorych jeszcze nie chodzil,:smieszne:wczoraj chodzily za mna sledzie,myslalam ze zglupieje ale kupilam sobie i zrobilam tak zwane "sledzie w pierzynie"mowie wam pychotka "brawo"

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
A witam :) U nas noce są spokojne :) mały chodzi spać w granicach 20:00-21:00 a potem śpi do 6:00-7:00 w miedzyczasie budzi się czasem raz czasem 2 do mleczka i śpi dalej. Jak rano wstanie to się bawi i zasypia po jakieś godzinie znowu :)

regina224
Moj Kordian jest z nami mimo pigulek..:Uśmiech:


heheh to tak jak mój ;) Kamilek też jest mimo tego że brałam tabletki :P Ale za nic wświecie bym tego nei zmieniła :) tyle radości :) A jak też pomyśle że mogło go niebyc....ooo wole niemyśleć...:) teraz znowu biore tabletki...hmmm mam nadzieje że niebedzie narazie drugiego ;) mam niby inne niz wtedy :P:P:P


Szani Bozia da drugie to i tak przyjmiesz i pokochasz i oszalejesz na niego punkcie tak samo jak na punkcie Kordianka!
bużka

Odnośnik do komentarza

U nas noc minela spoojnie.Kordian jak zwykle pieknie spal,mimo to nie wyspalam sie jakos zle mi sie spalo i bola mnie plecy.:Śmiech:
Co prawda to prawda nasze maluchy stworzone sa do kochania.Ja osobiscie mam fiola na punkcie moich synow.Mimo ze Oskar ma 10 latek to jest dla mnie caly czas maluszkiem.Troche szkoda ze jest juz taki duzy i ne potrzebuje mnie juz tak jak kiedys.Mimo ze urodzilam go wczesnie bo mialam 19 lat to najwiekszy skarb.Kordian mimo ze z wpadki to naprawde jest tak kochany ze az boli.Moze dlatego ze juz jestem naprawde dorosla?Ale caly czas dziekuje Bogu ze dane mi bylo urodzic taki skarbek.:Uśmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

czzesc mlode mamusie :Śmiech:u nas spokojne jak zawsze nocka mala idzie spac po 20 i spi do 7-8 . wczoraj bylysmy z tatusiem umys auto przed wyjazdem i tylko sie umylo i zaczelo tak lac ze ................ Moja mala takie wydaje wrzaski ze az strach jak sobie pomysle ze bedzie tak caly czas to .............. ale mam nadzieje ze jej to przejdzie . Dzis siedzialysmy w domku bo zimno i taka ta pogoda nie wiadomo czy zachwile bedzie lac czy nie . Pamietajcie ze zawsze niespodziewane dziecko powinno byc kochane a nie , moja kuzynka miala juz chlopca i wpadla urodzila jej sie corcia byla tak traktowana ze ... az mi jej szkoda jakby jakims odlutkiem byla zawsze gdzies na boku ja zostawiali i traktowali jak przyblede :(((((
Didianko ne martw sie napewno bedzie wszystko oki .
Myszko to twoj maly ladnie je jezeli dajesz mu jeszcze w nocy 2 razy mleko a na wieczor pewnie zageszczasz .

Odnośnik do komentarza

jak mozna tak traktowac dziecko? i to jeszcze własne. ja bym sie odezwała bo niemoge na to patrzec. Takie niewinne samo sie niepchało na świat. trzeba było się nie ...........9nienapisze co mi sie nasuneło bo aż nieprzystoi tutaj:) ).a jak juz to sie zabezpieczyc. Nieznosze takiego czegos. Mój juz spi i mam czas dla siebie a własciwie na posprzatanie ttroche.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

ja tez takiego czegos nie rozumiem a co jej mozna powiedziec najlepiej sie nie wtracac ( moze bym jej cos powiedzila ale nie utrzymujemy kontaktu ) Moja myszka tez juz spi i mam czas dla siebie , no trzeba posiecic troszke tatusiowi czasu bo jakos sie teraz mijamy i brakuje troszke czasu dla siebie :)))))))))

