Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tosia

Depilacja laserowa - ile zabiegów?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tosia

Po długich wahaniach zdecydowałam się na depilację laserową, ale koleżanka uświadomiła mnie, że to nie jest jeden zabieg, a kilka. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to prawda. Minimum to 3 zabiegi, jednak najczęściej bywa, że konieczne jest wykonanie większej ilości. Ale baaardzo polecam depilację laserową 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miklaszka

U mnie było 5 zabiegów, należy pamiętać , że włosy rosną w kilku fazach.  Ja regularnie chodzę na kolejne partie [reklama usunięta], efekty są niesamowite,  i już po drugim  zabiegu 70 % włosów ubyło.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość viollka

Ja byłam na 5 zabiegach na nogi i tyle samo na bikini,  w odstępach około 5 tygodni pomiędzy każdym zabiegiem. Nie odrosły mi żadne włoski. Chodzę do salonu [reklama usunięta] w Warszawie, w salonie mają laser vectus, jest bardzo skuteczny.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość larisska

Wystarczyło 5 zabiegów , miałam depilację nóg i bikini laserem vectus w salonie Mariposa w Warszawie efekty są rewelacyjne, żaden włos póki co jeszcze nie odrósł 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość popka

taka depilacja, to chyba drogo wychodzi i co jakis czas trzeba powtarzac?? Ja to sie zastanawiam nad zakupem depilatora laserowego.. moze ktos sie wypowie kto ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KArolca

Wszystko zależy od tego jakim laserem będzie wykonywany zabieg, od tego jakie masz włoski, karnacje a nawet to jakie bierzesz leki i czy masz jakieś problemy zdrowotne. W moim przypadku wystarczyła seria 6 zabiegów na łydki, aby móc mieć gładką skórę. Przed rozpoczęciem sesji byłam na takiej wstępnej konsultacji w salonie Laser Delux w Łodzi(choć kojarzę, że mają również w innych miastach salony). Tam najpierw przeprowadzili ze mną szczegółowy wywiad a następnie potem były wykonywane zabiegi. Na efekty trzeba poczekać ale moim zdaniem warto 
https://laserdelux.pl/depilacja-laserowa-lodz-k/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10/6/2022 o 8:02 PM, Gość popka napisał:

taka depilacja, to chyba drogo wychodzi i co jakis czas trzeba powtarzac?? Ja to sie zastanawiam nad zakupem depilatora laserowego.. moze ktos sie wypowie kto ma?

Ja sobie zamowilam depilator laserowy i jestem z niego bardzo zadowolona, no tylko wiadomo- podstawa, to systematyczne stosowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość popka

ja to mam troche problem z systematycznoscia, ale teraz mnie tak wkurza golenie co dwa dni maszynka, ze bylabym w stanie chyba sie przelamac i tego pilnowac . A jaki masz model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny jest z phillipsa , na notino zobacz 🙂 ja dawalam za niego cos ponad 1600 zł ale nie zaluje ani jednej wydanej zlotowki, bardzo trafiony zakup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość makanka

Po depilacji laserowej życie stało się łatwiejsze 🙂 Włoski nie odrastają. Komfort ogromny. Jedyne czego żałuje, że nie zdecydowałam się wcześniej. Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...