Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również żadnych konkretnych oznak ciąży. Czasem jak czymś bardzo się zajmę to zapominam o niej:) I to mnie cieszy bo bardzo staram się nie martwić czy będzie ok... Jedyne co to czuje od razu jak leżę na plecach taki mały ciężarek w brzuchu jakby. Mąż już obstawia że będzie syn, a ja mam przeczucie że będzie jednak różowo;)

Odnośnik do komentarza

I powiem wam że nigdy bym nie powiedziała że się uda w tym miesiącu! Szok! Według moich wyliczeń kiedy były dni płodne to mojego męża nie było cztery dni. Fakt że od poronienia mam nieregularne @, raz co 30 dni, raz 40, 25... A tu takie zaskoczenie że aż sama nie wierzę w ten cud

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Zytka85 napisał:

U mnie dziś na papierze po sikaniu brązowe niteczki, boje się ale lekarz kazał brać duphostan i odpoczywać. I nie stresować sie. Miałyście plamienia?

Zytka85 ja miałam plamienie, byłam u lekarza bo bałam się że kolejny raz poroniłam ale z dzieckiem wszystko ok w 6tygodniu było słychać bicie serca. Mam zapisany tak jak ty duphoston 3*1 tabletke przez 3tygodnie po tym czasie na kontrolę. Plamienie przeszło po paru dniach. 

Odnośnik do komentarza

Ja wspominałam swoją poprzednia ciążę i myślałam o tym jak nie chorowałam ani razu ... Wykrakalam bo zaczęło mnie wtedy boleć gardło i do teraz został katar. A na domiar złego wczoraj zupełnie przypadkiem wyczułam na szyi kuleczkę twardą. Trochę bolącą jak węzeł chłonny... Nie wiem. I boli mnie w tej okolicy szyja. Oczywiście sobie wkręcam co to może być a do internisty nie chce lecieć odrazu bo wszyscy chorzy w poczekalni, grypa panuje. Może jutro na wizycie u mojej ginekolog dam jej to dotknąć, myślicie ze to dobry pomysł?...? Może to być jakiś węzeł chłonny związany z przeziębieniem czy coś?? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Mama2 napisał:

Dziewczyny, bierzecie cos na mdlosci? Moje mnie wykanczaja,od rana do wieczora z lekkimi przerwami...

Mama2 nic nie biorę a też mam okropne mdłości. Też mnie wykańczają najgorsze są te od rana od razu po przebudzeniu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kropka. napisał:

Ja wspominałam swoją poprzednia ciążę i myślałam o tym jak nie chorowałam ani razu ... Wykrakalam bo zaczęło mnie wtedy boleć gardło i do teraz został katar. A na domiar złego wczoraj zupełnie przypadkiem wyczułam na szyi kuleczkę twardą. Trochę bolącą jak węzeł chłonny... Nie wiem. I boli mnie w tej okolicy szyja. Oczywiście sobie wkręcam co to może być a do internisty nie chce lecieć odrazu bo wszyscy chorzy w poczekalni, grypa panuje. Może jutro na wizycie u mojej ginekolog dam jej to dotknąć, myślicie ze to dobry pomysł?...? Może to być jakiś węzeł chłonny związany z przeziębieniem czy coś?? 

Myślę że to węzeł chłonny ale nie zaszkodzi żeby dr go sprawdził. Ja dziś pp wizycie. Jest zarodek 5mm i serduszko

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a ja mam wizytę jutro. Czy w 6 tygodniu i około 6 dniu powinno już być widać serduszko? Jakie suplementy bierzecie? Ja narazie tylko folik i d3... Kupiłam coś typu mix dla kobiet w ciąży ale jeszcze nie biorę. Czekam co powie moja doktor

Odnośnik do komentarza

Kropka, zastanawiam się nad tym samym. Za tydzień w czwartek idę do lekarza i też będę w 6+5 i myślę czy już będzie serduszko. Oby było wszystko ok.

Biorę narazie tylko folik ale też mam mama dha i myślę czy brać. Zapytam lekarza jak będę

Odnośnik do komentarza

Jak bylam u lekarza w tej straconej ciąży w 6tyg to od razu mu się coś nie podobało. Mówił że coś otoczka tego pęcherzyka nie taka, a to za jasna, a to za cienka, a to za mały jest jak na ten czas i żebym się spodziewała wszystkiego... Serduszka nie bylo. Teraz myślę że jak już jest ❤️ to już będzie ok napewno

Odnośnik do komentarza
Gość Walcząca o przetrwanie.

Witam Wszystkich,

termin mam na 29 września wiec pozwoliłam sobie do Was dołączyć :)                                                                                                      Siedzę sama w domu i zaczynam wariować, maż pracuje bardzo dużo, a rodzina i znajomi w innym mieście :(

Od 6 tygodnia mam mega mdłości czuje się jak podczas przechodzenia ostrej grypy i mega kaca zarazem (aktualnie początek 10 tygodnia). Powiem szczerze, ze nie spodziewałam się tak paskudnego przebiegu pierwszego trymestru. Ledwo daje rade przetrwać następny dzień... Jeśli któraś z Was czuje się podobnie niech wie że nie jest sama a wyidealizowana ciąża występuje głównie w filmach noo..o może czasem któraś Kobieta ma szczęście i omijają ja wszystkie objawy.... ;)

Nigdy wcześniej tak fatalnie jak teraz się nie czułam, mam nadzieje ze najgorsze objawy w końcu miną .........

Pozdrawiam Was Gorąco niech moc będzie z nami! :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Martynabb
Godzinę temu, Moniaaa33 napisał:

No to u mnie był jeszcze mniejszy bo miał 0,42 cm. Ale na tej karteczce mam napisane , ze 6+0 i ze 6+3, wiec ja juz nie wiem o co chodzi. Tak czy siak lekarz powiedział, że wszystko jest w normie 🙂

Ja byłam wczoraj na usg, clr 3mm u nie było słychać serduszka, ale lekarz nie kazał się martwić, to końcówka 5 tyg wiec jesczE ma czas, staram się być dobrej myśli:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kryska89

Dziewczyny może wy wiecie jak to jest, jeśli byłam do 22 stycznia na rocznym urlopie rodzicielskim, teraz jestem na zaległym urlopie wypoczynkowym i chciałabym go przerwać i iść na zwolnienie to jak ZUS wyliczy mi stawkę na zwolnieniu jeśli nie przepracuje 3 miesięcy?W necie czytałam że wtedy ZUS płaci tyle samo co na poprzednim l4, nie wiem czy to prawda, może orientujecie się jak to jest? 

 

Odnośnik do komentarza

Krvska89, ja nie doradze, nie mam pojęcia.

 

dziewczyny też siedzicie w internecie i oglądacie ciuszki, rożki, wózki i inne? Czy tylko ja zwariowałam? Jeszcze u lekarza nie byłam a już bym całą pakę rzeczy zamówiła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...