Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14/2/2020 o 9:08 AM, Gość Daria napisał:

Witam wszystkie panie. Mój wyliczony w kalkulatorze termin to 18.10. Do ginekologa ide we wtorek. To będzie 5 tydzień. Trzymcie kciuki żeby było coś widać i żeby było dobrze. Moniaaa33 ja niestety też jestem po przejściach i w grudniu straciłam ciąże a wcześniej w maju. Teraz nie potrafìę się cieszyć bo ciągle "oczekuje" złych wiadomości. Oby tym razem dobrze się poukładało

Doskonale Cię rozumiem 😘 Ten strach chyba będzie nam towarzyszył przez całą ciążę, ale mimo wszystko wierzę, że i u mnie, i u Ciebie będzie wszystko dobrze 🙂 A tak z ciekawości zapytam, miałaś zabieg w grudniu? Ja miałam i nawet nie doczekałam pierwszej miesiączki po nim 🙂

Odnośnik do komentarza

Moniaaa333 8 grudnia miałam. Cykl mi się po tym rozjechał i dostałam okres 12 stycznia. A później się udało. Jutro idę na wizytę do gin, może będzie już coś widać bo poprzednio był tylko mikroskopijny pęcherzyk, ale był tak mały, że nawet dr nie powiedział ile ma. 

Kropka, jeśli potrafisz ey

Odnośnik do komentarza

Urwało mi poprzedniego posta 😅

Kropka, jeśli potrafisz wytrzymać do 7 tygodnia to ja bym poczekała. Pójdziesz, powinno być widać i zarodek i tętno. Ja niestety nie potrafie wytrzymać i sama sobie tym szkodzę bo idę na wizytę a tam nic nie widać i czekam z tygodnia na tydzień. Myśli krążą tylko wokół brzucha i się schizuję. Jeśli nie jesteś taka "stuknięta" jak ja to lepiej poczekać. Może mniejszym stresem to przypłacisz. Za niedługo idę odebrać betę i tsh bo robiłam kontrolę i obiecałam sobie, że jeśli będzie wszystko ok w badaniach i jutro u gin to już się nie dziabię. Mój mąż się śmieje, że książka powstanie z tych wyników 😂

Odnośnik do komentarza

Daria, na pewno będzie dobrze. 

W zasadzie napisałam do swojej gin z pytaniem czy wystarczy jak przyjdę 2.04. Beta na dziś 113, czyli pasuje 5 tydzień. Ale miałam robione tsh, ft33 i ft4. Tsh w normie, ft4 w normie ale ft3 za wysokie, i w zasadzie jest napisane że w pierwszym trymestrze wzrasta ale... Nie wiem czy to nie za wczeswn ciąża żeby miała wpływ. Zobaczę co moja gin odpisze. Teraz biorę folik  i 2000j witaminy d3. Co Wy bierzecie? Jak się zrobi większa grupa to trzeba będzie chyba się zalogować na stałe 🙂 ja czekam cxy będzie ok do 7 tyg i mam nadzieję że na stałe do was dołączę 🙂

Odnośnik do komentarza

Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki. Moja beta z dziś 2833. Przyrasta ładnie. Tsh 4 ale mam włączony euthyrox od piątku a wtedy tsh było 5. Biore jeszcze neoparin, duphaston 3x1 kwas foliowy 5mg, pregna plus i magnez (dodatkowo bo powieka mi drżała 😉). Też chciałabym zagościć tu już na stałe. Ile macie lat i czy to będzie wasze pierwsze dziecko? Ja mam prawie 34 i mam już córeczke

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Daria napisał:

Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki. Moja beta z dziś 2833. Przyrasta ładnie. Tsh 4 ale mam włączony euthyrox od piątku a wtedy tsh było 5. Biore jeszcze neoparin, duphaston 3x1 kwas foliowy 5mg, pregna plus i magnez (dodatkowo bo powieka mi drżała 😉). Też chciałabym zagościć tu już na stałe. Ile macie lat i czy to będzie wasze pierwsze dziecko? Ja mam prawie 34 i mam już córeczke

Super beta 🙂

Też jestem na duphastonie 3x1. 

Mam już jednego synka ma 21 miesięcy:) 

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09ko6dipwjs.png

Odnośnik do komentarza

Hej, MartusiaM.

5lutego dowiedziałam się o ciąży i jednocześnie był to mój ostatni dzień pracy (stewardessa). U mnie sytuacja specyficzna- czytaj: niekorzystna jeśli chodzi o zwolnienie, bo jestem na kontrakcie, działalności.

Termin mam na 6.10.

