Skocz do zawartości
Forum

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało


pena89

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Madziak83 napisał:

Są wyniki, beta mniej niż 0,1 progesteron 9,5. 9 dni po stosunku, ale jeśli owulacja była to raczej dwa dni później, wiec chyba ciazy jednak brak tym bardziej że progesteron niski. 

Madziula moim zdanie ciąży nie ma napewno. Mi ginekolodzy mówili żeby wogole się ciąża utrzymała musi być koło 12 progesteron to nic że normy są inne ale żeby się właśnie utrzymała. Ja miałam 8cos i dostałam właśnie duphaston wtedy się udało. 

To nic innego jak czeka cv teraz na odzew ginki. Daj znać kiedy wizyta. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzięki za wsparcie 🙂 po pierwszym porodzie od razu wszystko działało jak należy, cykle po 28 dni zero cyst itp. 

Za to właśnie dzwoniła ginka i stiwerdzila ze 9 dni po stosunku nie wiedząc czy owu nie była później to za wcześnie na betę tym bardziej że przy Kamilu późno się pokazała hah mam w tym tygodniu przyjść to zbada czy cysta z zeszłego cyklu się wchlonela i obejrzy co i jak, czy zanosi się na okres czy nie. A jeśli okresu do końca tygodnia nie będzie to znów betę zrobic i wtedy będzie już wiarygodna w 100%. 

Odnośnik do komentarza

Moja to zawsze była w cały świat. Ciągle czułam otwarta. Tylko raz chwilę przed @ miałam nisko i szeroko otwarta więc czułam różnice. Takto miałam wiecznie problem czy ona jest zamknięta czy nie. Niby gdzieś czytałam że po porodach czasem się już nie domyka. Nawet po cc. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No ciekawe z ta szyjka, nie wiedziałam że ona tak się tam kręci i przemieszcza haha

Dzis mnie zaczęły piec cycki w środku, temperatura ciągle podwyższona (na termometrze do ucha ponad 37,5) i brzuch na okres nie boli, tylko ta macica cały czas jednostajnie już tydzień, więc jutro raczej okresu nie będzie. Ciekawa jestem co tam w piątek ginka ustali hehe ale wiem ze albo to ciąża albo hormony zwariowały albo pozostaje psychiatra 😂

A jeszcze sobie przypomniałam że przy Kamilu beta się pokazała gdy już 10 dni macica bolała, bo myślałam że zaczęła boleć 4 dni po owulacji a się okazało że od dnia owulacji. Jeśli tym razem by było podobnie to mamy 7 dzień dopiero, więc rzeczywiście mogło być za wczesnie. Tylko ten progesteron jakiś mały ale nic, czekamy czekamy i próbujemy nie wylądować w psychiatryku 😂

 

Odnośnik do komentarza

Madziak co ja widzę, ciekawe rzeczy się działy pod moją nieobecność. Ciekawa jestem co z tego wyniknie, w każdym razie życzę spokoju 😊

My wyszliśmy w niedzielę, nawał pokarmu za nami (mam nadzieję). Synek trochę zazdrosny i się popisuje, próbuje na siebie zwrócić uwagę, więc jest ciężko czasami, ale się przyzwyczai 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anella napisał:

Madziak co ja widzę, ciekawe rzeczy się działy pod moją nieobecność. Ciekawa jestem co z tego wyniknie, w każdym razie życzę spokoju 😊

My wyszliśmy w niedzielę, nawał pokarmu za nami (mam nadzieję). Synek trochę zazdrosny i się popisuje, próbuje na siebie zwrócić uwagę, więc jest ciężko czasami, ale się przyzwyczai 

No nie dziwię mu się że zazdrosny. A ty jak masz nawał to ściągaj i do lodówki. Niech tatuś butla troche pokarmi 😄

 

MadziaK e no to rzeczywiście jak sytuacja jak z Kamilkiem to za wcześnie beta. Ale ten progesteron też dziwny byłby wtedy. Chyba że rośnie dopiero. Jak i temp rośnie. 

