Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2021


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AleksandraNowyŚwiat
Godzinę temu, Gość Gosia12344 napisał:

Aleksandra Nowy świat myśle , że te zmęczenie to normalne ja wczoraj miałam tak samo mogłabym spać cały dzień a dziś już jest ok i aż się nie pokoje bo nie bolą piersi mnie a wczoraj bolały ... my kobiety to lubimy sobie dopowiadać . Wszystko to są dla nas nowe zmiany . Ja dziś idę do kardiologa po zmianę tabletek na serce a w pon wizyta potwierdzająca . Już liczę godziny . A wiecie jak wcześniej byłam w ciąży 4,5 roku temu to tez pisałam na tym forum , wtedy było dużo stron i osób się udzielało. Fajne wsparcie było . 

Mam nadzieję, że tak samo będzie i na naszej grupie :). Dziękuję za wsparcie :).

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Patka

Czesc dziewczyny ja trafilam do szpitala na chwile obecna lekarka powiedziala ze nie wyglada to dobrze . Beta rosnie bo jest pecherzyk ciazowy ale rosnie slabo . Pokazuje 6+6 brak zarodka . Biore leki na podtrzymanie i jestem w szpitalu od wczoraj . Trafilam z krwawieniem . Boje sie ze nie donosze i wcale nie bedzie dobrze . Jestem zalamana ;( 

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama
2 godziny temu, Gość Mama_Patka napisał:

Czesc dziewczyny ja trafilam do szpitala na chwile obecna lekarka powiedziala ze nie wyglada to dobrze . Beta rosnie bo jest pecherzyk ciazowy ale rosnie slabo . Pokazuje 6+6 brak zarodka . Biore leki na podtrzymanie i jestem w szpitalu od wczoraj . Trafilam z krwawieniem . Boje sie ze nie donosze i wcale nie bedzie dobrze . Jestem zalamana ;( 

Bądź dobrej myśli. Teraz masz pęcherzyk,zaraz może być zarodek. 

Ciąża rozwija się szybko.  Pamiętam jak kilka lat wstecz miałam sam pęchrzyk, 4 dni póżniej był zarodek. A też były obawy. Niestety tu nie pocieszę,  bo ciąża poroniona  w 8tyg.  teraz też się boję co zobaczę po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Patka

Ja juz mam poronionq ciaze jedna w 8 tygodniu . Ja jestem z tych pesymistycznych i psychicznie jestem zmeczona strasznie ;( o ciazy wiem od 2 tygodnia bo starania itp i nie ma zarodka od poczatku ... jak lekarka mowi ze nie wyglada to dobrze to nie wyglada i juz sie mysli zle . Dam znac jak wyjde 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Mama_Patka napisał:

Ja juz mam poronionq ciaze jedna w 8 tygodniu . Ja jestem z tych pesymistycznych i psychicznie jestem zmeczona strasznie ;( o ciazy wiem od 2 tygodnia bo starania itp i nie ma zarodka od poczatku ... jak lekarka mowi ze nie wyglada to dobrze to nie wyglada i juz sie mysli zle . Dam znac jak wyjde

Trzymaj się! Czekamy na wieści. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Patka

zegnam aie z wami dziewczyny . Jutro mam zabieg czyszczenia lub moge czekac na poronienie . Wybralam to 1 . 3 miesiace nie moge sie starac o dzidzie ;( ale potem napewno bede . Jestem zalamana bo dlugo sie staralismy ;( patole moga miec a ja nie ;( przykre 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 88
32 minuty temu, Gość Mama_Patka napisał:

zegnam aie z wami dziewczyny . Jutro mam zabieg czyszczenia lub moge czekac na poronienie . Wybralam to 1 . 3 miesiace nie moge sie starac o dzidzie ;( ale potem napewno bede . Jestem zalamana bo dlugo sie staralismy ;( patole moga miec a ja nie ;( przykre 