Jak u Was samopoczucie? Szczęśliwe? "Magiczny, wyjątkowy czas", jak wszyscy powtarzają?

Asia

Odnośnik do komentarza

Ja bym bardzo chciała żeby to był piękny i magiczny czas, ale narazie jeszcze trochę się obawiam. W poprzednich dwóch ciążach w ogóle nie brałam pod uwagę, że coś może być nie tak. Dlatego teraz jestem ostrożniejsza z radością.

Odnośnik do komentarza

 

11 minut temu, BaeBae napisał:

W mojej głowie już nie ma ani jednej pozytywnej myśli. Ciąża planowana, a ja jestem załamana. i jedyne, na co mam ochotę, to wrócić do pracy 😕

Może dlatego że myślami będziesz gdzieś indziej. Zajęta będziesz więc nie ma czasu na ciągłe myślenie o brzuchu. Ale nie wiem na ile bezpieczne jest latanie w ciąży i częste zmiany ciśnienia. Chyba że inną stewardessa jesteś 😉

Odnośnik do komentarza

Fajnie dziewczyny, jesteście już bliżej niż dalej końca pierwszego trymestru 🙂 ja dopiero "zaczynam" cały czas czuje brzuch jak na okres... Ale chyba w pierwszej ciąży (mam córeczkę 2 latka) miałam podobnie. Nie pamiętam. Ja postanowilam że nikomu nie powiem do 12 tygodnia. Wie tylko mąż i dwie najbliższe przyjaciółki. W poprzedniej ciąży wszystko poszło bez problemu, poród też super. Zaszliśmy teraz 2 pierwszym miesiącu starania ale nie chce zapeszać, różnie może być. 

Odnośnik do komentarza

A ja w czerwcu skończę 34 lata, mam już dwóch synów w wieku 12 i 14 lat 🙂 Mdłości wieczorami, senność cały dzień, ale do opanowania. Pracuje 8 godz dziennie w sklepie z butami, ale raczej mnie to nie męczy 🙂 Poza tym budzę się często w nocy i rano nic nie mogę w siebie wmusić, także jem dopiero w pracy po 9.. 

Edytowane przez Moniaaa33
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ☺️

Czy można dołączyć do Was?

Wczoraj, w moje urodziny zrobiłam test który wyszedł pozytywnie 😁

Mam 37 lat, syna 17 lat, córkę która w maju skoczy 2 lata. Postanowiliśmy z mężem, że postaramy się o młodsze rodzeństwo dla córci bo to dla mnie już ostatni dzwonek, no i się udało! 

Wizytę u gin mam na 3 marca. Trochę się stresuję, że tyle trzeba czekać.. Jestem po dwóch poronieniach przed córką, a ciąża z córką była zagrożona.. Mam nadzieję, że wszystko tym razem będzie ok 😊

Odnośnik do komentarza

Moniaaa33 też mam w czerwcu 34 lata 😊. 27.06

Marzi83 witaj wśród brzuchatek. Ja na wizytę idę dziś a później albo za tydzień albo 03.03. Dam znać jak będę po wizycie. Trzymcie mocno kciuki bo trochę się boję. Ciekawa jestem czy i co bedzie dziś widać w usg.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ana0505 napisał:

Kurczę dziewczyny nie mam żadnych objawów i już swiruje... 😞

Ja w sumie też nie mam jakiś mega objawów poza ta sennością. Ale jeżeli do wizyty masz daleko i nie potrafisz o niczym innym myśleć to dla swojego spokoju możesz co 2-3 dni kontrolować betę. Jeśli będzie w zakresie norm i będzie dobrze przyrastać to będziesz mogła spać spokojnie. Tyle, że jest to dość krótkotrwałe rozwiązanie wątpliwości. Na tydzień czy 2 da ci odetchnąć ale może tyle ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzi83 napisał:

Dzień dobry ☺️

Czy można dołączyć do Was?

Wczoraj, w moje urodziny zrobiłam test który wyszedł pozytywnie 😁

Mam 37 lat, syna 17 lat, córkę która w maju skoczy 2 lata. Postanowiliśmy z mężem, że postaramy się o młodsze rodzeństwo dla córci bo to dla mnie już ostatni dzwonek, no i się udało! 

Wizytę u gin mam na 3 marca. Trochę się stresuję, że tyle trzeba czekać.. Jestem po dwóch poronieniach przed córką, a ciąża z córką była zagrożona.. Mam nadzieję, że wszystko tym razem będzie ok 😊

Fantastycznie! Gratulacje i dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa! Dzieci na pewno się ucieszą:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...