Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Krysia a opryszczkę masz pierwszy raz? Jak tak to zgłoś lekarzowi jak najprędzej, a jak kolejny to nie masz się co martwic. Możesz smarować jakimiś maściami ziołowymi dla dla kobiet w ciąży.

Lulu to znasz temat kłaków tak samo jak ja😋 Obydwie będziemy się plastrami oklejać 😄

Zapomniałam kto pytał o mycie włosów, przepraszam 😉 Jednak ja też zawsze myje tak jak ty, nad wanną. Mam dyskopatie i wiem co to ból kręgosłupa 😉 Jak już nie dasz rady się schylać to w wannie może pomóc mąż opłukać, to mój wypróbowany sposób:) Do zakładania butów też go angażowalam już w późniejszym etapie:) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Agdon13 napisał:

Cześć dziewczyny, byłam na usg wczoraj i prawdopodobnie będzie chłopak. Już nie mogę się doczekać i tylko szukam w necie łóżeczka wózka czy ubranek. Jeśli chodzi o łóżeczko to chce nowe za to wózek i ubranka szukam używanych 🙂 

Zazdroszczę. Na kiedy masz termin? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Paula.c napisał:

Krysia a opryszczkę masz pierwszy raz? Jak tak to zgłoś lekarzowi jak najprędzej, a jak kolejny to nie masz się co martwic. Możesz smarować jakimiś maściami ziołowymi dla dla kobiet w ciąży.

Lulu to znasz temat kłaków tak samo jak ja😋 Obydwie będziemy się plastrami oklejać 😄

Zapomniałam kto pytał o mycie włosów, przepraszam 😉 Jednak ja też zawsze myje tak jak ty, nad wanną. Mam dyskopatie i wiem co to ból kręgosłupa 😉 Jak już nie dasz rady się schylać to w wannie może pomóc mąż opłukać, to mój wypróbowany sposób:) Do zakładania butów też go angażowalam już w późniejszym etapie:) 

Paula opryszczke mam już kolejny raz, dzisiaj pytałam w aptece o jakas maść ale akurat nic nie mieli dla kobiet w ciazy

Odnośnik do komentarza

Krysia niedawno panikowalam na tym forum odnosnie opryszczki, ale ostatecznie lekarz uspokoil mnie na poniedzialkowej wizycie. Przemywalam ja rumiankiem, zniknela po trzech dniach 🙂.                                                     P.s. nie udalo mi sie wymusic badan prenatalnych, ale bede miala badania genetyczne z krwi, zawsze Cos! No I kilka dni temu znow slyszalam serduszko 😍 jestem w 11+5 i juz nie moge sie doczekac II trymestru 😍

Odnośnik do komentarza

Ehh... A ja od wczoraj co jakiś czas mam krwawienie, co prawda jedynie jak idę się wysikać, bo jak wracam do łóżka to nic nie leci. Na razie jedną podpaskę zużyłam przez cały dzień, więc pocieszam się, że może do soboty do wizyty u lekarza wytrzymam... Nie chcę znowu jechać do szpitala, byłam już półtora tygodnia temu i jedynie upewniłam się, że dziecko żyje... Jak dzisiaj nie przestanie, to chyba jednak pojadę dla świętego spokoju, ale boję się diagnozy... 

Odnośnik do komentarza

PaulaC. moze bedzie synus 🙂 ja w  poerwszej ciazy nie dostalam zadnego owlosienia za to mialam pokrzywke ciążowa przez kilka miesiecy....wieksza czesc ciala mnie swedziala ze az w nocy mnie to budzilo, na szczescie po urodzeniu wszystko minęło, mam nadzieje ze teraz tego nie bede miec, bo poki co mam identyczna ciaze jak wczesniej.

Mokka89 ja tez jakas slaba chodze, a juz 15 tydzien idzie, ciekawe czy to w koncu minie.

Mama1 ja tez tak zawsze mylam, teraz na kolana na podlodze i myje, kregoslup duzo lepiej to znosi 🙂

Odnośnik do komentarza

Natka ktory tydzien? Ja w pierwszej ciąży mialam mocne krwawienie w 12 tygodniu a z córcia bylo wszystko dobrze, przez 2 dni bralam duphaston bo dluzej nie moglam (wtedy skutki uboczne) i krwawienie nigdy nie wrocilo, ale na szpital jechalam odrazu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Mama2 napisał:

Natka ktory tydzien? Ja w pierwszej ciąży mialam mocne krwawienie w 12 tygodniu a z córcia bylo wszystko dobrze, przez 2 dni bralam duphaston bo dluzej nie moglam (wtedy skutki uboczne) i krwawienie nigdy nie wrocilo, ale na szpital jechalam odrazu.

12. Jestem na duphastonie od 7 tygodnia. Na razie nie jechałam, ale jak nie przejdzie dzisiaj, to nie ma zmiłuj 😞 oby było mimo wszystko w porządku... 

 

Odnośnik do komentarza

Sprobuje z tym kleczeniem przed wanna:) musze odciazyc te plecy dla swojego dobra:) 

Dzisiaj kochane u mnie 16tc+2 i wszelkie objawy minęły...czuje sie bardzo dobrze. I to mnie martwi cholerka:( wiem ze 2trym najlepszy i tak sobie tlumacze ze moze tak ma byc... Ale do wizyty jeszcze tydzien:(

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Mama 1 napisał:

Sprobuje z tym kleczeniem przed wanna:) musze odciazyc te plecy dla swojego dobra:) 

Dzisiaj kochane u mnie 16tc+2 i wszelkie objawy minęły...czuje sie bardzo dobrze. I to mnie martwi cholerka:( wiem ze 2trym najlepszy i tak sobie tlumacze ze moze tak ma byc... Ale do wizyty jeszcze tydzien:(

Mdłości tez ? U mnie 13tc i nadal nic nie mogę jeść i wymioty nie ustępują 😭

Odnośnik do komentarza

Uff, wszystko jest okej z Bobo, jedynie znalazła babeczka jakiś krwiak, ale może się sam wchlonie, a jak nie, to będzie trzeba coś z nim zrobić. Ale na ten moment nic nie zagraża maleństwu 🤗 co ja się stresu dzisiaj najadłam, jeszcze ze mnie schodzi... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Natka ja miałam dwa dosyć duże krwiaki, brałam duphaston i wszystko ładnie się wchlonelo 🙂 staraj się odpoczywać, nie przemęczaj się.

Ja wczoraj miałam prenatalne (12+4tc) i nie było widać płci. Dzidek fajnie się ułożył do badania, bo nóżki miał rozszerzone, ale nic tam nie dyndało. Także na razie nic nie wiadomo. A chciałabym już powoli kompletować wyprawkę. 

 

Odnośnik do komentarza

Byłam u ginekologa na comiesięcznej wizycie. Serduszko bije, wszystko ok. Starał się zrobić zdjęcie buzi ale słabo mu wyszło:) Płeć mówił że dopiero na następnej wizycie będzie sprawdzał. Jutro mam badania prenatalne i będę mieć wszelkie pomiary mam nadzieję no i filmik. Może jutro się uda więcej dowiedzieć bo dziś prucz bicia serduszka nie wiem nic

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...