Przykro mi Patka. Wiem ze teraz nie ma slow aby ukoić Wasz ból.  Przytulam mocno 

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuncia007

Patrycja zgadzam się z Tobą w tym że Ci którzy dzieci mieć nie powinni, mają je często w nadmiarze:/

Mam nadzieję że wkrótce będziesz mogła cieszyć się macierzyństwem. Trzymaj się cieplo i uważaj na siebie⚘

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Patka

No wlasnie nie ma sprawiedliwosci   . Przeniesli mnie na sale gdzie jestem sama , nie mam tv mam kiepskie lozko nie moze narzeczony wejsc . Jestem zalamana . Dzieki dziewczyny i trzymajcie sie i dbajcie o siebie byscie zdrowo sie chowaly . Trzymam za was kciuki 

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuncia007

Jak się czujecie Dziewczyny? Moja ciąża jakoś tak bezobjawowo przebiega. 7+1 i czuję się lepiej niż przed ciążą;p W sobotę wreszcie idę na pierwszą wizytę. Przez to że ciąża jeszcze nie potwierdzona to nadal ten fakt słabo do mnie dociera;p 

Jedyne co się zmieniło to piersi mam większe i często bolą z różnym nasileniem, brzuszek też wiekszy bo przez to że od kilku miesięcy nie pracowałam to izolacyjna warstwa ochronna:p się odłożyła i teraz jeszcze dodatkowo trochę mi urósł. Tak mi się zdaje przynajmniej. Wcześniej piłam nawet do pięciu kaw dziennie a teraz jedną, max dwie bezkofeinowe i jedyna zachcianka to awokado. Codziennie jedno musi być;) A, no i śniadania jem. Rano wstaje głodna. Wcześniej nigdy śniadań nie jadłam. I wiecej wody chce się pić. I tyle z moich objawów🤷🏻‍♀️

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Asiuncia007 napisał:

Jak się czujecie Dziewczyny? Moja ciąża jakoś tak bezobjawowo przebiega. 7+1 i czuję się lepiej niż przed ciążą;p W sobotę wreszcie idę na pierwszą wizytę. Przez to że ciąża jeszcze nie potwierdzona to nadal ten fakt słabo do mnie dociera;p 

Jedyne co się zmieniło to piersi mam większe i często bolą z różnym nasileniem, brzuszek też wiekszy bo przez to że od kilku miesięcy nie pracowałam to izolacyjna warstwa ochronna:p się odłożyła i teraz jeszcze dodatkowo trochę mi urósł. Tak mi się zdaje przynajmniej. Wcześniej piłam nawet do pięciu kaw dziennie a teraz jedną, max dwie bezkofeinowe i jedyna zachcianka to awokado. Codziennie jedno musi być;) A, no i śniadania jem. Rano wstaje głodna. Wcześniej nigdy śniadań nie jadłam. I wiecej wody chce się pić. I tyle z moich objawów🤷🏻‍♀️

 

Ja w pierwszej ciąży długo nie miałam prawie żadnych objawów. Pamiętam, że byłam już chyba w 4 miesiącu i tak sobie szłam i myślałam, że mogłabym już poczuć ruchy, bo tak w sumie nie wiem czy jestem w tej ciąży czy nie jestem. 🙂

Teraz od czasu do czasu mam mdłości i to w zasadzie jedyny objaw i lekko wrażliwe piersi. 

