Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Agula dziękuję za uznanie :D jeśli się w czymś przydam, to będę bardzo zadowolona;).

Ja się zastanawiam też, kiedy zacznie coś widać;) w pierwszej ciąży dość szybko było mi widać brzuszek, a mówią, że w drugiej jeszcze szybciej;) ja w ogóle teraz wieczorami, to mam takie uczucie ciężkości i brzuch jak w 3 miesiącu :D

Odnośnik do komentarza

Agula współczuję Ci bardzo!!:( Oby nie było tak do końca pierwszego trymestru. Niektóre dziewczyny mówią, że pomagają im migdały, może spróbuj.

Mnie dziś po drodze w aucie też strasznie muliło, ale na szczęście obyło się bez żadnych sesnacji:) w pierwszej ciąży też nie wymiotowałam ani razu, oby ten stan się utrzymał:)

Mery to mnie pocieszyłaś z tym 3 miesiącem :D
Jaga korzystaj z przypływu dobrej energii:):) a o której masz jutro wizytę?

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj dzień wyjęty z życia, cały spędziłam w łożku. Nie wymiotowałam już ale caaaly czas mnie mdli. Do tego głowa mnie rozbolała :/ Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej bo tak po prostu nie da się funkcjonować :(
Julka mówisz, że wymiotuje się na dziewczynkę? Podobno też ma się apetyt ma słodkie a ja nie mam wcale. Rożnie to mówią ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula poniedziałek 19.08
Jaga poniedziałek 19.08
Mama Aleksandra środa 21.08
Patka środa 21.08
Teska czwartek 22.08
Mery piątek 23.08
Momof piątek 23.08
Kat.ban poniedziałek 02.09
Julka czwartek 05.09

Agula oj, biedactwo. Wspieram i trzymam kciuki, żeby to tylko był dzisiejszy gorszy dzień, taki "wypadek przy pracy":)
Kat.ban ja też w pierwszej ciąży dużo przytyłam, 18 kg, na końcówce czułam się jak słoń, ciężko mi było zawiązać buty:) Na szczęście spadło samo, ale boję się, czy przy drugim będę mieć tyle szczęścia, więc absolutnie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Agula oj mam nadzieje, że dziś czujesz się o wiele lepiej.
Ja też mam mdłości ale na szczęście na razie nie wymiotuje.

Ja niestety zacząłam ciążę z nadwagą. I już teraz czuje, że trochę przytyłam. Zastanawialam się nad tym wczoraj bo ja jem tyle co zawsze a na prawdę nie jem dużo. Jak porównuje z innymi to jem całkiem mało. I doszlam do wniosku, że to pewnie chodzi o ten metabolizm. A w ciąży podobno słabiej pracuje. Za to pije mało wody i to jest błąd ale ciężko mi się zmuszać do niej. A jak to jest u Was?
Teska super, że zajelas się listą. Ja mam wizytę 7 września.

U mnie o ciąży wiedzą mąż, siostra, szwagierka i dobra znajoma.

https://www.suwaczek.pl/cache/4aae7f6b34.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...