Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beatkowa

Łazienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beatkowa

W jakim salonie kupię fajne płytki do łazienki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płytki to jedno, ale trzeba mieć jeszcze fajny pomysł i projekt na to, jak urządzić łazienkę w sposób funkcjonalny. W internecie znajdziesz mnóstwo porad na o jak tanio odnowić łazienkę, m.in. tutaj. Dowiedz się, jakich użyć do tego środków i dopiero potem, szukaj odpowiednich sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dotti

My mamy łazienkę w stylu skandynawskim akurat, moje klmiaty. Każdy nawet najmniejszy szczegól jest w tym stylu. Nawet mi się udało baterię kupić w stylu skandynawskim w sotbe. Nowoczesna, ładna, polecam . Duży wybór baterii tu mają i łazienkowych i kuchennych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kochane, co myślicie o takiej małej suszarce na pranie w łazience, którą można zamontować na ścianie? Ma wyciągane sznurki i wydaje mi się, że doskonale sprawdzi się jako suszarka na dziecięce ciuszki. Nie są ciężkie a wiadomo prania przy dzieciakach jest sporo. Znalazłam takie suszarki na stronie https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/suszarki-na-pranie/4908  . Myślicie, że sprawdzi się jako dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mangusa

a propos tematu łazienki, jakie macie suszarki do włosów? chciałabym kupić coś co będzie także pasowało do wnętrza, bo suszarka bedzie wisiala na zewnątrz, najbardiziej to by mi jakaś biała pasowała ale nie widziałam za wiele takich modeli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krokusia

dziewczyny macie suszarki do prania? Warto według was takie urządzenie mieć? Namawiam męża na zakup, miejsce mamy, już nawet model wybralam od electrolux z linii perfect care. tylko chcę znaleźć jak najwięcej plusów takiego urządzenia w domu 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...