Brzuch to ponoć też tzw. wzdęcia pierwszego trymestru. 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina 88
9 minut temu, Gość Asiuncia007 napisał:

Jak się czujecie Dziewczyny? Moja ciąża jakoś tak bezobjawowo przebiega. 7+1 i czuję się lepiej niż przed ciążą;p W sobotę wreszcie idę na pierwszą wizytę. Przez to że ciąża jeszcze nie potwierdzona to nadal ten fakt słabo do mnie dociera;p 

Jedyne co się zmieniło to piersi mam większe i często bolą z różnym nasileniem, brzuszek też wiekszy bo przez to że od kilku miesięcy nie pracowałam to izolacyjna warstwa ochronna:p się odłożyła i teraz jeszcze dodatkowo trochę mi urósł. Tak mi się zdaje przynajmniej. Wcześniej piłam nawet do pięciu kaw dziennie a teraz jedną, max dwie bezkofeinowe i jedyna zachcianka to awokado. Codziennie jedno musi być;) A, no i śniadania jem. Rano wstaje głodna. Wcześniej nigdy śniadań nie jadłam. I wiecej wody chce się pić. I tyle z moich objawów🤷🏻‍♀️

 

Ja ledwo żyję   Cały czas mnie mdli i już nie wiem co do ust wziąść.  Wieczory sa najgorsze , z reguły kończy się wymiotami. Wogole nie moge jeździć autem bo od razu jest mi niedobrze  . Pic mi siestrasznie chce ale nawet woda mi nie smakuje. No i jestem strasznie zmęczona cały czas.   Ale się cieszę bo wiem ze jak zle się czuje to z maluszkiem jest ok i jak wymiotuję to się uśmiecham 

Odnośnik do komentarza

Ja teraz już czuję się bardzo dobrze 🙂 dopada mnie jeszcze zmęczenie ale do tego trzeba przywyknąć i po prostu w dzień się kładę co mi się nie zdarzało. Mdłości trwały ok 1,5 tygodnia ale do wytrzymania. Apetyt mam na słodkie i ogólnie ciągle jestem głodna 🙈 czy wy też tak macie? Słonia bym zjadła 🙈 I zaokrągliłam się już troszkę nie mieszczę się w ulubione spodnie 🙈

To moja druga ciąża i w pierwszej bylo  podobnie. Dlatego w ciąży to mogę chodzic, gorzej z porodem ale to już niestety droga w jedną stronę 🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuncia007

Też mam większe zapotrzebowanie energetyczne ale słodyczy w ogóle nie jem. Chyba że muszę próbować bo robię torty na zamówienia. Ale ja zawsze mało słodkiego jadłam. Sklepowego to praktycznie nic, przed okresem bardziej czekolady się chciało.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Doma napisał:

Cześć! Czy jak robiłam badane beta hcg 46 dni po stosunku to będzie to już wiarygodne? Dodam że 46 dni PO STOSUNKU a nie po zapłodnieniu a to spora różnica, wynik wyszedł <1.10mlU/ml 

Wynik jest w pełni wiarygodny. 

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuncia007

O właśnie Dziewczyny, a z czego zrezygniwałyście albo czego nie jecie w ciąży?

Ja zrezygnowałam z kawy prawdziwej, teraz pije sporadycznie, oczywiście nie jem niczego surowego np tatar, łosoś czy carbonarra, czytałam żeby nie jeść tuńczyka z puszki ani produktów sojowych. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie jem wędlin ani mięsa totalnie mnie odrzuciło 😒 mięso na obiad kroi mąż bo ja nie mogę 🙈 nie mówiąc już o smażeniu 😄 na początku nie mogłam pić kawy ten zapach i smak nie był taki jak powinien ale teraz już wróciło do normy 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia12344

Dziewczyny ja byłam wczoraj na wizycie i jest pęcherzyk wyszło 5 tydzień , lekarz mówił , że prawidłowo zagnieżdżony także teraz muszę czekać aż do Marca na kolejna wizytę nie wiem jak tu wytrzymać . Propo właśnie tego brzucha to ja tez mam tako wydęty i napiety taki mówię jakbym była w 4 mies 🙂 u mnie właśnie przyszła pora na etap nic nie jedzenia , jestem głodna ale nie mogę nic zjeść . Pije ok ale tez jakbym nie musiała to bym nie Piła . Mówię czas zacząć się zdrowiej odżywiać więcej warzyw owoców ; może coś polecice ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...