Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

regina224
Szani ja tez mialam normalne lozeczko dla Kordiana ale jak mi sie zaczol w nim krecic to zmusil nas do kupienia kojca.Maly terrorysta:Psoty:Jestem zadowolona,a Kordian szczesliwy bo ma po czym chasac.
Co do pogody to u nas super.Cieplo bylo mimo wiaterku.Slawek nawet z dzieciarnia nad morze poszedl.


:Uśmiech:reginko tak to mozna zyc moze dookoła uff!:Uśmiech:
rewelacja!:Uśmiech:
a burz u was nie było?:Szok:
buzka:D:na::na::grin::smiech::takwyszlo::usmiech::akurat::D

Odnośnik do komentarza

myszka19842
regina224
Szani ja tez mialam normalne lozeczko dla Kordiana ale jak mi sie zaczol w nim krecic to zmusil nas do kupienia kojca.Maly terrorysta:Psoty:Jestem zadowolona,a Kordian szczesliwy bo ma po czym chasac.
Co do pogody to u nas super.Cieplo bylo mimo wiaterku.Slawek nawet z dzieciarnia nad morze poszedl.


:Uśmiech:reginko tak to mozna zyc moze dookoła uff!:Uśmiech:
rewelacja!:Uśmiech:
a burz u was nie było?:Szok:
buzka:D:na::na::grin::smiech::takwyszlo::usmiech::akurat::D

Dokladnie tak Myszko.Kordian swietnie sie bawi.:smieszne:

Jak narazie burze nas omijaja.Dzis widze ze pogoda troszke sie psuje tak jakos pochmurnir jest.Ciekawe jak sie to rozwinie:Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
myszka19842
regina224
Szani ja tez mialam normalne lozeczko dla Kordiana ale jak mi sie zaczol w nim krecic to zmusil nas do kupienia kojca.Maly terrorysta:Psoty:Jestem zadowolona,a Kordian szczesliwy bo ma po czym chasac.
Co do pogody to u nas super.Cieplo bylo mimo wiaterku.Slawek nawet z dzieciarnia nad morze poszedl.


:Uśmiech:reginko tak to mozna zyc moze dookoła uff!:Uśmiech:
rewelacja!:Uśmiech:
a burz u was nie było?:Szok:
buzka:D:na::na::grin::smiech::takwyszlo::usmiech::akurat::D


Dokladnie tak Myszko.Kordian swietnie sie bawi.:smieszne:

Jak narazie burze nas omijaja.Dzis widze ze pogoda troszke sie psuje tak jakos pochmurnir jest.Ciekawe jak sie to rozwinie:Oczko:


HEJA!
A JAKA POGODA U WAS NAD MORZEM DZISIAJ!
BO U NAS BEZNADZIEJA ZIMNO WIEJE ZIMNY WIATR!
OGÓLNIE POGODA TYLKO SPAĆ!
A MAŁY NAM DZISIAJ STRASZNIE MARUDZI!
SADZE ŻE TO WPŁYW POGODY!
BUZKA

Odnośnik do komentarza

u mnie też pogoda chłodnawa. Naszczęście niepadało . Choć dzisiaj było by mi obojętne czy padałoby czy nie ;) poimprezowałam sobie :) i zestarzałam się hahah ;)
myszka mi też mały marudzi i to strasznie ale to chyba wina pogody, a pozatym małemu idą górne ząbki i chyba nawet 4 naraz.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
u mnie też pogoda chłodnawa. Naszczęście niepadało . Choć dzisiaj było by mi obojętne czy padałoby czy nie ;) poimprezowałam sobie :) i zestarzałam się hahah ;)
myszka mi też mały marudzi i to strasznie ale to chyba wina pogody, a pozatym małemu idą górne ząbki i chyba nawet 4 naraz.


mojemu tez zabki ida idą!
trzeba przeczekać!
buzka

Odnośnik do komentarza

myszka i to chyba wina wszystkiego ;) tylko ja sie troche martwie bo co mu zeby ida to go czysci strasznie i ma pupcie obszczypaną i mi go żal :( Jak dobrze licze to ty masz synka starszego tylko o 4 dni od mojego ale jeszcze w 2007 urodzonego i to chyba 31 grudnia :P

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
myszka i to chyba wina wszystkiego ;) tylko ja sie troche martwie bo co mu zeby ida to go czysci strasznie i ma pupcie obszczypaną i mi go żal :( Jak dobrze licze to ty masz synka starszego tylko o 4 dni od mojego ale jeszcze w 2007 urodzonego i to chyba 31 grudnia :P


tak o 4 dni się różnią!
kacperek urodził się 30,12,2007!
mój tez miłał straszną biegunke ale juz mineła!
pupcie linowagiem i puderkiem smarowałąm i wszystko mineło!
dzisiaj kacperek tez bardzo niespokojnie spał!
budził sie i płakusiał!
a jak wam nocka mineła?
buzka

