Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny. Coś mi nie poszło z poprzednim postem i zgłosiłam go do skasowania:) nie zauważyłam wcześniej tego wątku i zalogowałam się na majówkach. Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Ciąża jest żywa, wszystko jest w porządku. Czuję się.. Różnie. To dobre słowo. Piersi szalenie bolą. Męczą mnie nudności o różnych porach dnia. Jestem senna i najchętniej przespalabym cały dzień. Z racji zawodu - jestem nauczycielem, pracuję z maluchami-zdecydowałam się pójść na zwolnienie lekarskie. Boję się okresu grypowego. Czasami nie byłam w stanie prowadzić lekcji - tu nudności, tu zmęczenie, tu dyżur... Miałam wyrzuty sumienia, ale mąż mi tłumaczył właściwą kolejnosc: najpierw własne dziecko a później cudze dzieci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie chodzi Ci o zaświadczenie o zwolnieniu , ja już mam a tez mam tydzień 8 i termin na 10/11.06. Czyli jesteśmy prawie w tym samym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat czuje się dobrze , żadnych nudności zadnego spania żadnych dziwnych objawów typu nie jedzenie czy cokolwiek innego . Jedyne z czym mam problem to niestety pęcherz w nocy :D pobudka 2x gwarantowana w ciągu nocy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Wychodzi na to, że i ja mam termin na czerwiec dokładnie 15/16 :) Czy mogę dołączyć do grupy? Mam już jednego brzdąca 3,5 letniego i czekam niecierpliwie na kolejnego maluszka :) Udało nam sie za trzecim podejściem, ostatni okres miałam 1 września (ale mam strasznie długie cykle, więc owulacja była koniec wrzesnia/początek października) Lekarz ustalił na tej podstawie, że poród przewidywany będzie 15/16 czerwiec, ale zweryfikuje to dokładnie USG (państwowo jestem zapisana na pierwszy wolny termin - 20 grudnia!!). Oczywiście pójdę wczesniej prywatnie, by dokładnie określić który to tydzień+dzień, bo trzeba się potem umówić na usg genetyczne, gdzie trzeba zmieścić się w określonym tygodniu i wtedy własnie wykonać USG. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :)
Ja też będę czerwcówka mama 2020. Termin mam na 4.06 a z usg na 5.06. Jestem mama 5 letniej dziewczynki. Teraz czekamy na drugie maleństwo. Chętnie z wami porozmawiam, przypomnę sobie pewne rzeczy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny bylam w grupie cień na teście jescze 3 dni temu ale od wczoraj mogę sie przeniesc tutaj po wizycie u Gino 4-5 tydzien, beta ponad 800 i ma 4-5 mm ;) nie mówił mi konkretnego terminu może powie za tydzień bo Ide znowu na wizytę ;) ale nie ciezko to obliczyc skoro liczy od ost @ .. do grupy chętnie przyjme zaproszenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MarzenaKB

Roza91
Cześć Dziewczyny. Coś mi nie poszło z poprzednim postem i zgłosiłam go do skasowania:) nie zauważyłam wcześniej tego wątku i zalogowałam się na majówkach. Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Ciąża jest żywa, wszystko jest w porządku. Czuję się.. Różnie. To dobre słowo. Piersi szalenie bolą. Męczą mnie nudności o różnych porach dnia. Jestem senna i najchętniej przespalabym cały dzień. Z racji zawodu - jestem nauczycielem, pracuję z maluchami-zdecydowałam się pójść na zwolnienie lekarskie. Boję się okresu grypowego. Czasami nie byłam w stanie prowadzić lekcji - tu nudności, tu zmęczenie, tu dyżur... Miałam wyrzuty sumienia, ale mąż mi tłumaczył właściwą kolejnosc: najpierw własne dziecko a później cudze dzieci:)
mam to samo :) też jestem nauczycielem w szkole podstawowej i mam wychowawstwo. Ale moja klasa dziś buczała jak im powiedziałam :( ale nie daje rady, za dużo wszystkiego w tej szkole. Czasem nie ma jak do WC wyjść ..też idę na wolne :( ps. Część dziewczyny! Ja termin mam 5 czerwca. Ale ponoć będę rodzic w maju :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIKA_Lodz

Hej hej to moja 3 ciąża zaczynam jutro 13tc. Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIKA_Lodz

MoNiaaa89
Hej Mam na imie Monika chciałam do was dołączyć ale nie wiem czy jeszcze ktoś tu pisze??

Podobnie jak ja ! Powiedz mi byłaś już na usg ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam na imię Paulina i jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem. Termin porodu mam wyznaczony na 18.06.2020. Chętnie dołączę do forum mam czerwiec 2020. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIKA_Lodz

Ale super!
Ciekawe co z resztą się stało.
Ja mam według okresu 28.05 termin ale ciąża o tydzień młodsza była, z usg termin będę wiedziała za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tylko bym spała wcześniej tak nie miałam. To moja 3 ciąża A w domu dwie dziewczynki. Po cichu mam nadzieję że to będzie chłopiec a usg prenatalne mam dopiero w piątek tak nie mogę się doczekać
A Ty po cichu liczysz na jakąś płeć ?

http://fajnamama.pl/suwaczki/ksi7iq2.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/bubnj25.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/mjjtk90.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...