Ja mam dzisiaj dzień lenia bo dwa dni z rzędu teoche porobilam i mi się stawiać brzuch zaczął. Mała wiercila że szok więc na lezaco jest spokojnie. Miękki brzuch i tylko na zmianę klocki i gry planszowe  córką przynosi. Jakieś puzzle itp. 

 

Pamiętaj ie dzisiaj o Babciach a jutro o Dziadkach. 😄

 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella u nas akurat zazdrości nie było i nie ma wcale, ale Filipek zawsze miał dużo empatii i był opiekuńczy wobec wszystkich. A Twojwmu na pewno to minie 🙂

Magdalena dołączam się do dnia leniwca, ale ogólnie jakoś słabo się czuje. Byłam teraz z chłopakami na poczcie i w sklepie to się ruszyłam trochę, ale ogólnie większość dnia zalegam na kanapie. Szczęście że mały albo śpi albo leży na macie i zajmuje się sam sobą całymi godzinami hehe

A u mnie właśnie ten progesteron dość niski, ale ginka powiedziała że wskazuje na to że owu była i nie wyklucza ciazy, ale jeśli beta by wyszła a on nie bardzo urośnie to trzeba luteine na podtrzymanie. Czytałam w necie i przy progesteronie 8 kobitki potrafiły mieć betę 1000 i większą i ciąża była. Z Kamilem miałam 18 w dniu gdy beta była 4,5. A dwa dni później już 19,5 przy becie 38 także szybko to rośnie. No ale nie ma co porównywać, raz ze każda ciąża może być inna a dwa że jestem po porodzie i hormony jeszcze się nie unormowaly, może właśnie tam wariują ze mam ciążowe objawy a ciazy brak hihi

Mam hustawke i na zmianę myślę sobie ze coś jest objawem ciazy lub wręcz przeciwnie i ciazy brak, tak bym chciała wiedzieć co i jak żeby się nie denerwować a tylko o tym myślę. Choć objawy to można sobie wmówić ale stale podwyższonej temperatury i leukocytow które poszły w górę bo były 9,6 a zawsze mam 7-8 już nie. Więc obiektywnie patrząc to coś się dzieje ale czy się utrzyma to nie wiadomo. 

 

Odnośnik do komentarza

Madzia wcale ci się nie dziwię że masz huśtawkę. Samo to że hormony i po ciąży i przed @ ale czas szybko leci to już niedługo. Jeszcze 3 dni i będzie wiadomo. A w piątek będziesz robić betę przed wizytą? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Anella napisał:

Magdalena niestety laktator nie daje rady odciągnąć przez zastoje 

Ojoji to ty ciągle w ciepłej kąpieli siedź 😄 ale znowu żeby nie przegrzać. Ratujesz się jakaś kapusta czy jak? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena nie będę robić już żadnych badań przed wizytą, jeśli ginka powie ze owu była go spytam czy da się ocenić czy coś się może dziać czy będzie okres. Ponoć można jakoś to ocenić ze w ciazy szyjka jest grubsza i zasiniona, i endometrium grube i takie tam. Jeśli nic się nie zmieni do czasu wizyty powiem jej o temperaturze i że te leukocyty wyższe są niż normalnie. A czytałam właśnie ze stosunek przerywany 3 dni przed owu to duże ryzyko zaciazenia. 

Odnośnik do komentarza

Magdalena kapusty nie miałam akurat ale już powoli wychodzę z tego piersi są miękkie tylko w niektórych miejscach zostały twardsze więc jest dobrze 

Madziak w pierwszej ciąży jak byłam u gina 3 dni przed pozytywnym testem to nie było widać że to ciąża więc nie wiem jak to z tą szyjka jest rzeczywiście 

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella na z Kamilem byłam jak się okazało 5 dni po owu to mówiła że nie da się ocenić, a byłam bo myślałam że 9 dni po owu wyszła negatywna beta wiec zrobiła się cysta skoro macica bolała, no ale owu była później, mówiła wtedy że nie da się ocenić. 

