Skocz do zawartości
Forum

Dolnoślązaczki serdecznie zapraszam


monika4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Ola. Jestem przyszłą mamą z okolic Kłodzka. Poszukuję kilku wiadomości o szpitalu w Kłodzku a niestety nie mogę znaleźć. Widząc, że jesteś z Kłodzka myślę, że tam rodziłaś a jak nie to może się orientujesz w tym co ja potrzebuję wiedzieć. Może zechciałabyś mi udzielić odpowiedzi...
Pewnie z czasem będzie więcej pytań

Czy jest tam dostępny poród rodzinny i ile to kosztuje?
Czy do porodu trzeba mieć swoją koszule czy dają szpitalne?
czy znieczulenie trzeba załatwić sobie samemu? tzn. poprosić lekarza o wypisanie recepty, kupić w aptece? I co później z nim zrobić? (tego się dowiedziałam od znajomej ale ona rodziła bez znieczulenia więc nie wdrążałam się w temat)

Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość marta_mama2latki

Cześć,
Czy któraś z was orientuje się może ile można dostać z MOPS w przypadku bycia samotną mamą z dwójką dzieci? Bo tak może wyglądać moja sytuacja już niedługo. Nie pracuję od 2 lat. W tym miesiącu ostatni raz dostałam zasiłek 240zł/mies na dziecko i teraz będę to przedłużać, ale poza tym nie mam nic.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, ja też chcę rodzić na Kamińskiego, jak wrócę do kraju to muszę iść i wypytać się o poród rodzinny i w wodzie. Ale ja mam jeszcze duuużo czasu:)
a czemu Oława? to kawałek drogi, ale też słyszałam że fajny szpital, jakieś cechy jego nadzwyczajne??
p.s. sami fajni ludzie rodzą się w marcu:) np. ja:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeua43r8yivziedp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jak będzie u mnie ze skurczami itp.Z Oławy przecisnąć się w szczycie korków graniczy z cudem....No chyba,że w nocy mnie złapie poród,to wtedy bez problemu dojadę:)
Na Kamieńskiego przyjmuje mój lekarz prowadzący,więc jest szansa,że tam mnie przyjmą,bo ten szpital jest bardzo oblegany we Wrocławiu. Poza tym zdecydowaliśmy się na swoją położną zarówno w O. jak i we Wrocławiu. Więc szanse,że w którymś szpitalu urodzę na 100% są duże.
Aschka7 kiedy masz termin???

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza

7.08.14, chociaż ze względu na to że nie byłam jeszcze na USG, bo nie ma mnie w PL to jest to termin z kalkulatora :)
Kamieńskiego bardzo oblegane, bo tam jest super opieka po porodowa. Dobry sprzęt i wszystko jak pamiętam było świetne:)
Moja przyjaciółka rodziła w październiku, akurat przyszłam do niej jak była Pani od laktacji, no idealna Pani!!
Akurat przyjaciółka leżała z moją inną koleżanką na sali, obie po cesarce, jedna o 21 druga o 23, trawło to chwilkę i było po wszystkimi, dziewczyny mogły przytulić maleństwa.
Miłe Panie potem pomagały wstawać...
Więc chwalą sobie Kamieńskiego:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeua43r8yivziedp.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Ja mam termin na 8.lipca 2014 i też zamierzam rodzić na Kamieńskiego. Pierwsze dziecko tam urodziłam i wszystko było ok. Miałam swoją położną, rodziłam naturalnie w pozycji wertykalnej, mąż był przy porodzie. U nas wszystko było ok, nie mam żadnych przykrych doświadczeń. Mam nadzieję, że i tym razem też tak będzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...