Odnośnik do komentarza

mały nocki ładnie przesypia budzi sie 2 razy do jedzenia i idzie spac dalej. Budzi sie o 6:00 i zaczyna sie bawic ;) W dzien tylko marudny jest i dzisiaj tez tak marudzi...i tylko nosic by sie chcial jak nigdy. A ja chyba zwariuje bo nic nie moge zrobic gdzie ide to płacz jak tylko znikam z pola widzenia.
Ja pupe smaruje sudocremem i troche pomaga.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

heja!
odebrałam dzisiaj wyniki kacperka!
i wszystko oki !
ale ataki kaszlu kacpra znowu strasznie sie nasiliły!
jest tak samo jak na poczatku!
kacperek dzisjaj dostał strasznego ataku kaszlu u lekarza!
i lekarka bardzo sie przeraziła!
powiedziałą że tak być nie może że kacpra juz 3 miesiace dusi i zamiast słąbnąć nasila się to!
masakra!
powiedziałą że kacper wymaga wnikliwej diagnozy!
i to natychmiast!
dzwoniła do zabrza lekarka przy mnie ale jest oddział przepełniony i nas nie przyjmą!
ale dzwoniła do porabni pulmologicznej gdzie na wizyte trzeba było by czekać 2 miesiace a ona nam załątwiłą jutro więc na 7.30 mamy być u lekarza!
boże tak wczesnie!
i odrazu mamy po wizycie u tego lekarza wrócić do tego nazego lekarza mam nawet nie wyciągać kartoteki tylko wejść i powiedzieć co powiedział ten lekarz!
powiedział że do sanatorium do rabki da skierowanie!
ale trzeba czekać 3 miesiące!
i może ten lekarz od płuc może przyspieszyć pobyt w rabce!
a kacper powiedziałą że nie może czekać 3 miesiecy!
więc zobacze co sie jutro okarze!
dziewczyny ja ogólnie jestem załąmana bo od 3 miesięcy włócze się co chwile po lekarzach zaliczając szpital z małym i do tej pory widze że nic nie wiadomo od czego to wszystko!
płąkac sie chce!
buziaki

Odnośnik do komentarza

Gratuluje ząbków :):):) fajnie wygląda maleństwo z dwoma ząbkami tylko :P heheh
oj biednny Kacperek :( ale napewno bedzie dobrze trzymamy kciuki :)
myszka czy Kacperek ci już raczkuje??? bo mój już śmiga i zastanawiam sie czy nei za wczas ;)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
Gratuluje ząbków :):):) fajnie wygląda maleństwo z dwoma ząbkami tylko :P heheh
oj biednny Kacperek :( ale napewno bedzie dobrze trzymamy kciuki :)
myszka czy Kacperek ci już raczkuje??? bo mój już śmiga i zastanawiam sie czy nei za wczas ;)


hihi!
mój kacperek raczkuje ale tylko do tyłu!
a do przodu ani rusz!
mojemu kacperkowi super wychodzi tez schodzenie z łózka naszego na ziemię na równe nogi!
jak byście widziały jak to śmiesznie wygląda jak stoi i tak zaciecie sie trzyma skraju łózka zeby tylko nie upaść!
a pampersik mu sie tak fajnie trzepie bo równowagi nie może utrzymać!
hihiihi!
a co tam u was?
szani twoje maleństwo ma juz jakies zabki!
ja widze ze następne 2 u góry idą!
hehheehe:Całus:

Odnośnik do komentarza

mój ma już 2 na dole i góra idzie bo slini sie strasznie i puchnie mu góra. Mój do tyłu wogóle nie raczkuje i nieraczkował :P tylko do przodu smiga. a jak sie za paluszki chwyci to już chce biegac hahha i sie wscieka ze nie moze ;) a dupcia mu sie trzęsie hahahah

Odnośnik do komentarza

Czesc mamuski.Myszko bardzo mi zal Twojego malutkiego.Naprawde mam nadzieje ze poprawi mu sie wszystko.
Co do raczkowania to u nas jest tak ze Kordian przemierza cale wyro.Jak nie moze sie przedostac raczkujac to sie turla i jakos daje rade zrobic jak sam chce.
Zazdroszcze wam ze juz widzicie zabki u nas jak naeazie jest slinienie i marudzenie:Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
mój ma już 2 na dole i góra idzie bo slini sie strasznie i puchnie mu góra. Mój do tyłu wogóle nie raczkuje i nieraczkował :P tylko do przodu smiga. a jak sie za paluszki chwyci to już chce biegac hahha i sie wscieka ze nie moze ;) a dupcia mu sie trzęsie hahahah



hihi to musi być u was wesoło bo my mamy niekiedy taki ubaw z tej naszej pierdoły ze masakra!
:smieszne::smieszne::smieszne::smieszne::smieszne::smieszne::smieszne::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::diablo::diablo::yipi::yipi:

