Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Płytki to jedno, ale trzeba mieć jeszcze fajny pomysł i projekt na to, jak urządzić łazienkę w sposób funkcjonalny. W internecie znajdziesz mnóstwo porad na o jak tanio odnowić łazienkę, m.in. tutaj. Dowiedz się, jakich użyć do tego środków i dopiero potem, szukaj odpowiednich sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dotti

My mamy łazienkę w stylu skandynawskim akurat, moje klmiaty. Każdy nawet najmniejszy szczegól jest w tym stylu. Nawet mi się udało baterię kupić w stylu skandynawskim w sotbe. Nowoczesna, ładna, polecam . Duży wybór baterii tu mają i łazienkowych i kuchennych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mangusa

a propos tematu łazienki, jakie macie suszarki do włosów? chciałabym kupić coś co będzie także pasowało do wnętrza, bo suszarka bedzie wisiala na zewnątrz, najbardiziej to by mi jakaś biała pasowała ale nie widziałam za wiele takich modeli...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Zastanawiam się nad zakupem czarnej baterii i deszczownicy do kabiny. Mam tylko wątpliwość - jak z utrzymaniem czystości? Polecacie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parkowka, jak masz miękką wodę, to będzie ok. Jak twardą, to będziesz mieć na okrągło osad, a czyszczenie nie jest takie łatwe, bo żeby nie uszkodzić powłoki, to trzeba mieć środki czystości specjalnie dedykowane czarnej linii.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama takie mam i generalnie problemu nie ma. Na każdej baterii widać kropelki wody, bez znaczenia czy jest jasna czy ciemna. I ciemne i jasne trzeba czyścić. Moja mama ma takie mocno błyszczące i chromowane i moim zdnaiem są trudniejsze do czyszczenia niż czarne jakie ja mam 😉

Najważniejsze to zainwestować w baterie łazienkowe     [reklama usunięta] dobrej jakośći.
[reklama usunięta]

Z tych tanich będzie szybko złaziła farba. Z droższych nie - poza tym mają dluższą gwarancje. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi