Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Pomorskiego


Rekomendowane odpowiedzi

rorita
Izabell Witamy, Witamy :D Kurczę no ja słyszałam, od położnej zresztą :), że lepiej wziąć ze sobą jakieś jedzonko :surprised: Kuźwa to na co idą te nasze składki...

Mi Mama gulasz przywiozła , a dziewczynom na sali aż nosy odpadały.Podzieliłam się bo Mama przesadziła z porcją.

My dziś po działce , Amesia opalona tylko tak śmiesznie gdyż grzywka opadała na czoło i blade jest heh.I ja nawet złapałam słońca :D

Miłego wieczorka

Amelka urodziła sie 12.03.2008 o godz.17.28
GŁUPIEMU SŁOWA PRZYCHODZĄ SZYBCIEJ NIŻ MYŚLI, DLATEGO MĄDRZY POTRAFIĄ MILCZEĆ

http://s2.pierwszezabki.pl/001/001215950.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-29690.png

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Witam .
Ja jestem z wejherowa ale teraz mieszkam w szwecji.Pierwszą córkę urodziłam Na Zaspie ( cc wcześniak 33tydz.) .Było to 4 lata temu .Personel super i oddział też.Ale najpierw trafiłam do wejherowa i powiedziałam nigdy więcej tam moja noga nie powstanie.

Odnośnik do komentarza

Rorita - widzę, ze ten dzień zbliża się u Ciebie wielkimi krokami - życzę powodzenia i zebyś trafiłą na fajnych lekarzy (właściwie lekarze są chyba wszyscy ok), i na ekstra położne i pielęgniarki!!

Sekundka - możesz wybrać się do Invicty - ja byłam u dr Gniadka - poświęcił mi dużo czasu - ok. 40 min, mówił na bieżąco co widać na ekranie, czekał, żeby się dziecko dobrze ułożyło, odpowiadał wyczerpująco na pytania, więc byłam naprawdę zadowolona. Ale musisz liczyć się z tym, że mimo, że będziesz umówiona na konkretną godzinę to będziesz czekać - właśnie dlatego, ze lekarz poświęca pacjentkom dużo więcej czasu niż jest to przewidziane ;)

Możesz też wybrać się do dr Świątkowskiej na Zaspie - tam mają podobno najnowocześniejszy sprzęt w Gdańsku, ale niestety znacznie mniej czasu Ci poświęcą i jest teraz znacznie drożej.

Odnośnik do komentarza

powodzenia sekundko!!

Rorita - trzymam kciuki, żeby było miejsce, mi się jakimś cudem udało, bo jak się później dowiedziałam byłam ostatnią przyjętą na porodówkę, po mnie tylko jedna dziewczyna z patologii rodziła, i zamknęli przyjęcia, podobno wtedy nawet wTV o tym mówili, że w Gdańsku wszystkie szpitale zapchane ;) Ale będzie dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza

rorita
Ja też słyszałam sporo na temat Klinicznej, ale nie będę pisała szczegółów :whistle: Obstawiam wojewódzki i mam nadzieję, że będą miejsca i mnie nie odeślą gdzieś indziej :Szok:

rorita na twoim miejscu rozważyłabym zaspę, tam jest najlepszy oddział neopatologii i muszą cię tam przyjąć

To moje szkraby !!! i ja :angel_star:
(8 lat, 3 lata i 2 lata)

http://s10.suwaczek.com/20030809040123.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...