Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Szybko zaczynacie używać kremów na rozstępy. Ja planuje zacząć w II trym. Fakt, że w pierwszej ciąży wyskoczyły mi może 4 małe więc na całe szczęście, mam na to skórę mało podatną ✌️

Ja jutro ide na badania krwi. Też sie stresuję, biorę oczywiście rękawiczki i maseczkę. Planuję jechać po 10, największy tłum powinien przejść 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Ja w czwartek dostanę skierowanie to wtedy zrobię wszystkie badania. Już mnie to męczy... Codziennie budzę się po drugiej i już nie mogę spać. Tak jak teraz. I budzę się głodna... Rano muszę się wziąć bo chodzi od wczoraj za mną kopiec kreta 😜ale robiłam wczoraj koktajl z truskawek, bananów, jabłek i kiwi 😋 jeszcze na obiad piłeczki z kurczakiem i mozzarellą i już nie miałam mocy żeby jeszcze ciasto robić...

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Nuta zazdroszcze ze masz zachcianki i jesz wszystko! Mnie czesto mdli, i niestety nie jem obiadow bo mam wstręt do obiadow. Jem tylko chleb, bulki z dzemem albo almette i platki kukurydziane albo płatki owsiane i ostatnio kupilam gofry i jadlam suche 😛

Odnośnik do komentarza
Gość Momofthree

Aktualnie nie można dodawać siedzi grupy na fb. Jak podejmiemy ostateczną decyzję, to albo będzie mozna się do niej dodawać, albo ją usunę.

Izunia Messengera można założyć też na numer telefonu. Ja mam założone konto na fb tylko na potrzeby innych grup 😉 

Ogólnie nie chciałam wychodzić przed szereg i miałam nadzieję, że wszystkie dziewczyny dołączą do grupy.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że na messengerze jest taka grupa w stylu konferencji czy się mylę? I wtedy jest też nieczytelne wyszukiwanie jakichkolwiek informacji i nadal trzeba przewijac wiadomości tak jak tutaj, a na takiej grupie na Fb można by było poruszać różne tematy w różnych postach 🙂

No chyba,  że się mylę i grupa na messengerze działa inaczej 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka2

Magmag masz rację, messenger to jest normalna konwersacja, można pisać jak na zwykłym czacie, nie ma możliwości tworzenia różnych wątków i wyszukiwania interesujących nas tamatów. Watts app chyba działa podobnie? Najwygodniej byłoby chyba jednak na Facebooku

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Ame 90 napisał:

Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Ja też się strasznie martwię bo w środę było u mnie widać tylko pecherzyk ciążowy 

14 lutego, ale mam dłuższe cykle nawet 35 dni.

Wiem co czujesz tez się martwię, ale mam wielka nadzieje ze wszystko będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Agnieszka2 napisał:

Magmag masz rację, messenger to jest normalna konwersacja, można pisać jak na zwykłym czacie, nie ma możliwości tworzenia różnych wątków i wyszukiwania interesujących nas tamatów. Watts app chyba działa podobnie? Najwygodniej byłoby chyba jednak na Facebooku

Też mi się tak wydaje. Z tymi komunikatorami jest taki problem, że żeby coś odnaleźć wstecz trzeba się nieźle namachać palcem przewijając 🤷😅

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Ewka_27 napisał:

14 lutego, ale mam dłuższe cykle nawet 35 dni.

Wiem co czujesz tez się martwię, ale mam wielka nadzieje ze wszystko będzie dobrze. 

Ja też miałam miesiączkę 14 lutego i też mam dłuższe cykle 31dni. Mam nadzieję, że jak pójdę w środę to usłyszę serduszko ♥️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...