Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pena89

Zakreskowane - wątek dla staraczek, którym się udało

Rekomendowane odpowiedzi

mika ogromne gratulacje raz jeszcze. Słodkie są te kropeczki na zdjęciach a potem takie cuda nam rosną.

Czarna miała chyba takie zdjęcie z usg że wyglądało jak serduszko :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teska
Mika wspaniałe wiadomości!:):) To się nazywa świąteczny prezent :) jeszcze raz gratuluję!:) To termin na sierpień będzie?

Wychodzi z USG na 31 lipiec a z OM na 27 lipiec także może się jeszcze na lipiec załapiemy :)

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mika1 GRATULACJE. Super wieści- rośnijcie zdrowo.
karolcia90 a lekarz mówił coś na temat zagrożenia przy braniu tego acardu? Jeszcze niedawno byłam na niego pozutywnie nastawiona,a czym więcej czytam tym bardziej się boję. Tak czy inaczej będę rozmawiać z lekarzem jeszcze raz na pierwszej wizycie.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gooosia271
mika1 GRATULACJE. Super wieści- rośnijcie zdrowo.
karolcia90 a lekarz mówił coś na temat zagrożenia przy braniu tego acardu? Jeszcze niedawno byłam na niego pozutywnie nastawiona,a czym więcej czytam tym bardziej się boję. Tak czy inaczej będę rozmawiać z lekarzem jeszcze raz na pierwszej wizycie.

Mi jeden lekarz kazał brać, a drugi mówił wczoraj ze nie jest to potrzebne, ale chyba będę brała go przynajmniej do 12 tygodnia. Ja biorę 75mg. Napewno nie szkodzi, dużo dziewczyn go w ciąży bierze :)

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje Gooosia i Mika :)

Podczytuje Was co jakiś czas, tylko na pisanie już czy brakuje :)

Ja brałam acard i zastrzyki ale po konsultacji z dwoma ginekologami i hematologiem odstawiłam go bo wszyscy byli tego samego zdania, że za bardzo rozrzedze sobie krew.

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gooosia271
Czaarna122❤❤❤❤ Tobie też się udało! Opowiadaj jak gdzie co jak ??? :D Aaaa ja piernicze ile cudownych wieści. Gratuluję z całego serca. Magdalena3 daj Boże ,aby było już serduszko.
Tyle się tu dzieje,że nie jestem w stanie zebrać myśli. Dziewczyny a może odzywała się tu gdzieś Patka ?

Aaa nam już jakiś czas temu się udało, pierwszy test ciążowy pozytywny 30.08. Już w przyszłym tygodniu połowa ciąży i drugie prenatalne badanie ❤️ termin na 12.05 ale jeszcze nie znamy płci okruszka. ❤️ Jutro wizyta także napisze co i jak
Ale ie cieszę że jesteście z nami :)
Taaak to moje maleństwo miało zdjęcie z serduszkiem. Załączam :)

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81201.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłam się umówić na prenatalne do Nowej Soli i mam 10 pobieranie krwi a 16ego usg.
Wizytę u swojego ginekologa mam 14ego stycznia.

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mika cudownie :D gratulacje ogromne ;) najważniejsze że serduszko ładnie bije ;)
Czarna czekamy na wieści ;) może się pokaże tym razem ;)

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czarna i ja trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Ja dzisiaj byłam. Nie zrobił mi usg stwierdził że zrobi już po 30tygodniu skończonym. Więc 8 mam wizytę.
A co do dimerow to zwiększył mi dawkę zastrzyków. Ale szyjka się podniosła i zamknięta. Iec spokojnie. Mówi że rzeczywiście trochę opuchnieta jestem na dole ale żadne spojenie mi się nie rozchodzi i wogole. Kazał brać magnez 2 razy dziennie bo czasem mam jakieś klucia i ciągnięcia. I on podejrzewa że to pierwsze skurcze.
Bylam też u dentystki zdjęla mi szew. Sam nie chciał odpasc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MadziaK83
Czy ja dobrze widzę?? Gosia, Mika serdeczne gratulacje kochane!! Dawajcie znać co u was i jak maluszki w brzuszkach :)

Udało się :) hi hi. Dopiero 10 stycznia idę na pierwszą wizytę i zobaczymy co za kropek siedzie. ;)

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czaarna122
gooosia271
Czaarna122❤❤❤❤ Tobie też się udało! Opowiadaj jak gdzie co jak ??? :D Aaaa ja piernicze ile cudownych wieści. Gratuluję z całego serca. Magdalena3 daj Boże ,aby było już serduszko.
Tyle się tu dzieje,że nie jestem w stanie zebrać myśli. Dziewczyny a może odzywała się tu gdzieś Patka ?

