Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Pomorskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam Wam polecić spotkanie „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, które odbędzie się w Gdyni, 4 marca, w Hotelu Orbis Gdynia, bodajże o godz. 18. Ja byłam na takim spotkaniu w Poznaniu w październiku zeszłego roku i było fantastycznie. Może pokrótce opowiem, jak spotkanie wyglądało. Najpierw lekarze opowiadali o czasie ciąży: problemach zdrowotnych i badaniach, jakie należy wykonać, aby odpowiednio zadbać o siebie i dzidziusia. Ja miałam cukrzycę ciążową i zadawałam lekarzom mnóstwo pytań ;) Byli naprawdę mili i mnie i uspokoili. A w sumie byłam bardzo zdenerwowana w czasie ciąży – fachowa wiedza bardzo mnie uspokoiła. Były jeszcze panie położne ze szkoły rodzenia. Zrobiły super pokaz! Acha i zawsze są jakieś upominki kosmetyczne od dobrych firm dla każdej pani w ciąży. Nagrody do rozlosowania bardzo atrakcyjne. Mi się nie udało zdobyć, ale może Wam się poszczęści. Sporo tego było. Naprawdę GORĄCO POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Serdecznie zapraszamy wszystkich Młodych Kolarzy na kolejny wyścig w cyklu Czar Dwóch Kółek MTB, który odbędzie się w najbliższą sobotę w niewielkiej miejscowości niedaleko Wierzchucina Królewskiego w gminie Koronowo.

Zapisy do zawodów będziemy przyjmować od godziny 10.00 do 11.30 w Świetlicy Wiejskiej gdzie zlokalizowane będzie również Biuro Zawodów Kujawia Orient.

Start zaplanowaliśmy na 12.00 więc „w samo południe” zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki rowerów do stawienia się na swoich wyścigówkach i góralach, koniecznie w kaskach na głowach na „placu zabaw”.

Dzieci z różnych kategorii wiekowych ścigać się będą oddzielnie na różnej ilości okrążeń – wszelkie informacje szczegółowe zostaną podane przez Sędziego Głównego na odprawie przedstartowej.

Jeszcze raz przypominamy o konieczności posiadania sprawnego technicznie roweru oraz kasku rowerowego.
Do zobaczenie w Łąsku Małym!

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/plakat_sko.jpg

Odnośnik do komentarza

Producent odzieży dziecięcej poszukuje do sesji zdjęciowej:
1) dziewczynka, 3-4 lata, egzotyczna uroda, rozmiar odzieży 98-104
2) dziewczynka, 9-18 miesięcy, rozmiar odziezy 74-86.
Przewidywana sesja zdjęciowa w Trójmieście, 28 lub 30 maja.
Prosimy o zdjęcia dziewczynki oraz kontakt mailowy: wojanna@onet.pl

Odnośnik do komentarza

Heja heja!!!
Ale pogoda!! Codziennie z dzieciakami na dworze.
Czy Wy też macie takie kiepskie zdanie o placach zabaw??
Jestem załamana. mam pod blokiem duzy plac zabaw ale boje się dzieci puszczać. Zaniedbane, obdrapane. dziury, metalowe części. No i te KUPY!!!!!!!!!!!!

masakra. chodzę teraz pod blok teściowe,j bo tam trochę lepiej jest. Coś z tym trzeba zrobić!!!!

Amelia i Tobiasz - 15.02.2008 :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...