Odnośnik do komentarza

mój mężuś w pracy i wieczory w tygodniu zreguły spedzam sama. Bo chodzi na 18:00 i wraca o 2:00 w nocy. Z jednej strony lepiej sie nieodzywac a z dugiej az serce boli jak sie cos takiego widzi i az sie cisnie cos na jezyk. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
czzesc mlode mamusie :Śmiech:u nas spokojne jak zawsze nocka mala idzie spac po 20 i spi do 7-8 . wczoraj bylysmy z tatusiem umys auto przed wyjazdem i tylko sie umylo i zaczelo tak lac ze ................ Moja mala takie wydaje wrzaski ze az strach jak sobie pomysle ze bedzie tak caly czas to .............. ale mam nadzieje ze jej to przejdzie . Dzis siedzialysmy w domku bo zimno i taka ta pogoda nie wiadomo czy zachwile bedzie lac czy nie . Pamietajcie ze zawsze niespodziewane dziecko powinno byc kochane a nie , moja kuzynka miala juz chlopca i wpadla urodzila jej sie corcia byla tak traktowana ze ... az mi jej szkoda jakby jakims odlutkiem byla zawsze gdzies na boku ja zostawiali i traktowali jak przyblede :(((((
Didianko ne martw sie napewno bedzie wszystko oki .
Myszko to twoj maly ladnie je jezeli dajesz mu jeszcze w nocy 2 razy mleko a na wieczor pewnie zageszczasz .


tak na wieczór zageszczam i budzi mi sie w nocy z2 razy na mleko tylko juz nie zagęszczam i tak ładnie mi spi!!!
sama jestem w szoku!!!!!!!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
jak mozna tak traktowac dziecko? i to jeszcze własne. ja bym sie odezwała bo niemoge na to patrzec. Takie niewinne samo sie niepchało na świat. trzeba było się nie ...........9nienapisze co mi sie nasuneło bo aż nieprzystoi tutaj:) ).a jak juz to sie zabezpieczyc. Nieznosze takiego czegos. Mój juz spi i mam czas dla siebie a własciwie na posprzatanie ttroche.


mój kacperek juz od 21 nyna a ja miałąm czas żeby mieszkanie jakoś posprzatać!
mężuś poszedł do pracy na 18 i do 3.00 więc nocka bez męża tylko z synkiem!:Histeria:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Czesc dziewczynki.Ja dzis nie mam za dobrego humoru.Wczoraj dowiedzialam sie ze zmarla moja kuzynka.Jutro mam pogrzeb.Normalnie mam dola.Miala 42 lata i zostawila 2 dzieci.Nie wiem jak przez to przejde.


reginko strasznie mi przykro az łezka się do oczów ciśnie jak się pomysli ze dzieci zostawiła!
ale cóz kazdemu to jest predzej czy pózniej pisane!
może tak ktos u góry dla twojej kuzynki jakaś nowa misje o wypełnienia!
trzymaj się reginka!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Reginko najszczersze kondolencje przyjmij od nas .
Teraz sobie odpoczywam i czytam co tu sie dzialo , dzis od rana zabralam sie za pranie juz dwia automaty wypralam zostal mi jeszcze jeden , bylam takze ma zakupach i ogarnelam pokoj mala spi sobie a ja siedze i czytam popijajac kawke z ciasteczkami i tak sie odchudzam :( poprostu jakos nie moge sie oprzec slodycza przed @ a jeszcze jestem zalamamna bo mam dostac @ na wyjazd wiecie co mozna zrobic zeby ja przesunac o tydzien ?:) Wstawilam tez malej zupke zeby miala na obiadek co zjesc maly glodomor

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Reginko najszczersze kondolencje przyjmij od nas .
Teraz sobie odpoczywam i czytam co tu sie dzialo , dzis od rana zabralam sie za pranie juz dwia automaty wypralam zostal mi jeszcze jeden , bylam takze ma zakupach i ogarnelam pokoj mala spi sobie a ja siedze i czytam popijajac kawke z ciasteczkami i tak sie odchudzam :( poprostu jakos nie moge sie oprzec slodycza przed @ a jeszcze jestem zalamamna bo mam dostac @ na wyjazd wiecie co mozna zrobic zeby ja przesunac o tydzien ?:) Wstawilam tez malej zupke zeby miala na obiadek co zjesc maly glodomor


hejcia!
u mnie mały dzisiaj mi dał w nocy popalic a było tak dobrze!
budził mi sie w nocy co pół godzinki i płakusiał!
nie wiem od czego!
ale myśle że to od zabków!
chyba ida!
wczoraj brakło mi masci na dziąsełka bobodenta przy zabkowaniu!
a zawsze na noc mu smarowałam tym dziąsełka!
może to coś od tego też!
buzka
u nas dzisiaj super pogoda a jak u was!?
:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

widzisz Myszko przechwalilas synka , u nas troszke zimny wiaterek jak sloneczko swieci jest fajnie ale jak zajdzie to . Moze zabki mu ida ja malej niczym nie smaruje i widze ze dobrze znosi wychodzenie zabkow

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
no to faktycznie jak juz dwie wypilas to lepiej juz nie pic jak maly pojdzie spac to idz sie zdrzemnij razem z nim . A jak tam z twoja spirala zakladasz czy nie ?


ta sprawe to musze przeduskutowań zmeżem bo jest dużo za i plusów to też ma!
zastanawiam się nad tymi zaszczykami!
ale juz nie wiem!
zobacze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...