Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to jest nas 2:)
Tak tydzień temu 7 dni przed @ beta 1,6 i myślałam że ciąży nie będzie ale w środę zrobiłam i wynik 14.6 :))
Z moich obliczeń to 5 tydzień A termin na 5 czerwca
A jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dziś 5+3, wczoraj robiłam betę 5550, jutro powtórzę jak przyrasta. Termin na 1 czerwca. Do lekarza idę w następny piątek,

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc ja już po wizycie, lekarz wyliczył ciążę na 4+5tc i w zasadzie nic więcej się nie dowiedziałem.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie i mam nadzieję że będzie już serduszko♡
A co u was, macie już jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was cieplutko .
Już po wizycie, widać pecherzyk, kolejna wizyta na 17 a termin wyliczony na 2 czerwca.
Mam nadzieję, że wszytko będzie ok bo widoczny był krwiaczek i biorę luteine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, mam pytanie.Czy zawsze lekarz podczas pierwszej wizyty musi podać dwie opcje (czyli będzie serduszko albo będzie pusto)
Mnie w ten sposób mój gin.uswiadomił ale przyznam, że bardzo mnie to zestresowało a kolejna wizyta dopiero 17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja muszę się pożegnać:((
Wczoraj dostałam plamienia i do tego ból brzucha, pojechałam na ip i niestety lekarz po badaniu powiedział że zaczęło się poronienie i raczej nie da się nic zrobić, przepisala duphaston 3x1 i kazała zrobić bete dziś i jutro ale krwawienie dziś jest mocniejsze
Tak się cieszyłam z tego maleństwa i w ciągu chwili wszystko pryslo.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elis25, jeżeli jesteś nadal z nami daj znać czy coś się jednak zmieniło, jak się trzymasz i jak w ogóle do tego doszło? Jakieś objawy dziwne miałaś? Nie gniewaj się proszę, że dopytuje .Przytulam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to pierwsza ciąża
W niedzielę około 15 zaczęłam plamić a po pół godziny zaczął boleć brzuch więc stwierdziliśmy z mężem że pojedziemy sprawdzić na ip no i tam lekarz stwierdził że zaczyna się poronienie i nic się nie da zrobić
Po powrocie do domu krwawienie było już mocniejsze....
Wcześnie nic się nie działo, żadnych objawów
Nigdy nie spodziewałam się że spotka mnie taka tragedia, mimo że to był dopiero 5tc strasznie to boli
Będę tu do was zaglądać i mam nadzieję że za jakiś czas pochwalę się dwoma kreskami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...