Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Przeczytalam troszke o tobie na innych forach i widze ze bardzo szybko twojemu synkowi wyszly zabki . Jak chce mleko pic to dobrze wez mu w takim razie zageszczaj mleko kaszkami kleikami a po jakims czasie sproboj mu dac zupki i deserki . trzymam kciuki bedzie dobrze .

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

didianka
Mamy dwa zabki !! OD razu!! naraz!!
Tomek na reszcie spokoniejszy ale i tak jest dzielny i nawet nie bylo tak zle z tymi pierwszymi :)
Myszko - wspolczoje - masz strasznego pecha do lakarzy oby bylo lepiej!!
REgi - Kordian to chlop na skwal!! moj misiek wazy 7,45 a przeciez jest starszy...
Pozdrawiam was dziewczynki - fajowo ze juz forum dziala no nie??
acha moja siopstra wczoraj przyleciala z Londynu z 2 dzieckiakow - jestem zalatana i b szczesliwa - nie widzialam jej 1,5 roku... no na zywca oczywiscie bo przeciez istnieje skype :)
Caluskkkkkkki


HEJCIA!!!!!!!
DIDIANKO GRATULULE PIERWSZYCH ZĄBKÓW!!!!!!!!!
U NAS ZĄBKÓW NIE WIDAC A KACPEREK TAK SIĘ SLINI, ŻE ZARAZ MU ZAŁOZE CHLAPACZE!!!!!!!HIHI

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

myszko nie martw sie moja slini sie od urodzenia wiec musze jak gdzies wychodze zakladac jej sliniki a pediatra powiedziala mi ze moze jej to przejsc za dwa lata :*(((((((((((((((((((((((((((( a jak maly leprij czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myszko nie martw sie moja slini sie od urodzenia wiec musze jak gdzies wychodze zakladac jej sliniki a pediatra powiedziala mi ze moze jej to przejsc za dwa lata :*(((((((((((((((((((((((((((( a jak maly leprij czy nie ?


mały ogólnie lepiej tylko po spcerkach zowu go ten kaszel meczy!!!!!!!!!!!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Alicja
Dziaselka sa twarde a maly gryzie wszystko co zdola utrzymac w raczce.Niestety juz nie karmie ale staram sie przywrocic pokarm.A o sobie moge napisac tyle ze mam 36 lat i bardzo kocham moje dzieciaczki te duze i tego malego.MIESZKAM OD 2,5 ROKU W Londynie i pracuje jako opiekunka do dzieci.

masz dobrze przynajmniej corcie sie opiekuja malym a ty mozesz odpoczac , ale teraz jak masz malego to tez pracujesz ? nie tesknisz za krajem ? milego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej mamusie widze ze ja pierwsza dzis na stronce jak wam mijaja takie upalne dni bo u mnie tak sobie mala wogole cos nie chce pic mleka ciezko dzis bylo po 7 godz nie chciala wogole ale bardzo smakuje jej kubus a tak wogole to dajecie malym kubusie czy takie soczki dla dzieci ( ja tez takie kupilam ale kubusia tez podaje ) . Gabi poszla spac i po pol godzinki sie obudzila z placzem nie wiem co jej jest wogole nawet moja mama do mnie ze co jej jest ....... denerwuje mnie nieraz takimi pytaniami wogole .
A co tam u was dziewczyny slychac cos nie odzywa sie BETTY ciekawe co u niej ?

Odnośnik do komentarza

ładna pogoda to trzeba korzystać :) my bedziemy zaraz wychodzic na spacerek :) a mój synek teraz broi, obudził sie o 7:00 i teraz sobie tam po swojemu gada i sie kreci :)
martusia a małej moze byc poprostu zacieplo. Mój tez czasami sie budzi z płaczem i daje mu pic bo mleka niechce to herbatke i sie uspokaja ale widze ze jest mu tez zacieplo :) a co do jedzonka to moj czasami caly dzien niechce mleka i pije tylko soczki albo herbatke a mleka za nic w swiecie nie tknie.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej my juz wrocilismy ze spacerku taka duchota i goraco ze lepiej siedziec w domku narazie u mnie w sloncu na termometrez o 11 jest 40c masakra . Szani no nie wiem czy jest jej za goraco bo spi w samych bodach i na dodatek odkryta wiec ale naszczescie to sie czesto nie zdarza .
Mam nadzieje ze bedziemy miec taka pogode nad morzem bo juz niedlugo urpol :)))))
A co tam u was dziewczyny wogole cos przestaly nas odwiedzac DIODIANKA , MYSZKA , MAdzia i Betty ?
pewnie korzystaja ze sloneczka

Odnośnik do komentarza

mój czasami śpi w samej pieluszce :P a pogody oczywiscie zycze i udanego urlopu :):) zazdroszcze tez bym wyjechala gdzies ale niestety niepojedziemy :( i skazana na okolice jestem ...ale niema zle :)
u nas tez upał i troche zaduży bo z małym aż strach wychodzić bo gorąco jak neiwiem.

Odnośnik do komentarza

hej, witam nowe mamusie ;)
Didianko, gratulacje dla Tomusia za ząbki!! :D to teraz moj bartek bedzie jednym z tych juz nielicznych bezzębnych hehehe ;)
maly wreszcie zjadl troszke marchewki ze slioczka i dania z jagodami. za to soczki moze pic "litrami". ale nie daje mu za dozo,bo wolę żeby mleczkiem sbie zapelnil brzuszek niz sokiem.
czekam az sie maly obudzi i idziemy na spacerek do mojej mamy ;) taka pogoda że aż grzechemby bylo siedziec w domu.

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...