Ale gdyby np endometrium było cienkie albo coś w tym stylu to można chyba wykluczyć ciąże? No chyba że nie. Mogę test ciazowy kupić i w piątek rano zrobic choć jeśli z Kamilem cień cienia pokazał się 12 dni po faktycznej owulacji to w piątek będzie za wczesnie raczej jeśli by miało być tak samo i bol macicy zaczął się w dniu owulacji, bo to będzie 10 dni dopiero. A czytałam że od owulacji beta może wyjść po 14 dniach dopiero bo zarodek zagnieżdża się 6-12 dni i 1-2 dni nim się zacznie produkować. 

Odnośnik do komentarza

Anella to super że już mniej tego i piersi miekciejsze. Współczuję Ci bardzo chociaż mi się na szczęście to nie przytrafiło. A mała da pospać czy cycoholik? 

MadziaK też właśnie nie wiem jak to jest z tym endometrium. Ale nie ma wyjścia trzeba czekać. A mleko ci jeszcze cieknie? Czy to tylko jednorazowy incydent? 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena jeszcse cały czas moalam ciut po ciąży, ale to musiałam mocno się przyłożyć żeby ciut wyszło. Nie ocenie czy piersi się zmieniły bo jeszcse brodawki nie wróciły po ciąży do dawnej wielkości i koloru, ale wydana się większe, i starczy że delikatnie nacisnę to takie spore krople się pojawiają. Od wczoraj tak jest. I jak dotykam rzeber to boli mnie, to chyba przyczepy które trzymają piersi czy kanaliki mlekowe? Już nie pamiętam ale z Kamilem też bolały przed beta. I jelita zaczęły szwankować, kluja, bulgocza itp, ale może to z nerwów hihi taksę czekamy, jak na wizycie będzie wszystko ok to najwyżej wracając na betę skocze bo to już będzie 10 dzień bolu macicy, choć najpewniej by było w poniedzialek skoro tak długo może się zagnieżdżać. No i nie wiem czy przy takim progesteronie się w ogóle zagnieździ, ale nie krwawie i nie płaskie więc jest chyba wystarczający przynajmniej żeby zatrzymać okres hehe

Odnośnik do komentarza

Madziak o rany, ale się u Ciebie dzieje! Jak zawsze trzymasz w napięciu! Czytam na bieżąco, ale nie było czasu ostatnio żeby napisać. Najgorsza ta niepewność, mam nadzieję, że szybko się wyjaśni i będziesz mogła być spokojna. I zdecydowanie pisz, ile tylko potrzebujesz. Dobrze, że masz taki stały kontakt z lekarka. 

Anella super, że już jesteście w domu;) zobaczysz, synek zaraz się przekona, że nie ma o co być zazdrosny i będzie lepiej. Pierwsze dni najgorsze, bo każdy musi się jakoś odnaleźć w nowej sytuacji. Trzymam mocno kciuki. Dużo sił i odpoczynku:) a Ty jak się czujesz po cc? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Teska co u Ciebie? Jak się czujesz? Imię wybrane? W sumie to mnie chwilę nie było i nawet nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka u Ciebie mieszka 🙂

Już z tego wszystkiego kazałam mezowi zbadać co w cyckach mnie boli i mówi że to kanaliki mlekowe, i że są takie gruzelkowate, a od wieczora pieką mnie cycki, tak paliły ze na to konto zasnęłam o 1 w nocy dopiero za zawsze padam tuż po 22. 

Swoją drogą każdy twierdzi że nie można mieć objawów przed zagnieżdżeniem, ale ja nie planowałam ciazy z Kamilem a od dnia owu bolała mnie macica i myślałam że to ciąża, potem zaczęło się częstsze siusiu i jakoś tak wolniej się lało hehe i doszły właśnie te bole kanalikow i palenie piersi, a bety długo nie było. Teraz jak zaczęła boleć macica to od razu pomyślałam czy coś się nie świeci. A na pewno w najśmielszych wyobrażeniach nie myślałam o ciazy trzy miesiące po poprzedniej, tym bardziej po cc. Takze ciekawe jak się to wszystko rozwinie. 

A z tą temperatura to jak jest, czy jak sobie sprawdzam w uchu to też w przypadku ciazy będzie wyższa? Przy Kamilu ciągle było ponad 37,5, normalnie 37,1.Tylko nie wiem czy to miarodajne i czy w ciągu doby się zmienia czy raczej ciągle powinna być wyższa? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...