Odnośnik do komentarza

myszka a wesoło jest i to bardzo szczególnie jak chce isc gdzies a np."stanie" mu noga od stoła na drodze, to próbuje ją przesunąć a jak nie umie to ją liże :sofunny: haha i to strasznie śmiesznie wygląda :Oczko:
no i oczywiscie jego wózek podchodzi i gryzie go :duren:
jak tam u lekarza??? :Smutny:
mój mały juz broi na ziemi :Śmiech: A pogoda okropna zimno i deszczowo :Smutny:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
myszka a wesoło jest i to bardzo szczególnie jak chce isc gdzies a np."stanie" mu noga od stoła na drodze, to próbuje ją przesunąć a jak nie umie to ją liże :sofunny: haha i to strasznie śmiesznie wygląda :Oczko:
no i oczywiscie jego wózek podchodzi i gryzie go :duren:
jak tam u lekarza??? :Smutny:
mój mały juz broi na ziemi :Śmiech: A pogoda okropna zimno i deszczowo :Smutny:


hejcia!
my juz po wizycie w poradni!
lekarz podejrzewa że kacperek zachłysnął sie pokarmem i resztki zalegaja na płuckach i dlatego tak kaszle!
ale przy zakrztuszeniu powiinien mieć gorączke bo mu zalegają resztki pokarmu i organizm powinien traktować to jako ciało obce!
a kacperek nie ma goraczki!
powinien mieć wysokie ob a ma niskie!
we wtorek mam spowrotem iść do tego lekarza i mam pobrać ze szpitala płytke z przeswielneniem płuc!
i z tym mamy przyjśc we wtorek!

kacperek dostanie skierowanie do rabki!
jeżeli to sie okarze zachłysniecie to leczenie bardzo długo trwa!
wiecie może jak to jest z rabką!
jak ja pojade z kacperkiem to ja coś będe płącić leżac z nim!?
bużka

Odnośnik do komentarza

Myszko jak moj Oskar byl w szpitalu to wlasnie lezal z nim chlopak ktory mial podejzenie o to ze wlasnie mu cos wpadlo do pluc.I on wcale nie goraczkowal,nie wiem jakie mial ob bo az tak nie wnikalam.Co do sanatorium to jest tak(przynajmniej u starszych dzieciaczkow)ze opiekun paci polowe.Ale chyba u Was to nie bedzie obowiazywalo bo przeciez Kacperek sam sobie nie poradzi i musisz z nim byc.Trzymam za was w kciuki:Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Myszko jak moj Oskar byl w szpitalu to wlasnie lezal z nim chlopak ktory mial podejzenie o to ze wlasnie mu cos wpadlo do pluc.I on wcale nie goraczkowal,nie wiem jakie mial ob bo az tak nie wnikalam.Co do sanatorium to jest tak(przynajmniej u starszych dzieciaczkow)ze opiekun paci polowe.Ale chyba u Was to nie bedzie obowiazywalo bo przeciez Kacperek sam sobie nie poradzi i musisz z nim byc.Trzymam za was w kciuki:Całus:


a długo ten chłopczyk lezał?
i udało go sie wyleczyć?
ja wogóle jestem przerazona bo przeciez to co zalega na płucach to czeba jakoś usunąć bo raczej chyba lekarstwami to się nie zwalczy!
buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Niewiem jak dlugo ten chlopctzyk lezal bo Oskar juz wyszedl do domu.Wierze Ci ze jestes przerazona ale najgorsze jest to czekanie na diagnoze,zobaczysz jak juz beda wiedzieli co malemu jest bedzie lepiej:Oczko:Trzymajcie sie


kurcze ale ja juz tak wierze 3 miesiące!
latam jak głupia po lekarzach i co jeden to inna diagnoze stawia i leki oczywiście przepisuje!
mi juz ręce do tych konowałów opadaja!
bo widze jak Kacperek sie męczy!
bużka

Odnośnik do komentarza

czesc kochane
to jaaaa kumpelka marnotrawna zagladam na chwilke...
serce sciska myszko jak czytam o Kacperku !! zostaje tylko wierzyc....
my bylismy u gastrolog no i... kolejny lekarz stwierdzil ze u tomka te wodniste stolce ze sluzem to jego uroda i ze juz tak bedzie....mam rozszerzac diete i swoja i jego...
pozdrawim i trzymam kciukiii:Podziw:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...