Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe mamy 2021


Gość Madlen

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Maria Monika napisał:

Miałam właśnie pisać Ci już kilka razy, bo pisałaś per Marysia 😉 jestem Monika Maria, ale jak próbowałam założyć konto na taką nazwę to nie przeszło i zamiast dodawać cyferki czy literki dodatkowe to zamieniłam imiona miejscami i się okazało że przeszło, i już tak zostawiłam 🙈😅😅

No to wszystko jasne 🙂 hehe

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/10/2020 o 7:46 AM, Maria Monika napisał:

Jeszcze we mnie nadzieja 😄 za dwa tygodnie powinnam wiedzieć 😉 była tu jeszcze jedna dziewczyna co pisała, że prawdopodobnie córcię będą mieć, ale nie wiem czy się potwierdziło czy nie. 

Anula, a przypomnij mi czy to Twoje pierwsze czy kolejne dziecko będzie? 😊

To ja bylam 😊 mialam miec wizyte we wtorek ale przeniesli mi na za tydzien 😔i ciagle czekam na to potwierdzenie coreczki. Bardzo bym chciala coreczke ale w sumie nie to najwazniejsze tylko to zeby bylo zdrowe nasze dzieciatko 🤰

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zazdroszcze figury, przy pierwszej tez tak wygladalam ale teraz zaczynam z wieksza waga (zostala mi po porodzie pozniej karminie ) i tak praktycznie sie utrzymala na plusie. Przy tej wadze strasznie sie boje tej cukrzycy ciazowej. Narazie cukier w porzadku ale gin mi powiedzial ze jest duza szansa ze bede ja miec bo nie wiele mi brakuje do przekroczenia progu . Boje sie. Niewiem co robic , jak sie odzywiac wogule mam strach przed tym. Poradzcie cos. Moze to wcale nie jest tak strasznie jak siesama nakrecam.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość A13 napisał:

Dziewczyny zazdroszcze figury, przy pierwszej tez tak wygladalam ale teraz zaczynam z wieksza waga (zostala mi po porodzie pozniej karminie ) i tak praktycznie sie utrzymala na plusie. Przy tej wadze strasznie sie boje tej cukrzycy ciazowej. Narazie cukier w porzadku ale gin mi powiedzial ze jest duza szansa ze bede ja miec bo nie wiele mi brakuje do przekroczenia progu . Boje sie. Niewiem co robic , jak sie odzywiac wogule mam strach przed tym. Poradzcie cos. Moze to wcale nie jest tak strasznie jak siesama nakrecam.

Póki cukier masz w porządku to ok. Później gdyby coś Ci wyszło raczej diabetolog da dietę i glukometr to mierzenia. I może to wystarczył. Jeśli nie to prawdopodobnie dostaniesz insulinę. Ale na te chwile myśl pozytywnie 💪

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość A13 napisał:

To ja bylam 😊 mialam miec wizyte we wtorek ale przeniesli mi na za tydzien 😔i ciagle czekam na to potwierdzenie coreczki. Bardzo bym chciala coreczke ale w sumie nie to najwazniejsze tylko to zeby bylo zdrowe nasze dzieciatko 🤰

To trzymamy kciuki 😉 ja za półtora tygodnia może się dowiem.

A co do cukru... Hm ja bym pewnie próbowała odstawić jedzenie to co bardziej przetworzone, bo to zazwyczaj w nim jest sporo cukru niestety. Uważać ze słodyczami, jeść dużo warzyw 🙂 w sumie ja też tak się staram właśnie odżywiać. Wiadomo, czasem mnie najdzie na coś słodkiego i od czasu do czasu pozwolę sobie na mały cheat meal 😛

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Krysia ysia napisał:

Hej kobitki dołaczam się do Was. Teraz 15 t i 2d. Ciąża z invitro,niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Za 2  tyg kolejne usg i ustalenie płci. Pozdrawiam serdecznie.

Hej Krysia 🙂 serdeczne gratulacje ! Pamietam Cię chyba pisałaś już u nas 🙂 cieszę się ze in vitro się udało !! To duży sukces 🙂 trzymam kciuki za prenatalne !

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Maria Monika napisał:

Oo hej 🙂 witamy w naszym gronie ☺️

robi się nas tu trochę więcej. 

@Agga a gorzej że wszystkie mają terminy przed nami 🙈 😅

Wiem widziałam 🤣🤣 przekulamy się przez kwiecień razem😂

A poprzednia ciąże urodziłaś po terminie czy przed? Wiesz jest szansa ze nie będziemy ostatnie🙈

I witam nowe mamy 🙂

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Agga a napisał:

Wiem widziałam 🤣🤣 przekulamy się przez kwiecień razem😂

A poprzednia ciąże urodziłaś po terminie czy przed? Wiesz jest szansa ze nie będziemy ostatnie🙈

I witam nowe mamy 🙂

2 dni przed 😅 

No cóż, czasem może być w sumie różnie i niekoniecznie w takiej kolejności rodzic będziemy 😉 choć lepiej oczywiście, żeby w miarę o czasie się to odbywało 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Agga a napisał:

2 tyg przed. Ale Kochana co się odwlecze to nie uciecze. Damy rade się kwiecień przekulac 🤗 bedziemy dwie będzie razniej 🙈

No pewnie 🙂 tak sobie trochę żartuje 😉

Ostatnio byłam na forum marcowek, termin miałam na 2/03 urodziłam 28/02 i byłam jedna z pierwszych, choć nie pierwsza mimo wszystko 😉 i pamiętam jak te z końca marca w pewnym momencie zazdrościly tym które już poród miały za sobą 😉

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Maria Monika napisał:

No pewnie 🙂 tak sobie trochę żartuje 😉

Ostatnio byłam na forum marcowek, termin miałam na 2/03 urodziłam 28/02 i byłam jedna z pierwszych, choć nie pierwsza mimo wszystko 😉 i pamiętam jak te z końca marca w pewnym momencie zazdrościly tym które już poród miały za sobą 😉

No tym bardziej że końcówka jest taka męcząca. Pamiętam jaka byłam spuchnięta,ledwo chodziłam i takie upały byly ,woda mi się zatrzymała i chcieli mnie wysłać do szpitala ale akcja zaczęła się szybciej. 🤷‍♀️

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Agga a napisał:

No tym bardziej że końcówka jest taka męcząca. Pamiętam jaka byłam spuchnięta,ledwo chodziłam i takie upały byly ,woda mi się zatrzymała i chcieli mnie wysłać do szpitala ale akcja zaczęła się szybciej. 🤷‍♀️

Ja rodziłam zimą, więc moze przez to problemów z puchnięciem nie miałam. No ale pod koniec już czułam się mega ociężała i jak się brzuch obniżył to już nawet chodzić było mi niewygodnie. 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maria Monika napisał:

Ja rodziłam zimą, więc moze przez to problemów z puchnięciem nie miałam. No ale pod koniec już czułam się mega ociężała i jak się brzuch obniżył to już nawet chodzić było mi niewygodnie. 

Ale mimo tych ciężkich początków i końców fajnie jest być w ciąży, prawda?🤗 zaraz kopniaki będą, czekam na to juz niecierpliwie 🙂

16udyx8dzd15hq8t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...