Skocz do zawartości
Forum

Dolnoślązaczki serdecznie zapraszam


monika4

Rekomendowane odpowiedzi

Jagisia, w obecnym momencie jestem w Indiach, więc jeszcze trudno mi się cokolwiek dowiedzieć.
Ogólnie z racji iż Karmelek to nasze marzenie to stwierdziłam że urodzę go w rocznicę naszego ślubu 23.07.2014 :) jeśli marzenia się spełniają, to może i to:)

ale serdecznie dziękuję za radę, na pewno o to spytam.
Ale w tamtym roku szpital był zamknięty z powodu remontu.

Jak samopoczucia Wasze w ogóle?

http://www.suwaczki.com/tickers/oeua43r8yivziedp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

No to trzymam kciuki, żeby marzenie się spełniło :) Ja też mam wybraną datę - 30. czerwiec, bo to urodziny mojego męża, więc miałby mały prezencik ;)
Najważniejsze, żeby się zdrowe i silne urodziły!
A samopoczucie u nas się poprawiło ostatnio - mdłości minęły, jupi! A do końca 4 miesiąca mnie męczyły... Teraz trzeba włączyć pozytywne myślenie i przyłożyć się do aktywności ruchowej :)

Odnośnik do komentarza

Hej hej,
Ja chodziłam do bezpłatnej szkoły rodzenia na ul.Inżynierskiej we Wrocławiu. Mamagaja. 3 spotkania po 3 godziny.
Na strocne www możena sobie poczytać o tej szkole. Trochę informacji zdobyłam i wiele rzeczy na temat szpitali się również dowiedziałam. Można również zapisac się na ćwieczenia w ciąży,ale dla mnie to już trochę raz,że za kolejny raz dojeżdżać ,a dwa,że już coraz mnie sił mam,a jeszcze tyle rzeczy mam do zrobienia przed porodem.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

Hej ja też z Wrocławia ale już "na ostatnich nogach" hehe termin na połowę lutego czyliiiii jużżżżż zaraz :)
Będę rodziła na Brochowie albo jak się uda w moich rodzinnych stronach czyli w Bolesławcu ( mają tam świetną porodówkę ) !

Chodziłam do płatnej szkoły rodzenia ale polecam - na ul. Gajowej to jest Medyczne Centrum Rodzinne. Super zajęcia, ćwiczenia do porodu, dużo mega ciekawych informacji, fajna prowadząca - położna z powołania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7a4adf9hk1ugyd3a.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ja właśnie miesiąc temu rodzilam na Kamienskiego i mam same miłe doswiadczenia. Poród rodzinny, cudowna położna, przemiła młoda lekarka, trochę bólu ale ja mam w pamięci atmosferę tych chwil. Potem na położniczym też super. Położne są bardzo zajęte ale jak się poprosi o pomoc to nie odmówią. Szpital ładny, czysty, nowe wyposażenie. Doradczyni laktacyjna co dwa dni, fantastyczna babka, bardzo pomocna:-)
Ja jestem zachwycona!!!

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z okolic Wrocławia, zamierzam rodzić w Oławie mam termin na 13 kwietnia 2014. Jak będę po to zdam relację. Ponoć są cudowne położne, postępują wg najnowszych wytycznych dotyczących opieki okołoporodowej, ( jeśli nie wiece o czym piszę poczytajcie rozporządzenie ministra zdrowia dostępne na stronie rodzicpoludzku) pozdrawiam wszystkie mamuśki

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia86

Cześć dziewczyny . Jestem spoza Wrocławia ale tu spędziłam studia i tu mam swoją p. ginekolog. Mój termin to 20,08,2014. chciałbym rodzic na Kamieńskiego (tak mi doradzila moja gin) w wodzie, poród na pewno z mężem i osobna salą po porodzie. wiecie może jakie są koszty takich naszych ostatnich zachcianek?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy,
Mój post nie do końca jest w temacie, ale może będziecie zainteresowane bezpłatnym kursem języka angielskiego współfinansowanym ze środków UE w celu podniesienia swoich kwalifikacji językowych.
Jeśli jesteście:
- bez zatrudnienia przez okres ostatnich 6 miesięcy
- macie co najwyżej średnie wykształcenie
Zapraszam na kurs języka angielskiego we Wrocławiu w ramach projektu "Otwarta Europa" - więcej informacji na stronie www.otwartaeuropa.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...