Aaa nam już jakiś czas temu się udało, pierwszy test ciążowy pozytywny 30.08. Już w przyszłym tygodniu połowa ciąży i drugie prenatalne badanie ❤️ termin na 12.05 ale jeszcze nie znamy płci okruszka. ❤️ Jutro wizyta także napisze co i jak
Ale ie cieszę że jesteście z nami :)
Taaak to moje maleństwo miało zdjęcie z serduszkiem. Załączam :)

Cudowne wieści naprawdę. Nawet nie wiesz jak często o Tobie myślałam. Bardzo mocno to przezywałaś wrażliwcu i tak mi to w głowie siedziało.
A foto kropka ,a raczej serduszka jest przepiękne. Rośnijcie zdrowo❤

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

goosia nie wiem czy wiesz ale pena też jest w ciąży. Ze mną na marcowkach :D jakoś 2 tygodnie później niż ja :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się wogole czujesz? Masz już jakieś objawy czy narazie nic?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdalena3 ja? ;) jesli ja to: lekkie bóle brzucha takie ćmienie,ale nie zawsze, zadyszkę (szok), mdłości, cyce to mi zaraz eksplodują (mam i tak spore) i sikanie na potęgę ale w ciągu dnia-noc idzie przeżyć ;) piersi i mdłości to na bank od luteiny.

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa i najważniejsze WSZYSTKO MI ŚMIERDZI o zgrozo to jest chyba najgorsze póki co :D aż się boję usiąść przy stole wigilijnym :§

Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarna trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:)
Gosia wow, piękny przyrost:) to teraz oby szybko zleciało do 10:)
Faktycznie, może być ciężko z zapachami przez święta :D
Magalena cieszę się, że na wizycie w porządku. I że z tymi dimerami jest pod kontrolą.
Madziak a jak Twoje chłopaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

goosia tak tak ciebie pytałam. A zapachy to naprawdę potrafią dokuczac. Mój ostatnio nie dostał wkładu do zapachu taki jak zwykle do łazienki i pyta jaki to mówię weź jakiś łagodny to tylko raz psiknelam i yrzucilam. Kupiliśmy inny :D

mika a u ciebie jak z objawami? Dobrze się czujesz?

Madziak też pytałam jak tam. U ciebie chłopcy? Kamilek to zaraz 2msc skończy. A Filipek? Jak rączka?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki ok, Filipek już bez gipsu i nic nie boli, Kamilowi zmienili mleko na neocate, dostanę też gastrotuss i jest też ok, jest spokojny i go brzuszek nie boli. Właściwe wciągnął mleczko i zasypia obok mnie, czekam żeby przysnał by go do własnego wyrka oddelegowac hihi
Kamilek 23 grudnia kończy 2 miesiące, ale ten czas leci, ani się obejrzę a będzie biegał za Filipkiem :) póki co miłość kwitnie, Filipek dba o brata, a jak Kamil zapłacę to leci do niego i glaszcze po główce i mówi juuuuu (już), my mówimy no już już żeby nie płakał i Filipek musiał podłapać, jest taki pocieszny :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Madziak super że Filipkowi już się rączka źródła i Kamilowi mleko odpowiada ;)
Magdalena oby wystarczyła już tą dawka heparyny, super że rozejście Ci się nie robi bo to strasznie boli

Mi ostatnio się brzuch opuścił i teraz Alicja mi się w miednicę wbija i boli spojenie nawet jak się nie ruszam :(

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!!
Święta za pasem roboty trzeba się chycić A ja od wczoraj mam szynę gipsową na 10 dni ( od połowy palców do łokcia)... peknieta kosc środrecza plus nadgarstka..
Nawet włosów nie potrafię rozczesac i związać w gumkę...
A tu dziecko do ogarnięcia ... męża nie ma od 8-18 bo w pracy ... :-(

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81226.jpg

monthly_2019_12/zakreskowane-watek-dla-staraczek-ktorym-sie-udalo_81227.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...